10 شخصیت برتر سریال The Walking Dead از نگاه سایت پلی مگ [رتبه بندی]

84 10,453

هدف از ایجاد مقاله معرفی محبوب ترین شخصیت های سریال واکینگ دد چیست؟

من فن سفت و سخت و علی الخصوص تعصبی سریال مردگان متحرک / واکینگ دد (The Walking Dead) هستم و همانطور که با خیلی از گیم ها و شخصیت های آن ارتباط برقرار می کنم، با خیلی از شخصیت ها در فیلم و سریال ها نیز ارتباط روحی برقرار می کنم. خیلی دوست داشتم 10 شخصیت برتر سریال The Walking Dead را از نگاه خودم معرفی کنم و با شما عزیزانی که مثل من طرفدار این سریال هستید به اشتراک بگذارم.

قبل از خواندن مقاله معرفی بهترین و محبوب ترین شخصیت های سریال واکینگ دد / مردگان متحرک (از نگاه من) پیشنهاد می کنم مقاله «بررسی دلایل افت محبوبیت سریال واکینگ دد» (به قلم من و باز هم نگاه شخصی من) بخوانید.

معیارهای انتخاب برترین و محبوب ترین شخصیت های سریال واکینگ دد و رتبه بندی آن چیست؟

همانطور که در اول مقاله تاکید کردم، این مقاله از نگاه من است و کاملا دلی محسوب می شود!
یعنی با توجه به معیارهایی که در ذهنم دارم (مثلا ابهت و جذبه) و از همه مهمتر، ارتباطی که با شخصیت های سریال مردگان متحرک / واکینگ دد برقرار کرده ام، آن را رتبه بندی کرده ام. به احتمال بسیار زیاد شما با خیلی از نظرات من موافق نباشید که خب این طبیعیست، چرا که سلیقه ها و معیارها متفاوت هستند.

با مقاله معرفی برترین و محبوب ترین شخصیت های سریال واکینگ دد / مردگان متحرک همراه سایت پلی مگ باشید.

10 شخصیت برتر سریال The Walking Dead از نگاه سایت پلی مگ [رتبه بندی]

10 – بتا

رتبه 10: بتا با نقش آفرینی رایان هرست
رتبه 10: بتا با نقش آفرینی رایان هرست

بدون شک شخصیت بتا (با نقش آفرینی رایان هرست) را می توان با ابهت ترین شخصیت تاریخ سریال واکینگ دد، از لحاظ قدرت فیزیکی دانست. وی شاید دستیار آلفا بوده باشد اما اگر او نبود، آلفایی هم وجود نداشت. در این دنیا دیگر چیزی به اسم خوب و بد وجود ندارد، پس نمی توان گفت که بتا در تیم بدها حضور دارد.

9- آلفا

رتبه 9: آلفا با نقش آفرینی سامانتا مورتون
رتبه 9: آلفا با نقش آفرینی سامانتا مورتون

شاید آلفا (با نقش آفرینی سامانتا مورتون) در رتبه نهم مقاله حضور داشته باشد، اما به جرات می گویم وی جنون آمیز ترین شخصیت تاریخ سریال The Walking Dead محسوب می شود. نکته قابل توجه در رابطه با شخصیت آلفا سکوت و آرامش وی است، در واقع همین سکوت و آرام زمزمه کردن وی، آن را تبدیل به ترسناک ترین شخصیت سریال (از نگاه من) کرده است.

8- مگی

رتبه 8: مگی با نقش آفرینی لورن کوهن
رتبه 8: مگی با نقش آفرینی لورن کوهن

به نظر من مگی (با نقش آفرینی لورن کوهن) جذاب ترین شخصیت (بین شخصیت های زن) از فصل اول تاکنون بوده است و فکر می کنم شما هم در این مورد با من هم نظر باشید😄؛ رشد شخصیتی وی در طی فصول مختلف قابل مشاهده است و قدرت بالایی در رهبری کردن مردم و از همه مهمتر پیشرفت و توسعه جوامع دارد.

7- میشون

رتبه 7: میشون با نقش آفرینی دانای گوریرا
رتبه 7: میشون با نقش آفرینی دانای گوریرا

اگر بخواهم رک صحبت کنم، در اپیزود های اولیه که میشون (با نقش آفرینی دانای گوریرا) حضور داشت، اصلا نتوانستم با آن ارتباط برقرار کنم و حتی تا حدودی حس بدی نسبت به او داشتم؛ اما کم کم میشون هم مثل مگی دچار تغییر شخصیت شد و توانست خودش را در لیست 10 شخصیت برتر سریال واکینگ دد (از نگاه من) قرار دهد. وی نیز قدرت بسیار بالایی در رهبری کردن مردم دارد و علاقمند به اجرا کردن قوانین در دنیای پس از آخرالزمان است. البته ای کاش مثل قدیم بیشتر وی را دست به شمشیر ببینیم.

6- گلن

رتبه 6: گلن با نقش آفرینی استیون ین
رتبه 6: گلن با نقش آفرینی استیون ین

اگر بخواهم گلن (با نقش آفرینی استیون ین) را خیلی دقیق توصیف کنم، می توانم آن را به دانش آموزانی تشبیه کنم که تمامی بچه های کلاس دوستش دارند. فکر می کنم هر کسی که سریال مردگان متحرک / واکینگ دد را تماشا کرده باشد نیز همین حس را داشته باشد. اگر نگاهی به شخصیت های سریال The Walking Dead از فصل اول تا الان بیاندازیم، متوجه می شویم که گلن باهوش ترین شخصیت سریال است.

5- گاورنر (فرماندار)

رتبه 5: گاورنر (فرماندار) با نقش آفرینی دیوید موریسی
رتبه 5: گاورنر (فرماندار) با نقش آفرینی دیوید موریسی

اگر بخواهم با شما صادق باشم، هیچوقت نتوانستم شخصیت گاورنر (فرماندار / با نقش آفرینی دیویر موریسی) را درک کنم و شاید در کنار آلفا پیچیده ترین شخصیت تاریخ سریال واکینگ دد محسوب شود. شاید اینکه در سریال خیلی اطلاعات خاصی در رابطه با گذشته وی داده نشد و به تصویر کشیده نشد در این پیچیدگی تاثیرگذار بوده باشد. اما در کل دیوید موریسی بسیار در نقش خود فرو رفت و به نظرم یکی از کم نقص ترین ها در تاریخ سریال محسوب شود.

4- دریل دیکسون

رتبه 4: دریل دیکسون با نقش آفرینی نورمن ریداس
رتبه 4: دریل دیکسون با نقش آفرینی نورمن ریداس

دریل دیکسون (با نقش آفرینی نورمن ریداس) یکی از عناصر مهم سریال واکینگ دد و به معنای دیگر پازل تکمیل کننده محسوب می شود. وی نیز شخصیت آرام، کم حرف و در عین حال فداکار محسوب می شود. شخصا آن را نترس ترین شخصیت سریال می دانم و زمانی که پای رفاقت و حفاظت از مردم وسط باشد، در دل خطر می زند. وی تبهر خاصی در شکار کردن و ردیابی کردن دشمنان دارد؛ موتور و کراسبو، از وسایل و تجهیزات جدانشدنی دریل محسوب محسوب می شوند.

3- شین

رتبه 3: شین با نقش آفرینی جان برنثال
رتبه 3: شین با نقش آفرینی جان برنثال

در خیلی از فیلم ها و سریال ها دیده ایم که یک شخصیت در مدت زمان کوتاهی (مثلا پس از پخش یک اپیزود) به سرعت محبوب شده و به همان سرعت نیز به هر دلیلی از سریال خارج شده است، اما محبوب باقی مانده اند. شاید خیلی از شما، با حضور شین در رتبه سوم بهترین شخصیت های سریال The Walking Dead موافق نباشید، اما شخصا عاشق شین (با نقش آفرینی جان برنثال) هستم و قطعا وی کله شق ترین و تخس ترین شخصیت تاریخ سریال واکینگ دد (از نگاه من) محسوب می شود. زمانی که هنوز بازماندگان درگیر اینکه بالاخره این اوضاع تمام می شود و یا با کمک یکدیگر دوباره جامعه انسانی می سازیم، شین آینده را می دید و با زبان بی زبانی می گفت این راهش نیست، زمانه تغییر کرده است … (اما کو گوش شنوا)

2- نیگان

رتبه 2: نیگان با نقش آفرینی جفری دین مورگان
رتبه 2: نیگان با نقش آفرینی جفری دین مورگان

به جرات می گویم هیچ شخصیتی، تاکید می کنم، هیچ شخصیتی مثل نیگان (با نقش آفرینی جفری دین مورگان) دنیای جدید را نتوانسته درک کند و بشناسد. وی علاوه بر اینکه از جذابیت بالایی برخوردار است، قدرت خارق العاده عجیبی در رهبری کردن مردم دارد، البته باید بگویم برای درک بهتر شخصیت وی باید هر معیاری که از یک رهبر خوب در ذهنتان است را فراموش کنید. وی فان ترین و بیخیال ترین (نسبت به اتفاقات و شرایط) شخصیتیست که تا الان در سریال دیده ام.
البته خیلی از طرفداران سریال واکینگ دد معتقدند نیگان بهترین و محبوب ترین شخصیت تاریخ سریال است.

1- ریک گرایمز

رتبه 1: ریک گرایمز با نقش آفرینی اندرو لینکلن
رتبه 1: ریک گرایمز با نقش آفرینی اندرو لینکلن

از همین تریبون اعلام می کنم تنها کسی که «سلطان خودشه، شیر خرشه» و من به رسمیت می شناسم، سلطان قلب ها، یعنی ریک گرایمز (با نقش آفرینی اندرو لینکلن) است. هر چه از شکوه و عظمت ریک گرایمز بگویم، کم گفته ام. رهبر نیست؟ که هست، جذاب و خوشتیپ نیست؟ که هست، با هوش و پر جذبه نیست؟ که هست …
فارغ از مزه ریختن (😅)، به شخصه معتقدم اندرو لینکلن با درخششی که در سریال مردگان متحرک داشته است، هیچوقت به جایگاه واقعی خود در سینما و تلویزیون نرسیده است؛ شخصیت نیگان و ریک گرایمز را می توان جزو دو شخصیت محبوب تاریخ سریال دانست که از لحاظ محبوبیت و پرطرفدار بودن با یکدیگر درحال رقابت هستند و حتی کسانی که هیتر جدی سریال هستند نیز حاضرند اپیزودهایی که این دو شخصیت حضور دارند را چند بار نگاه کنند!

 

از نگاه شما: شما هم شخصیت های محبوب خود را در بخش نظرات ارسال کنید 🙂

 

معرفی فیلم و سریال های ایرانی و خارجی در سایت پلی مگ به طور اختصاصی!

نظر شما نسبت به مقاله و رتبه بندی 10 شخصیت برتر سریال The Walking Dead چیست؟
به نظر شما کدام شخصیت از سریال واکینگ دد / مردگان متحرک لایق حضور در این رتبه بندی بوده است؟

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
84 دیدگاه
 1. mahdi می گوید

  به نظرم باید جای نیگان و ریک عوض شه و شین هم نباید توی این لیست میبود در عوض کارول خیلی شخصیت خفن و قوی ای داشت ولی به هر حال نیگان باید اول میشد😁

  1. admin می گوید

   هممم 😁
   کارول رو اصلا دوست ندارم

 2. شین لاور می گوید

  ایول ادمین جان معلومه سلیقه هامون مثل همه
  منم خیلی عاشق شین بودم 😅

  1. admin می گوید

   باعث خوشحالیه 💐

 3. matin می گوید

  فقط کارول
  اولش هیچی بلد نبود؛ترسو بود
  یه دفعه از فصل 4 به بعد درخشید
  آدم کشت/شبیه زامبی ها شد و…

  1. admin می گوید

   شخصا هیچوقت نتونستم با شخصیت کارول ارتباط برقرار کنم اما بله رشد شخصیتی خوبی داشت

  2. اندیشه می گوید

   لحظه های خاطره انگیز ی در سریال رقم خورد و شاید دو صحنه ی از همه به یاد ماندنی تر شد یکی اونجا که خواهر کوچولویی خواهرش را بخاطر باور غلط زندگی مردگان کشت…..دوم جایی که ریک را مجبور میکنن دست پسر را قطع کنند و از ته دل زجه میزنم و جایی که شوهر مگی به بدترین حالت کشته میشه

 4. امیررصا نصیرزاده می گوید

  وقتی که شین که با کشتن مشکلی نداشت تو این لیست هست پس چرا کارول نیست اونم با اون ابهت که تو فصلهای میانی هر وقت می دیدمش فکر میکردم میخواد یکیو بکشه

  1. admin می گوید

   متاسفانه هیچوقت نتونستم با کارل و کارول ارتباط برقرار کنم

 5. شین فن می گوید

  خدایی شین عالیه

 6. مجتبی پارسا می گوید

  من واقعاً از نیگان می ترسیدم ولی هر چه قدر جلو می‌رفت دوست داشتنی تر میشد فکر کنم جایگاه دوم خوب باشه ولی هیچ کس جای ریک گرایمز رو نمیگیره

  1. admin می گوید

   دقیقا مجتبی جان؛ ریک که سلطان قلب هاست 🙂 👑

  2. امیر می گوید

   گل گفتی نظر منم همینه

 7. M.a2 می گوید

  1_dryl
  2-negan
  3-rick
  4-magie
  5-glenn
  6-carol
  7-shane
  8-beta
  9-michon
  10-rosita

  1. admin می گوید

   چه جالب؛ نمیدونستم روزیتا هم فن داره 🙂

   1. مهسا می گوید

    این چ حرفیه بنظرم رزیتا رو واقعا باید جای شین میزاشتی روزیتا شخصیت خفنی داره خیلی ام جذابه

    1. admin می گوید

     این هم نظر شماست و محترمه

    2. مهدی می گوید

     فقط کارل ،با سن کمی که داشت به معنای واقعی یک لیدر بود و اینکه جودیث رو هم نادیده نگیریم که با سن کمش خارق العاده نقش آفرینی کرد

   2. مهسا می گوید

    1ریک 2 نیگن 3 دریل 4رزیتا 5گلن 6مگی 7 شری 8کارول 9 خودم😂🙇

 8. محمد مهدی می گوید

  من با تمام شخصیت ها حال می کردم هر کدوم از شخصیت خاص بودن بغیر از شین (این نظره منه و بقیه هم نظره خودشون رو دارن )

 9. فرهاد مجیدی می گوید

  ۱ ریک
  ۲ دریل
  ۳ نیگان
  ۴ گلن
  ۵ شین
  ۶ کارل
  ۷ مگی
  ۸ کارول
  ۹ میشون
  ۱۰ مسیح
  ریک که همیشه درجه یک هست و جاش تو قلبه
  نیگان هم خیلی خوبه ولی جایگاه دوم متعلق به دریل هست 👍❤

  1. admin می گوید

   ممنون بابت به اشتراک گذاری نظرتون

 10. امید می گوید

  1 دریل 2 نیگان 3 آبراهام😁 مخصوصا وقتی نیگان با لوسیل مورد عنایت قرارش داد , مطمئن بودم تو روی نیگان در میاد. گفتی شین تخس ترین بود ولی عمرا اگه شین تو رو نیگان وایمیساد😂

  1. admin می گوید

   حیف نیست … 😁

 11. Daryl king می گوید

  آخه مگه داریم از دریل محبوب تر تو این سریال داش ، والا نداریم.

  1. admin می گوید

   دریل هم خوبه

 12. Daryl king می گوید

  ایول پرچم بالاس

 13. کارل می گوید

  شما خیلی بی جا می کنی که با کارل ارتباط نداری باسد جای ۳نفر اول عوض بشه ۳_نیگان ۲_کارل ۱_ریک

  1. admin می گوید

   شعور داشته باش دوست عزیز

 14. امیر می گوید

  سلام
  نظرت در مورد مورگان و ازیکیل چیه ؟

  1. admin می گوید

   سلام امیر جان
   ازیکیل: یک شخصیت فوق العاده بی مزه که هیچکسی نمیتونه باهاش ارتباط برقرار کنه؛ نبودش فرق نداره اما بودنش به اون اپیزودی که حضور داره آسیب میزنه و کیفیت کار رو میاره پایین!
   مورگان: توی حضور اول و دومش در سریال ازش خوشم میومد، اما توی حضور سومش، یعنی ملحق شدن به جوامع متمدن، نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم
   در کل من عاشق شخصیت های سرد یا اصطلاحا با تم دارک هستم، چون اینطور شخصیت ها خوراک دنیای پس از آخرالزمانی هستند

 15. مجید می گوید

  بهترین بازیگر ریک

 16. SOTON می گوید

  1ریک2دریل3نیگان این سه شخصیت واقعا فوق العاده بودن و هستن و خواهن بود🔥👍😉

  1. admin می گوید

   دقیقا

 17. Mehdi می گوید

  فقط وفقط..ریک گرایمزکبیر…

 18. Mehdi می گوید

  راستی یادم رفت بعدریک.لوسی

 19. فاطمه می گوید

  من به شخصه گلن رو خیلی دوست داشتم بعدش نیگان بعدش دریل و بعدش کانی.چقد دوست دارم کانی پیدا بشه:`(

  1. admin می گوید

   گلن خیلی دوست داشتنی بود؛ اما راجع به کانی خیلی نظر خاصی ندارم

 20. drill dixon می گوید

  ۱ دریل
  ۲ ریک
  ۳ نیگن
  ۴ میشان
  ۵ کارل
  ۶ مگی
  ۷ کارول
  ۸ گلن
  ۹ یوجین
  ۱۰ الفا
  ولی خودم به شخصه فن دریل هسم شخصیت فوق العاده گنگ و عالبه

  1. admin می گوید

   لیست جالبی دارید، اما جزو اولین کسانی هستید که میبینم یوجین رو دوست داره و جزو شخصیت های محبوبش هست

 21. Ali می گوید

  به نظر من
  ۱.ریک
  ۲.دریل
  ۳. کارل
  ۴.نیگان
  من خودم ریک و دریل خیلی دوست دارم شخصیت باهال دارن

 22. مهرداد می گوید

  نیگام منفورترین ضخصیت سریال هست امیددوارم داهل فصل یازده سگ کش بشه اصلا هم ضخصی فیلمش خوب نبود بی منظق بود به بقیه حمله میکرد انسانتی رو قبول نداشت حتی به دوستاش صدمه میزد اصلا نمیشه فهمید دلیل این همه عقدش چی بوده فقط الکی یه شخصیت ساختن گفتن تو هی حرف زشت بزن و ادم بکش و تازه دیالوگاش اصلن هم بامزه نیست

  1. '_' می گوید

   اره راست میگیا بی منطقه معلوم نیس مرگش چیه 😂

  2. '_' می گوید

   تازه یجوری با ریک حرف میزنه انگار صد ساله میشناستش. اونجا ک اروم بهش گفت من الان بهت گند زدم و تو ازم تشکر کردی. یا گفت ها ها انگار یکی که خیلی دوسس داشتی همین الان مرد
   به این فکر کردم که اصلا با همین توجه زیادیش به ریک داره برعکس هدفش ، ریک رو مهم و بزرگ جلوه میده

 23. مهرداد می گوید

  لیدیا _ گلن _ مگی _ تارا _ اینید _ عیسی _ رزیتا _ ساشا _ امگا _ دریل
  اینا بهتریناش هستن

 24. Bardia می گوید

  اینا چیه اوردن توی فیلم ، فقط من و دیل دیکسون باید توی فیلم میبودیم
  البته یه بار بهم پیشنهاد دادن که برم تو فیلمشون ولی حیف که اون موقع من داشتم با طراحان gta v در مورد کفیت بازی بحث میکردم .
  الان هم هرچی زنگ میزنم جواب نمیدن 😐😐😐😂😂😂

 25. سوزان می گوید

  ۱ ریک ۲ دریل ۳ نیگان ۴ کارول ۵ کارل ۶ فرماندار۷ شین ۸ مگی ۹ بتا ۱۰ الفا

 26. Arash می گوید

  ریک و میشن و دریل بهترین هستند ولی به نظر من خیلی جاها کارل تاثیر گذار تر بود

 27. عالیجناب رضا می گوید

  نیگان بد نبود ، محیطی که توش قرار گرفت بدش کرد اما هرکی میگه نه خودشو باید جای نیگان بذاره ، پس نیگان شخصیتش واقعا ستودنیه که خودشو اصلاح کرد من باهاش خیلی خیلی حال کردم واقعی و ناب بود بدون تعارف
  ۱ نیگان
  ۲ ریک
  ۳ آبراهام
  ۴ میشون
  ۵ کارل
  ۶ هرشل
  ۷ مگی
  ۸ آلفا
  ۹ بتا
  ۱۰ اون زامبی که چوب نیگان را شکست lol

 28. جلالدین محمد اکبر اکبر می گوید

  (به نام الله حسبی الله )بزار من بگم کی محمبوت تره دوست عزیز 1نیگن …..2مگی …..۳ریک…۴دریل….۵گلن…۶مسیح…۷.یوجین……..۸کارول …۹ابراهام….۱۰ میشون و در اخر *** کارل.

 29. شیرزاد می گوید

  من طرف دار ریگ گرایمز هستم اما حیف که از فصل 9 به بعد نبود

 30. Khashayar می گوید

  ۱.نیگن(بدون رقیب توی دیالوگ و بادی لنگوییج)
  ۲.دریل(مرد عمل،سرد،شجاع،گرگ تنها،باابهت)
  ۳.یوجین(باید به حرفاش دقت کرد)
  ۴.شین(کله‌خر،واقعگرا،یکم نامرد)
  ۵.داداش دریل(خلوچل،قوی،کله‌خر)
  ۶.گلن(باهوش،دوس‌داشتنی)
  ۷.دختر کر و لاله(همینطوری خوشم اومد:) )
  اصلا با ریک ارتباط برقرار نمیکنم😑
  کشیش هم خیلی بازیگر ماهریه اما شخصیتش نه

  1. admin می گوید

   لیست جالبی دارید خشایار جان، اولین کسی هستید که میبینیم از ریک خوشش نمیاد

  2. Paimen killer می گوید

   ریک رو خیلی دوست داشتم. از گلن واقعا بدم میومد. یعنی نیگان وقتی به قول خودش زد چشمشو از حدقه در آورد و کلش رو املت کرد وسط زمین ناراحت نشدم😂😂😂😂

 31. سارا می گوید

  دریل،دریل،دریل
  من نمیفهمم دخترا چطور تو فیلم عاشقش نمیشدن؟!!باید کلی کشته مرده پیدا میکرد کارگردان باید یه تجدید نظری بکنه

 32. Paimen killer می گوید

  ۱- نیگان
  ۲-فرماندار
  ۳-ریک
  ۴-گرت(ترمینوس)
  ۵-پلیسی که توی بیمارستان بث رو کشت
  ۶-بتا
  ۷- آلفا
  ۸- دوایت
  ۹- چوب نیگان
  ۱۰- چشم بند فرماندار
  نقش های مثبت هیچ کدوم به جز ریک برام اهمیتی نداشتن🤣🤣🤣🤣

 33. محمد می گوید

  1 ريك
  2 نيگان
  3 دريل
  4 ميشون
  5 گلن
  6 مگي
  7 آلفا
  8 بتا
  9 كارول
  10 يوجين
  به ترتيب من اينارو دوست دارم.

  1. محمدحسین می گوید

   به نظر من اگه قرار باشه نیگان رو با ریک مقایسه کنیم نیگان خیلی خفن تره و خیلی بهتر شاید فکر کنیم که ریک رو چون از قسمت اول بوده شخصیت مثبتیه ولی ریک تا قبل از اینکه به زندان برسه آدم تقریبا خوبی بود ولی از وقتی که وارد زندان شد هر کس که براش تهدید محسوب شده بود و قصد کشتنش رو داشت رو کشت مثل همون زندانی هایی که داخل زندان بودن ولی نیگان اینطوری نبود با اینکه ریک کلی از افرادشو کشتن فقط دو نفر رو کشت از گروه ریک اونم به خاطر دریل گلن رو کشت ولی وقتی کارل بهش حمله کرد و چند نفر رو کشت اونو زنده گذاشت و اگر ریگ نیگان رو زنده گذاشته بود به نظر من کاری که نیگان کرده بود رو جبران کرده تازه از آخر هم جون دخترشو نجات داد

 34. S می گوید

  1.کارول
  2.شین
  3.نیگان
  4.فرماندار
  5.مریل
  6.آلفا
  7.بتا
  8.کارل
  9.دریل
  10.ریک

 35. S می گوید

  اصلاً خوشم از ریک نمیومد خیلی ادا در میاورد و خودشو جذاب می کرد بازیگر باید واقعی رفتار کنه نه اینقدر مصنوعی که معلوم باشه فیلم بازی میکنه

  1. امیر می گوید

   کجاش اون مصنوعی بوده ریک برای قشنگ کردن و جذابیتش تو فیلم اینکاره کرد

  2. '_' می گوید

   شخصیت واقعیش تو سریال اینجوری بود ادا در نمیاورد 😐 خیلیم طبیعی بود

 36. امیر می گوید

  به نظر من اولین نفر و سلطان ریک گرایمز کبیر هیشکی نمی دونه جاش بگیره 2 نیکان سوم دریل چهارم میشون 5گلن6مگی

 37. شیرین می گوید

  نیگان شخصیت خیلی باحالی داره، از همون قسمت اولی ک وارد سریال شد عاشقش شدم.پر ابهت و جذاب ،نیگان تو لیست من اوله،بقیش مهم نی!!!

 38. مهدی می گوید

  ینی فقط نیگان فقط نیگان نیگان‌نیگان خخ این بشر عااالیه خیلی باحاله نامصب ولی باور کنین با رحم‌ترینش همین نیگانه حتی موقعی ک ریس بود برای کنترول کردن کشت با کشتن موافق نبود زنو بچه‌ هم‌نمیکشه بعدشم دریل عااالیه خوشم امد😁😁😁👍😛

 39. ارسلان می گوید

  تا فصل 3 خیلی حال کردم یکی دو فصل بعدشم خوب بود بعدش افت کرد نیگان که یکم سرحالش آورد آلفا هم که همچین نبود هر چند اکثر سریالهای خارجی فوقش تا 3 فصل خوبن در مورد شخصیت هم ریک و درل,کارول از فصل 3 به بعد خودی نشون داد نیگان هم خوب بود بازی یوجین خوب بود یک نابغه ی دست و پا چلفتی با مشکلات روحی روانی

 40. رومینا می گوید

  1 ریک
  2دریل
  3مگی
  4جودیت
  5روزیتا
  6نیگان

 41. میثم می گوید

  کارل چرا مرد ؟؟

  1. admin می گوید

   زامبی گاز گرفتش

 42. پارسا می گوید

  1-ریک
  2-نیگن
  3-دریل
  4-کارل
  5-گلن
  6-مسیح
  7-مگی
  8-کارول
  9-آرون
  10-آبراهام
  11-شین

 43. آرسام می گوید

  اول نیگن دوم دریل دیگه با بقیه حال نمیکنم آلفا و ایزیکیل دو شخصیت مزخرفن

 44. Maxsmit می گوید

  ریک واقعا عشقه یعنی خاک برسرشون که حذفش کردن البته اونا هم دلایلی داشتن ولی واقعا نیگان با اینکه جذابه خیلی اشغاله از وقتی گلن رو کشت ازش متنفر شدن وخیلی رو مخ بودبدترین شخصیت فیلم نیگان بود.

 45. مهدی می گوید

  بنظرم یکی از بهترین ها فرماندار بود شخصیت عجب و غریب که اصلا قابل پیشبینی نبود بنظرم آبراهم و کشیش هم میتونستن تو لیست باشن و بهترین هم که بنظرم نیگان جذبه خارقالاده داشت اون عالیه

 46. محمد قاسمی می گوید

  ۱- نیگان
  ۲- ریک
  ۳- فرماندار
  ۴- دوایت
  ۵- کارول
  ۶- مورگان
  ۷- روزیتا
  ۸- کارل
  ۹- جیدیث
  ۱۰- کشیش گابریل

 47. Mehrab می گوید

  ۱_نیگان
  ۲_دریل
  ۳_کارل
  ۴_آبراهام
  ۵_مسیح

 48. '_' می گوید

  راستش زیاد اینجور نظرسنجیارو درک نمیکنم چون تو سریالا به همه شخصیتا متاسفانه و خوشبختانه چه فرعی چه اصلی به یه اندازه پرداخته میشه. پس هر شخصیت جایگاه و جذابیتای خودشو داره و زیاد برام فرقی ندارن. مخصوصا این سریال که به اصلی و فرعی رحم نکرد 😂
  گرچه ریک حسابش از بقیه جداست و انقد از هر نظر کامل بود نود درصد جذابیت سریال به اون بود و سه هیچ از بقیخ جلو بود.
  ولی اگه قرار باشه حسی به شخصیتا داشته باشم قدیمی ترا برام اولیوتن. بذارید اینطور نظرمو بگم. بنظرم وقتی یه سریال شروع میشه خود نویسنده و کارگردان کاری میکنن با شخصیتا ارتباط برقرار کنیم و به دلمون بشینن. منظورم مثلا ریک و لوری و دریل و گلن و آندرا و… . و مگی و هرشل که از قسمت دوم اضافه شدن. اینا چون قدیمی تر بودن مرگشون رو بیننده تاثیر میذاشت و بیننده بهشون حس داشت. اما این سریال برخلاف همه سریالایی که دیدم شخصیتای اصلی رو هم میکشت و مدام شخصیت جدید اضافه میکرد ولی من نمیتونستم با جدیدا مثل شخصیتای اول ارتباط برقرار کنم.
  برای همین در مورد نیگان هم بااینکه خیلی شخصیت جذابی داشت و منم قبول دارم بنظرم بی انصافیه که نیگانی که در فصل 7 اضافه شد در رتبه دوم بعد از ریکی که از فصل اول نه فصل با سریال و بیننده ها بوده ، در رتبه دوم قرار بگیره و حتی در رقابت با اون ! یکم تعجب میکنم. تازه شخصیت منفی هم بود و در مقابل ریک وایساد چطور میشه طرفدار هر دو بود 😁 ولی بنظر منم حضورش تو شرایطی که ریک جذابیت قبلیشو نداشت ، سریالو رو فرم نگه داشت و جذابش کرد…
  همونطور که گفتم همه شخصیتا دوست داشتنی بودن و زیاد برام فرقی نداشتن
  ولی خب اگه بخوام چند شخصیت رو بطور ویژه نام ببرم 1_ ریک شخصیتی بود که بااینکه از اولش جذاب بود ولی توجه خاصی بهش نداشتم. از فصل دوم در پی رابطه ش با لوری کم کم از این زوج و ریک خوشم اومد اما از فصل سوم هرچقد که میگذشت ، واقعا بهش حس پیدا کردم و از یه جایی به بعد جوری شد که سریالو فقط بخاطر اون میدیدم
  2_ ریچون ❤❤❤ ( ریک و میشون هردو باهم. تکی نمیشه 😂❤ ) الان دیگه ریچون اولیت اولو برام داره
  3_ دریل رو تو فصل دوم حتی از ریکم بیشتر دوست داشتم و تا فصل سه بهش توجه داشتم ولی بعدش انقد توجهم به ریک و میشون جلب شد فراموشش کردم. تو دوبله فارسی هم صداشو تغییر دادن کلا گند زدن به سریال 😕
  4_ گلن نماینده ی ما آسیایی ها در سریال 😍 تو قسمت اول و اولین صحنه ای که اومد خیلی توجهمو به خودش جلب کرد یعنی مدام درگیر کره ای بودنش بودم. چون من تقریبا تو فاز سریالای کره جنوبی بودم و تا قبل واکینگ دد و بعدش فقط کره ای میدیدم. گلن یهو رابط این سریال با فاز کی دراماییم شد و تو کفش بودم. بنظرم قیافش هم زشت میومد. ولی خیلی پسر درستکاری بود مخصوصا وقتی یادش میوفتم که تو سریال قبل از جریانات یه پیک موتوری ساده بوده ، حس میکنم هدف از بودن این شخصیت در سریال اینه که نماینده ی افراد معمولی دنیا باشه. بقول شما شبیه دانش اموزای بچه مثبت بود 😁
  ولی از بعد شروع عشقش با مگی کلا دیگ توجه خاصی بهش نداشتم و حتی یادم رفتش 😂😂 ولی این شخصیتم بخاطر سختیایی که کشید نسبت به اول سریال خیلی تغییر کرد و از لطافتش خارج شد ولی تو فصلای اخر حضورش ، صحنه هایی که نشون میداد از همه با وجدان تره ( منظورم داستانی که با نوآه داشت و اوایل فصل پنج که موقع فرار از ترمینوس گفت بیاین اون افرادو نجات بدیم. ما که عوض نشدیم شدیم ؟ ) ، دوباره منو یاد اوایلش انداخت.
  یه چیزیم راحب شخصیت فرماندار میخواستم بگم که اولا در عین حال هم خیلی شخصیت ساده ای داشت هم پیچیده
  درعین حال که بنظر مهربون ترین و اجتماعی ترین و معمولی ترین ادم بنظر میرسید ، سنگدل ترین و ظالم ترین و رواانی ترین بود. منم درکش نکردم و اخر نفهمیدم در درونش چی میگذره تا اخرین لحظه حس میکردم ادم خوبی میشه. معلوم نبود خوبیاش واقعیه یا دروغه و معلوم نبود وجدان داره یا نداره.
  شخصیت سربسته ای بود و باقی موند
  دوما بنظرم از نظر جذابیت ظاهری ( فقط ظاهری نه شخصیتی. البت اونم رهبر خوبی بود و خیلی کاریزما بود ولی نه به اندازه ریک ) با ریک رقابت میکرد 😁
  شایدممم بشه گفت نیگان از نظر شخصیتی با ریک رقابت میکرد فرماندار از نظر ظاهری
  در مورد میشون هم یه نکته بگم از اول که اومد تا اخرش همش درگیر سیاه پوست بودنش بودم و هستم 😂
  تنها زن سیاهپوست واقعی تو سریال بود. باوجود سیاه پوست بودن اعتماد بنفس خوبی داشت. یعنی میخوام بگم همش به این فکر میکردم دیگران نسبت به سیاه پوست بودنش چه حسی دارن…
  البت حرف زیاده راحب همه ی شخصیتا حسای خاصی دارم
  مثلا مگی موهای کوتاهش و خیلی رفتاراش توجهمو جلب میکرد و بنظرم بهترین بازیگر صحنه های احساسی بود. محبت کردنش به پدرش هم خییلی طبیعی بازی میکرد از همه طبیعی تر و وقتی پدر و خواهرش مردن با گریه اون گریه م گرفت.
  به لوری هم خیلی توجه میکردم همزمان هم زیادی لاغر بود ولی بازم خوشگل بود 😂 و رفتار مادرانه و مهربونش دوس داشتنی بود
  کارل از همون بچگیش همش دنبال دخترا بود هر دختر بچه ای میدید باهاش رل میزد صبر نداشت وایسه اول بزرگ شه 😂 سوفیا و کمییی بث و اون اخریم که اومد بالاخره به هدفش رسید 😂 کلا خیلی عجله داشت بزرگ شه.. ولی وقتی نوجوون شد کلا بهتر شد
  در مورد کارول منم مثل شنا زیاد باهاش ارتباط برقرار نکردم چون زیاد جدیش نمیگرفتم. راستش اصلاااا فکرشو نمیکردم از اون یازده نفری که تو فصل اول بودن همه بمیرن فقط کارول زنده بمونه و کارول از همه مهم تر باشه 😂 برعکس فکر میکردم.
  رمان نوشتم دیگ خیلی حرف زدم معذرت میخوام تا همینجا دیگ کافیه…

 49. '_' می گوید

  البته راحب فرماندار یه چیزو باید اصلاح کنم. اینکه گفتم به اندازه ریک رهبر خوبی نبودو شاید درست نگفتم. گاهی ازش بهترم بود مخصوصا وقتی ریک بحاطر مرگ لوری عقلشو از دست داده بود
  ولی اخر ریک برنده شد ولی دفعه بعدش فرماندار
  حتی داشت خفه ش هم میکرد بخاطر ریزجثه بودن ریک. بااینک حتی خیلی نظامی نبود.
  برای همین واقعا نمیدونم کدوم قوی تر بودن
  ولی جنگ بینشون هم خیلی بی مورد بود واقعا نمیفهمم هرکدوم داشتن تو سرزمین خودشون با خوبی و خوشی زندگی میکردن یهو فرماندار قاطی کرد از یه مرد به ظاهر خیلی اروم و عادی یهو نظامی شد. البت همش تقصیر مرل بود درواقع ک گلن و مگی رو گرفت
  اینم بگم عاشق عشقش به دختر بچه بودم
  درکل بنظرم ناراحت کننده ترین بخشای سریال بود اون قسمتا و من هیلی دوس داشتم قصه شون پایان خوش داشته باشه ک کاملا برعکس شد…
  از بعد زندانم سریال هیلی بی مزه شد و روند غمگینش لو رفت…

 50. '_' می گوید

  ببخشید فکر کنم اندازه کل نظرات اینجا حرف زدم خیلی ناراحتم خودمم از این همه طولانی بودن حرفام
  اگه دوس داشتید تایید نکنید چون خیلی شلوغ شد

  1. admin می گوید

   اتفاقا من و سایر دوستان لذت بردیم؛ ممنون بابت شرکت در بخش نظرات 🙂

 51. '_' می گوید

  بنظرم فصل سه وجود اون شهرک به سریال حس امیدواری و رنگی میداد ( بااینک اولش برام حوصله سربر بود ولی بعد کم کم باهاس ارتباط برقرار کردم )
  ایده ی نو و تازه ای تو سریال بود ولی ترمینوس و الکساندرا ( اسمشم شبیه ادمه 😂 ) و سرزمین پادشاهی و… همشون کپی شده اون ایده بودن و دیگ جذابیت نداشتن
  اون قسمت که فرماندار اومد حس میکردیم تنها انسان خفن سریاله که اومده 😎 و همینطور شهرش. و اون مرد دانشمند که ازمایش انجام میداد.
  فقط تا فصل سه نس امید میداد سریال
  بعدش دیگ این ایده هی تکرار شد و حس اولو نداد اصلا…
  راستی نمیدونم چرا فرماندار به اون زنه که خونش رفته بود هیچوقت نگفت فرماندار شهر بوده. تا اخرشم نفهمیدن ؟
  اطفا تایید نکنید چون خیلی حرف زدم فقط خودتون بخونید

 52. مهدی می گوید

  1 کارل
  2 ریک
  3 دریل
  4 نیگان
  5 یوجین
  6 جودیث
  7 کارول
  8 گلن
  9 مورگان
  10 مگی

 53. Diako می گوید

  فقط ریک و شین

 54. صمد مهدی پور می گوید

  با درود بر همه دوستان و تماشاگران سریال فوق العاده مردگان متحرک

  در کل سالهای بسیار زیادی بود که تلویزیون تماشا نمی کردم، ماهواره هم در مدت زمان کمی داشتم. در سال 1399 بود که وضعیت خلقیم طوری شده بود که احساس نیاز کردم فیلم های انگیزشی و هیجانی و ماجراجویانه ببینم به دوستان گفتم از این سریال ها و فیلم ها معرفی کنند. گمشده . فرار از زندان . 24 . بلاک لیست. مکانیک 1 و 2 و همین سریال مردگان متحرک را دیدم. ولی هیچ کدام از سریال ها به اندازه این سریال مردگان متحرک برایم جذابیت نداشت. البته آنها هم بسیار خوب هستند اما برای من مردگان متحرک فوق العاده عالی و جذاب بوده. اگر اشتباه نکنم برای چهارمین بار در حال دیدن هستم و الان در حال دیدن فصل 10 هستم. هر بار که می بینم متوجه میشم انگار یک قسمت هایی را ندیده ام و برایم تازگی دارد. این سریال می تواند همچنان در فصول مختلف و قسمت های مختلف ادامه دار باشد. بعضی قسمت ها واقعا اشکم در امد. از زوایای مختلفی می توان به این سریال نگاه کرد و آنرا تجزیه و تحلیل نمود. ظاهرا تمامی بازیگران با ایفای نقش در این سریال حتی شهرت جهانی پیدا کرده اند. و یا حداقل می توان گفت با ایفای نقش در این سریال بسیار در جوامع خودشان مشهور شدند.

  درود بر همه آنها باد

 55. Milad می گوید

  فقط دریل عشقه نترس لوتی

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود