تریلر گیم پلی The Last of Us Part 2 منتشر شد [تماشا کنید]

تریلر گیم پلی The Last of Us II را تماشا کنید؛

گیم پلی 6 دقیقه ای بازی The Last of Us 2

تریلر گیم پلی The Last of Us Part 2: در چند روز اخیر شاهد انتشار خبرهای بسیار زیادی از بازی مورد انتظار و دوست داشتنی The Last of Us Part 2 بوده ایم. به طور مثال دو روز قبل تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part 2 مشخص شد و دیروز نیز تصاویر آن (نسخه گرافیکی 4K) منتشر شد. به هرحال ناتی داگ (Naughty Dog) به همراه سونی (Sony) در چند روز اخیر حسابی طرفداران خود را سورپرایز کرده است، چرا که طرفداران چندین ماه فقط منتظر یک خبر از بازی بودند و طبیعتا خبرهای چند روز اخیر باعث خوشحالی آنها شده است. لازم به ذکر است شما می توانید گیم پلی 6 دقیقه ای بازی The Last of Us 2 را در بالا تماشا کنید.
در ادامه قصد داریم توضیحاتی را راجع به این گیم پلی و آینده آن بدهیم، با ما همراه باشید.

گیم پلی جدید بازی The Last of Us II چه چیزی را نشان می دهد؟

قبل از اعلام نکات این ویدیو، لازم به ذکر است به خوبی پیشرفت گرافیکی و علی الخصوص گیم پلی، نسبت به گیم پلی ها و ویدیوهای قبلی قابل مشاهده است. این پیشرفت ها ما را نسبت به آینده این بازی، بیش از پیش خوشحال و امیدوار می کند. حال بریم سراغ گیم پلی 6 دقیقه ای بازی The Last of Us 2، چیزی که اول از همه به خوبی به چشم می آید، گرافیک جذاب و واقع گرایانه آن است و خیلی ها معتقدند که بازی The Last of Us Part 2 می تواند از لحاظ گیم پلی، از Red Dead Redemption 2 پیشی بگیرد که البته اشتباه هم نگفته اند. همچنین مکانیزم مبارزات و علی الخصوص فضاسازی، بسیار جالب و قابل توجه هستند. جدا از تمامی موارد گفته شده، تریلر گیم پلی The Last of Us Part 2 به خوبی اتمسفر آخرالزمانی را به ما منتقل می کند.

به شخصه منتظر 2 اسفند 1398 هستم تا بتوانم این بازی را تجربه کنم.

تریلر گیم پلی The Last of Us Part 2 باعث تمجید از سازندگان شده است

با اینکه چند ساعتی از انتشار این گیم پلی نمی گذرد، اما در همین چند ساعت از این تریلر گیم پلی، به خصوص در شبکه های اجتماعی، تمجید شده است، کافیست خودتان سری به صفحات و سایت های مربوط به حوزه گیم بزنید تا خودتان متوجه شوید. ناتی داگ (Naughty Dog) به حدی عملکرد فوق العاده ای از خود به جا گذاشته است که طرفداران بدون اینکه گیم پلی 6 دقیقه ای بازی The Last of Us 2 را تماشا کنند، مطمئن هستند که این بازی موفق می شود.
احتمالا طی هفته های آینده گیم پلی و ویدیوهای بیشتری از بازی The Last of Us II منتشر شود.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

به نظر شما تریلر گیم پلی The Last of Us Part 2 چه نقاط قوت و ضعفی دارد؟
خوشحال می شویم اگر نظرات خود با ما به اشتراک بگذارید تا بحثی جذاب شکل بگیرد.
(از آخرین اخبار بازی The Last of Us Part 2 در سایت پلی مگ خبردار شوید و دنبال کنید)

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود