آیا فصل سوم سریال Castle Rock ساخته می‌شود؟

0 249

به تایید سایت Deadline، فصل سوم سریال Castle Rock ساخته نخواهد شد. شبکه Hulu به طور رسمی سریال ترسناک و روانشناختی کسل راک با بازی لیزی کاپلان (Lizzy Caplan) را بعد از دو فصل کنسل کرد. با سایت پلی مگ همراه باشید.

فصل اول سریال کسل راک در سال 2018 و فصل دوم این سریال آنتولوژی در سال 2019 روی آنتن رفت. با اینکه بیش از یک سال از پایان فصل دوم این سریال می‌گذرد، اما هیچ خبری از ساخت فصل سوم سریال Castle Rock نشده است. بنابراین انتظار نمی‌رود این سریال ترسناک بازگردد. به طور رسمی هم اعلام شده که فصل سوم سریال کسل راک کنسل شده و این سریال کار خود را با دو فصل به پایان رسانده است.

زمانی که سریال کسل راک از شبکه Hulu کنسل شد، استودیوی Warner Bros TV، یکی از اولین توزیع‌کننده‌های این سریال، تمرکز خود را روی این گذاشت که فصل سوم سریال Castle Rock را از شبکه تازه‌تاسیس HBO Max پخش کند. ولی تا آنجایی که شنیدیم هیچ برنامه‌ای برای ساخت فصل سوم سریال کسل راک از این شبکه وجود ندارد.

داستان و بازیگران فصل دوم سریال Castle Rock

فصل دوم سریال کسل راک از جی. جی آبرامز و استیفن کینگ، از جایی شروع می‌شود که دختر روانی به نام آنی ویلکس (Annie Wilkes) با بازی لیزی کاپلان (Lizzy Caplan) به عنوان پرستاری از جهنم وارد شهر کسل راک می‌شود و در آنجا کمین می‌کند. در همین حال، درگیری‌هایی بین دو قبیله متخاصم شروع می‌شود. یسرا وارسما (Yusra Warsama)، برخد عبدی (Barkhad Abdi)، السی فیشر (Elsie Fisher) و متیو آلن (Matthew Alan) از جمله بازیگران فصل دوم سریال Castle Rock هستند.

تیم سازندگان سریال کسل راک

سام شاو (Sam Shaw) و داستین توماسون (Dustin Thomason)، به همراه تهیه‌کنندگان اجرایی جی. جی آبرامز (J.J Abrams)، بن استفنسون (Ben Stephenson)، وینس کالاندرا (Vince Calandra) و لیز گلاتزر (liz Glotzer) و شرکت‌های توزیع‌کننده Bad Robot Productions و Warner Bros Television، سریال کسل راک را تا دو فصل پیش بردند.

با کنسل شدن فصل سوم سریال کسل راک، این سریال به جمع سریال‌های کنسلی شبکه Hulu پیوست. سریال Runaways، سریال High Fidelity، سریال Harlots و سریال Future Man از دیگر سریال‌های شبکه هولو هستند که کنسل شدند.

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

آیا سریال کسل راک (Castle Rock) را تماشا کرده اید؟
نظر شما نسبت به کنسل شدن این سریال چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود