بازی The Walking Dead: Destinies معرفی شد (با اقتباس از سریال اصلی)

4 1,687

به شخصه همیشه علاقه داشتم تا با اقتباس از سریال مردگان متحرک یک بازی ویدیویی ساخته شود، تا اینکه روز قبل به صورت رسمی بازی واکینگ دد: دستینی (The Walking Dead: Destinies) با انتشار یک تریلر گیم پلی معرفی شد. اولش بسیار ذوق زده شدم، چرا که این سریال را خیلی خیلی دوست دارم و حتی در یک مقاله نقد و بررسی طور و اختصاصی، در رابطه با اینکه آیا هنوز هم واکینگ دد محبوب است یا خیر، صحبت کرده ام و اگر علاقه به خواندن آن دارید، فقط کافیست روی متن بنفش کلیک کنید تا وارد مقاله شوید.

خلاصه مطلب، با وجود اینکه ما در تریلر گیم پلی شاهد گرافیک خفن و در حد The Last of Us نیستیم، اما خیلی از فن‌های قدیمی سریال، مشتاق تجربه مردگان متحرک: سرنوشت ها هستند.
در ادامه جزئیات بیشتر از بازی The Walking Dead: Destinies مثل تاریخ انتشار، تریلر، داستان و … قرار گرفته است.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

هر آنچه باید از بازی واکینگ دد: دستینی (مردگان متحرک: سرنوشت ها) بدانید

تریلر گیم پلی بازی The Walking Dead: Destinies

همانطور که در تریلر گیم پلی بازی مشاهده کردید، فضاسازی‌های انجام شده مربوط به 4 فصل اول سریال واکینگ دد می باشد. هنوز جزئیات زیادی از گیم پلی بازی به گیمرها نشان داده نشده و انتظار می رود طی هفته ها و ماه های آینده، ویدیوهای بیشتری از گیم پلی اصلی، توسط سازندگان بازی عرضه شود.

تاریخ انتشار بازی The Walking Dead: Destinies

بازی مردگان متحرک: سرنوشت ها به صورت رسمی در تاریخ 23 آبان 1402 (14 نوامبر 2023) با قیمت 49.99$ برای پلتفرم های پلی استیشن 4 (PS4) و پلی استیشن 5 (PS5) و ایکس باکس وان (XBOX ONE) و ایکس باکس سری اس (XBOX Series S) و ایکس باکس سری ایکس (XBOX Series X) و نینتندو سوئیچ (Nintendo Switch) و علی الخصوص پی سی (PC) عرضه خواهد شد.

تاریخ انتشار بازی The Walking Dead: Destinies
تاریخ انتشار بازی The Walking Dead: Destinies

داستان بازی The Walking Dead: Destinies

گفته می شود که داستان این بازی، اقتباس از چهار فصل اول سریال مردگان متحرک خواهد بود. با این تفاوت که در خیلی از بخش ها که به دلیل اسپویل نمی توانم اعلام کنم، با انتخاب هایتان قادر خواهید بود تا سرنوشت متفاوتی از سریال رقم بزنید. اصلا به همین دلیل هم هست که اسم سریال دستینی (Destinies) یا سرنوشت ها می باشد. همچنین شخصیت های ریک گرایمز، دریل دیکسون، فرماندار، گلن، مگی، شین و … هم در این بازی حضور خواهند داشت.

 

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما راجع به ساخته شدن بازی واکینگ دد (The Walking Dead) چیست و چه انتظاراتی از آن دارید؟
لطفا هر نظری که راجع به ساخته شدن بازی مردگان متحرک: سرنوشت‌ها با اقتباس از چهار فصل اول سریال آن دارید، در بخش نظرات ارسال کنید.

منبع: پلی مگ

4 دیدگاه
 1. Hasan می گوید

  امیدوارم بترکونه هم از نظر داستان هم از نظر گرافیک

 2. پویا می گوید

  این چرا عوض کرد سریالو ؟ شین ریک رو کشت 😂😐

  1. admin می گوید

   جل الخالق 😂😐

  2. AzixoYT می گوید

   خودت میتونی تو بازی داستان رو عوض کنی دا

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود