شروع متوسط سریال The Lord of the Rings: The Ring of Power

0 740

سریال ارباب حلقه ها یکی از مورد انتظارترین آثاری است که در چند سال اخیر ساخته شده است. بالاخره انتظارها به پایان رسید و چند روز قبل رسما چند قسمت ابتدایی آن از شبکه آمازون منتشر شدند. اگر هنوز سریال ارباب حلقه: حلقه قدرت (The Lord of the Rings: The Ring of Power) را شروع نکرده باشید، حتما علاقمند هستید که بدانید عملکرد این سریال تا این لحظه به چه شکل بوده است و از دید مخاطبین در چه سطحی قرار دارد. اگر چه این سریال هنوز در شروع خودش قرار دارد و قضاوت برای اینکه این پروژه به کجا خواهد رسید بسیار زود است.

در ادامه به بررسی عملکرد سریال ارباب حلقه ها: حلقه قدرت پرداخته ایم.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

عملکرد اپیزودهای اولیه سریال The Lord of the Rings: The Ring of Power

ما در این بررسی سایت آی ام دی بی (IMDB) را ملاک قرار داده ایم، جایی که همه می توانند در آن امتیازی از ۱ تا ۱۰ به سریال بدهند. تا این لحظه دو قسمت از این سریال منتشر شده است و قسمت اول و دوم فصل اول، به ترتیب نمره های ۷.۴ و ۷.۴ از ۱۰ را کسب کرده اند. همچنین میانگین کلی سریال از بین ۶۸ هزار رای (تا این لحظه) ۶.۸ از ۱۰ بوده است که نشان می دهد سریال آنطور که باید و شاید نتوانسته است در قسمت های ابتدایی خودنمایی کند و اگر قرار بر درخشش باشد، طرفداران دنیای ارباب حلقه ها باید صبور باشند.

اگر چه معمولا سریال ها شروع قدرتمندی در اپیزودهای ابتدایی یا حتی فصل اول ندارند و این را خیلی ها می دانند. اما با این وجود طرفداران مجموعه The Lord of the Rings از اینکه این پروژه را آمازون در دست خود گرفته است کمی نگران هستند، چرا که این کمپانی سیاست های جالبی جهت حفظ اصالت یک اثر ندارد.

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را در سایت پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به ساخته شدن سریال ارباب حلقه ها چیست؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود