آیا بازی The Last of Us 3 ساخته می شود؟ [نگاهی به اطلاعات موجود]

0 2,689

چند روز قبل انتظار چندین ساله گیمرهای کنسول پلی استیشن 4 (PS4) به پایان رسید و بالاخره نسخه دوم این بازی منتشر شد و توانست در وبسایت متاکریتیک (Metacritic)، امتیاز خارق العاده 95 از 100 را کسب کند، اگر چه یوزراسکور آن توانست رکورد بدترین و منفورترین بازی تاریخ (در سریعترین زمان ممکن) دست یابد؛ البته بیشتر یوزراسکورها به دلیل داستان آن و اسپویل های آن بود که اگر بخواهیم منطقی به این قضیه نگاه کنیم، آنها کاملا حق داشتند و ناتی داگ (Naughty Dog) در کمتر از یک ماه، از یک استودیوی پرطرفدار و دوست داشتنی، به یک استودیوی فوق العاده منفور تبدیل شد. به هرحال این مشکلات باعث نشد که طرفداران این بازی دوست داشتنی، علاقمند به ساخت نسخه سوم The Last of Us نباشند و با نگاهی به جستجوی یک ماه اخیر گوگل در زبان انگلیسی، به سادگی می توان متوجه این قضیه شد.

در ادامه قصد داریم به بررسی آخرین مصاحبه نیل دراکمن، کارگردان سری بازی Tlou در رابطه با Tlou 3 بپردازیم؛
همراه سایت پلی مگ باشید.

نظر نیل دراکمن، کارگردان و نویسنده بازی راجع به The Last of Us 3 چیست؟

حدود دو روز قبل انتشار نهایی بازی The Last of Us 2، نیل دراکمن طی مصاحبه ای همه را غافلگیر کرد و این امید را داد که نسخه سومی نیز در راه است؛ وی در مصاحبه خود گفت: «برای راضی کردن طرفداران، نسخه سوم باید بیشتر از نسخه های اول و دوم از لحاظ محتوا و داستان بهتر باشد و همچنین وقت بیشتری روی آن بگذاریم».
همین صحبت، باعث شد تا همه امیدوار به ساخت نسخه بعدی Tlou شوند و بعد از آن طی مصاحبه هایی به طور غیرمستقیم ساخت نسخه 3 را تایید کرد.

The Last of Us 3 چه زمانی منتشر می شود؟ (آیا تاریخ انتشار اعلام شده است؟!)

طبیعتا هنوز تاریخ انتشار و حتی کوچکترین صحبت رسمی بابت آن نشده است و انتظار می رود همانند نسخه دوم، اواخر نسل نهم، یعنی برای کنسول پلی استیشن 5 (PS5) این بازی منتشر شود. البته همه اینها فعلا در حد حدس و گمان است و نیل دراکمن هرچقدر هم که مصاحبه های امیدوارکننده انجام دهد، تا زمانی که سونی یا خود ناتی داگ رسما از بازی رونمایی نکنند، همه چیز در حد شایعه و حرف باقی می ماند.

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به بازی The Last of Us چیست و تا چه حد برای نسخه سوم انتظار می کشید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود