آیا فصل دوم سریال Barbarians ساخته می شود؟

0 8,503

سریال Barbarians ساخته آندریاس هکمن (Andreas Heckmann)، آرن نولتینگ (Arne Nolting) و جان مارتین شارف (Jan Martin Scharf)، نبرد جنگل توتبورگ (Battle of Teutoburg forest) و داستان پشت سر آن را روایت می‌کند. لورنس روپ (Laurence Rupp)، ژان گورسو (Jeanne Goursaud) و دیوید اساتر (David Schutter) هم از بازیگران اصلی سریال بربرینز هستند.

از زمانی که سریال شش قسمتی Barbarians در 23 اکتبر 2020 (2 آبان 1399) از شبکه نتفلیکس منتشر شد، توجه زیادی از بیننده‌ها را جلب کرد. البته بین طرفداران سریال بربرینز، کسانی هم بودند که تمام قسمت‌های آن را به طور کامل و یکجا دیدند و این سوال را دارند که آیا فصل دوم سریال Barbarians ساخته می‌شود؟

ساخته شدن فصل 2 سریال بربرینز بستگی به بازخورد مخاطبین دارد!

زمانی که فصل اول سریال Barbarians از پلتفرم OTT پخش شد، نتفلیکس آن را منتشر کرد و از قضا مورد استقبال قرار گرفت. سریال بربرینز داستان هجوم رومن‌ها را بازگو می‌کند. همین داستان گیرا توانسته مخاطبان و هواداران سریال‌های تاریخی را درگیر و جذب خود کند. خب، بیاییم به فصل دوم سریال Barbarians بپردازیم. همانطور که گفتیم طرفداران از زمانی که فصل اول سریال را تماشا کردند، می‌پرسند که فصل 2 سریال بربرینز ساخته خواهد شد یا نه.

آیا فصل دوم سریال بربرینز ساخته خواهد شد؟
آیا فصل دوم سریال بربرینز ساخته خواهد شد؟

درباره این قضیه باید بگوییم که سایت Express.co.uk اعلام کرده که شبکه Netflix این سریال اورجینال آلمانی را تمدید نکرده و اگر هم قرار باشد فصل 2 سریال بربرینز ساخته شود، بسته به ارزیابی تعداد بینندگان و نقدهای مثبت و منفی که سریال دریافت کرده، چند ماه طول می‌کشد تا تصمیم گرفته شود فصل دوم سریال Barbarians ساخته شود.

بنابراین، اگر نتفلیکس هم برنامه‌ای برای پخش فصل 2 سریال بربرینز داشته باشد، این سریال را در سال 2021 منتشر می‌کند. چون پلتفرم OTT اعلام کرده که قرار است تاریخ انتشار این سریال اورجینال هرساله و در همین زمان منتشر شود. از این رو، هواداران این سریال می‌توانند فصل دوم سریال Barbarians را در اکتبر 2021 (آبان 1400) تماشا کنند، اما ممکن است به علت همه‌گیری COVID-19، تاریخ تولید و پخش فصل 2 بربرینز با تاخیر مواجه شود.

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

آیا سریال Barbarians را تماشا کرده اید؟
نظر شما راجع به آن چیست؟

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 3.3]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود