ساخت بازی Uncharted 5 حقیقت دارد؟ | نگاهی به شایعات

نگاهی به شایعات پیرامون ساخت بازی Uncharted 5

0 1,989

ساخته شدن آنچارتد 5 حقیقت دارد؟

ساخت بازی Uncharted 5 | نگاهی به شایعات: سری بازی آنچارتد (Uncharted) از آن دسته عناوینی است که دارندگان پلتفرم های دیگر حسرت تجربه آن را می خورند. علی رغم اینکه این بازی همیشه در انحصار سونی بوده است، اما به جرات می توان گفت که فرانچایز آنچارتد (Uncharted) جزو 5 فرانچایز برتر در صنعت بازی های ویدیویی محسوب می شود. ویژگی هایی مثل صداپیشه خارق العاده، شخصیت سازی معرکه، گیم پلی غنی و از همه مهمتر، داستان فراموش نشدنی باعث شده است تا ما با یک فرانچایز همیشه محبوب روبرو باشیم. آخرین نسخه این عنوان، مربوط می شود به سال 2017 که توسط ناتی داگ، تحت عنوان Uncharted: The Lost Legacy منتشر شد و با توجه به اینکه جزو نسخه های اصلی محسوب نمی شد، داستان کوتاهی داشت و از همه مهمتر، نیتن دریک دوست داشتنی در این نسخه حضور نداشت.
جدیدا شایعاتی در رابطه با ساخته شدن آنچارتد 5 به گوش می رسد.

همه چی از حرف های سونی (Sony) شروع شد

اگر اشتباه نکنم، در مراسم گیمزکام 2019 (Gamescom) بود که سونی به طور رسمی خبر از چند عنوان انحصاری بسیار با کیفیت در روز عرضه پلی استیشن 5 (PS5) داد و خیلی ها معتقدند این چند عنوان God of War 5، Ghost of Tsushima و علی الخصوص آنچارتد 5 (Uncharted 5) هستند. همچنین آنها در ادامه معتقدند که آنچارتد 5 به هیچ عنوان برای کنسول نسل هشتمی سونی، یعنی پلی استیشن 4 (PS4) عرضه نخواهد شد، بدون شک در این گرانی کشور، این خبر برای دارندگان پلی استیشن 4 (PS4) خبری بسیار بد محسوب می شود.
در ادامه به جزئیات بیشتر در این رابطه می پردازیم.

ساخت بازی Uncharted 5 حقیقت دارد

با توجه به اینکه بازی آنچارتد 4 (Uncharted 4) تقریبا دارای پایان باز بود، می توان این انتظار را داشت که این بازی هم اکنون درحال توسعه باشد، چرا که حداکثر تا دو سال دیگر قرار است کنسول های نسل نهمی، علی الخصوص پلی استیشن 5 (PS5) معرفی شوند.
به شخصه امیدوارم اوضاع طوری شود که همه در ایران بتوانند به تجربه این بازی
بپردازند.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید!

نظر خود را نسبت به ساخت بازی Uncharted 5 در بخش نظرات با ما به اشتراک
بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود