تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part 2 به همراه تریلری مشخص شد

تریلر جدید با محوریت تاریخ انتشار بازی مورد انتظار The Last of Us Part 2 منتشر شد؛ | State of Play

تریلر جدید از زمان عرضه The Last of Us 2

تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part 2: بالاخره پس از شایعات و گمانه زنی های فراوان، در رابطه با تاریخ انتشار بازی The Last of Us 2، سونی به همراه ناتی داگ (Naughty Dog) از تریلر جدید این بازی رونمایی کرد و تاریخ انتشار آن نیز معلوم شد. این خبر به قدری برای طرفداران دنیای بازی های ویدیویی خوشحال کننده است، که انتظار می رود به زودی این بازی ترند شبکه های اجتماعی شود. ناتی داگ با انتشار این تریلر علاوه بر اینکه از تاریخ انتشار The Last of Us Part 2 رونمایی کرد، به خیلی از سوالات طرفداران، در رابطه با داستان و گیم پلی پاسخ داد.
در بالای صفحه می توانید تریلر جدید از زمان عرضه The Last of Us 2 را تماشا کنید، همچنین در آخر ویدیو، تاریخ انتشار این بازی مورد انتظار ذکر شده است.

در تریلر تاریخ انتشار The Last of Us Part 2 چه چیزهایی می بینیم؟

در اول تریلر می بینیم که دوربین از نمای دور و بالا، شهری بسیار کوچک را که زندگی و عشق در آن جریان دارد را نشان می دهد. کمی جلوتر الی را می بینیم که با یک نفر درحال گفتگو می باشد (که به نظر می رسد با وی رابطه عاشقانه داشته باشد)، هرچه زمان ویدیو جلوتر می رود، بیشتر با شهر پویا و زنده آخرالزمان آشنا می شویم و به شخصه این اتمسفر من را یاد جوامع سریال The Walking Dead می اندازد. با توجه به اینکه زمستان فرا رسیده و منابع بسیار کم است، چند نفر به همراه الی، مسئول گشت و گذار و پیدا کردن منابع (از غذا گرفته تا دارو) می شوند و همانطور که انتظار می رفت، آنها در این راه با چالش های بسیار سختی روبرو می شوند و داستان شکل بسیار جدی به خود می گیرد.
برف و کولاک، راهزنان و متجاوزگران … چه شود!

جذاب ترین و امیدوارکننده ترین سکانس تریلر جدید از زمان عرضه The Last of Us 2، بدون شک
حضور جوئل است.
تا قبل از عرضه این تریلر، خیلی ها معتقد بودند که جوئل در این نسخه حضور کمرنگی خواهد داشت، اما
اینطور نخواهد بود.

تریلر جدید با محوریت زمان عرضه بازی The Last of Us Part II با حضور جوئل
تریلر جدید با محوریت زمان عرضه بازی The Last of Us Part II با حضور جوئل

تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part 2

قرار است این بازی در تاریخ 21 فوریه 2020 (2 اسفند 1398) به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 (PS4) منتشر شود و همانطور که انتظار می رفت، خبری از انتشار این عنوان جذاب، روی سایر پلتفرم ها نیست. طرفداران بازی The Last of Us Part 2 هم اکنون می توانند این بازی را از استور سونی (Sony) پیش خرید کنند.
تریلر جدید از زمان عرضه The Last of Us 2 باعث خوشحالی طرفداران شده است.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

تریلر جدید از زمان عرضه The Last of Us 2 به شخصه مرا بسیار خوشحال و هیجان زده کرد.
نظر شما نسبت به تریلر جدید منتشر شده چیست؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود