تاریخ انتشار سریال ارباب حلقه ها (The Lord of The Rings) مشخص شد

2 11,521

تاریخ پخش سریال ارباب حلقه ها

زمانی که به سریال The Lord of the Rings فکر می‌کنیم، اولین سوالی که از خودمان می‌پرسیم این است که این سریال چه زمانی پخش می‌شود. باید بگوییم که تولید سریال ارباب حلقه ها با در نظر داشتن تاخیرات تولید سریال‌ها توسط بیماری کرونا، از جولای 2020 (مرداد 1399) از سرگرفته شده و قرار است تیم بین‌المللی این سریال کار خود را در نیوزلند ادامه دهد.

از فشار بیماری کرونا و وسعت در نظر گرفته شده سریال ارباب حلقه‌ها این را می‌توان فهمید که بعید به نظر می‌رسد این سریال تا قبل از سال 2021 آماده شود. بنابراین باید تا آن زمان منتظر خبرهایی از این سریال باشیم. خب، سوال بعدی این است که آیا ارزش این را دارد که منتظر سریال ارباب حلقه ها باشیم؟ خب، جواب این سوال به جاه‌طلبی آمازون برمی‌گردد. بلندپروازی‌های آمازون باید آنقدر ارزشمند و جذاب باشد که ما را برای دیدن تمام قسمت‌های سریال The Lord of the Rings منتظر نگه دارد.

تعداد و زمان هر قسمت از سریال ارباب حلقه ها

این جاه‌طلبی آمازون باید تا چه حد باشد؟ تام شیپی، مشاور تالکین در آمازون گفته است که برای فصل اول سریال ارباب حلقه ها، 20 قسمت برنامه‌ریزی شده است. اگر زمان هر قسمت از این سریال را حدود 40 تا 60 دقیقه در نظر بگیریم، مدت زمان زیادی طول می‌کشد تا این سریال ساخته شود.

تاریخ انتشار سریال The Lord of the Rings (ارباب حلقه ها)
تاریخ انتشار سریال The Lord of the Rings (ارباب حلقه ها)

در سریال The Lord of the Rings شاهد چه ماجراهایی خواهیم بود؟ [داستان]

جزئیات داستان سریال ارباب حلقه ها هنوز تا حدی پراکنده است، اما این را می‌دانیم که اتفاقات سریال در عصر دوم (Second Age) رخ می‌دهد؛ جایی که سائورون ظهور می‌کند و ارباب تاریکی حلقه افسانه‌ای قدرت را ساخته است. حلقه‌ای که در پایان فیلم The Return of the King نابود شدنش را می‌بینیم.

الایجا در گفت‌وگو با IndieWire گفت که فکر می‌کند اگر به این سریال، ارباب حلقه ها بگوییم از نظر فنی گمراه کننده خواهد بود. چون محتوایی که روی آن کار می‌شود از لحاظ زمانی به قبل از تاریخ ارباب حلقه ها یا میدل ارث (Middle-Earth) برمی‌گردد؛ جایی که هیچ کدام از شخصیت‌های سریال ارباب حلقه ها در آن وجود نداشتند.

ببشتر به نظر می‌رسد که سریال The Lord of the Rings به دوران سیلماریلیون (Silmarillion) بازگردد. از آنجا که داستان ارباب حلقه ها بیشتر از دیگر مجموعه‌های افسانه‌ای تالکین شناخته‌تر است، از آمازون انتظار داریم هر پنج فصل سریال The Lord of the Rings را به درستی بسازد تا داستان واقعی و حماسی سال‌ها، دهه‌ها و حتی قرن‌های میدل ارث (Middle-Earth) جادویی را نشان دهد.

همه چیز درباره داستان فصل اول سریال The Lord of The Rings (ارباب حلقه ها)
همه چیز درباره داستان فصل اول سریال The Lord of The Rings (ارباب حلقه ها)

حق تغییر در داستان سریال The Lords of the Rings

داستان‌های تالکین به طور طبیعی از محافظت مالکیت معنوی برخوردار هستند و (از طریق A.V. Club) این قدرت وجود دارد تا جلوی هرگونه تغییر آمازون در داستان‌های تالکین گرفته شود. تام شیپی، تالکین‌شناس هم که به عنوان مشاور در این مجموعه تلویزیونی فعالیت می‌کند، پیشنهاد می‌دهد که آمازون طرحی از داستان سریال ارباب حلقه ها نداشته باشد:

«تالکین داستان را تا آنجایی که دوران عصر دوم (Second Age) پیش می‌رود نوشته است و اطلاعاتی که از داستان کلی سریال داریم در یک خط زمانی سه صفحه‌ای از پیوست‌های ارباب حلقه ها، لیست پادشاهان نومنور (King of Numenor) و مطالب بیشتری از قصه‌های ناگفته است. این مطالب تمام چیزی‌هایی هستند که در اختیار داریم.»

(آمازون نقشه Middle-Earth سریال The Lord of the Kings را منتشر کرده و هر طراح تازه‌وارد تالکین می‌تواند نگاهی به این طرح بیندازد.)

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

از فصل اول سریال ارباب حلقه ها (The lord of The Rings) چه انتظاراتی دارید؟

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4]
2 دیدگاه
  1. AlkYnE می گوید

    اخ جون من که خیلی منتظرشم

  2. پیمان جاری می گوید

    اثلا نمی خواد پخشش کنید

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود