استرس و ترس The Last of Us Part 2 به مراتب بیشتر از نسخه اول خواهد بود

The Last of Us II بسیار سخت خواهد بود

2 383

میزان سختی بازی The Last of Us 2 بیشتر از نسخه اول است!

استرس و ترس The Last of Us Part 2 چگونه خواهد بود: اگر نسخه اول بازی دوست داشتنی و پرطرفدار The Last of Us را تجربه کرده باشید، حتما می دانید که این بازی در برخی لحظات تا چه حد سخت، طاقت فرسا و علی الخصوص استرسی و هیجان انگیز بود. به نظر می رسد این استرس و سختی علاوه بر اینکه در نسخه دوم حضور دارد، بلکه بیشتر هم شده است. ماه قبل از اعلام تاریخ انتشار The Last of us 2، شایعاتی بر کاهش میزان سختی بازی The Last of Us 2 وجود داشت که با صحبت های امروز کارگردان این بازی همه این شایعات به طور کامل رد شدند.
در ادامه می توانید جزئیات مربوط به میزان سختی بازی The Last of Us 2 را بخوانید.

طرفداران خود را آماده چالش های سخت و جدی کنند

همین چند روز قبل بود که به طور ناگهانی از تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part 2 رونمایی شد و بعد از آن ما تقریبا هر روز شاهد انتشار خبرهای جدید از المان ها و سبک بازی بوده ایم. امروز نیز همین اتفاق افتاد و کارگردان بازی The Last of Us II در مصاحبه ای که با یکی از سایت های معروف داشت، تاکید کرد که The Last of Us 2 بسیار سخت خواهد بود (حتی بیشتر از نسخه اول)، اما فارغ از این مورد، استرس و ترسی که بازیکن حین تجربه بازی به دست می آورد بیشتر از هر چیز یا المان موجود در بازی است.
به نظر می رسد باید خود را آماده یک شبیه ساز طبیعی آخرالزمانی کنیم!

استرس و ترس The Last of Us Part 2 نوید چه چیزی را می دهد؟

این روزها ما بازی های بسیار کمی را می بینیم که تمامی المان های ترس، استرس و سختی واقعی را داشته باشند. همین که قرار است همچین بازی منتشر شود، بسیار همه ما را خوشحال می کند. ناتی داگ (Naughty Dog) جزو محدود شرکت های حوزه صنعت گیم است که پیش از ساخت عنوان جدید، از کیفیت بالای آن با خبر هستیم.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

نظر شما نسبت به بیشتر شدن استرس و ترس The Last of Us Part 2 چیست؟

منبع: پلی مگ

2 دیدگاه
  1. علی اکبر می گوید

    سلام.با تشکر از سایت عالیتون و ممنون بابت توضیحات کاملتون
    والا توی فصل ۱ داشتیم سکته میزدیم توی بعضی از قسمت های بازی امیدوارم توی فصل ۲ توی همه مرحله های بازی این ترس و استرس بیشتر بشه واقعا فصل ۱ خیلی حال دتد به جرات میتونم بگم که بهترین گیمی هست که تا حالا بازی کردم بی صبرانه منتظر فصل ۲ هستم

    1. admin می گوید

      خواهش می کنم علی اکبر جان، به شخصه مورد انتظارترین بازی هست برای من

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود