نقدها و نمرات بازی Code Vein منتشر شد ؛ عنوان شکست خورده

متاکریتیک بازی Code Vein

0 250

متای Code Vein معلوم شد

نقدها و نمرات بازی Code Vein: در خردادماه سال جاری بود که پس از تاخیرهای فراوان و بدقولی های استودیو باندای نامکو (Bandai Namco) بالاخره تاریخ انتشار این بازی مشخص شد. همانطور که می دانید بازی هایی با گرافیک انیمه ای، طرفداران مختص به خود را دارند و تعداد این طرفداران در ایران کم نیست. به هرحال یک روز تا انتشار بازی باقی مانده است (5 مهر 1398) و به همین خاطر نقدها و نمرات این بازی در وبسایت متاکریتیک (Metacritic) منتشر شده است و اگر دوست دارید که بدانید باندای نامکو (Bandai Namco) سازنده بازی های Tekken 7 و Jump Force و … چه آشی برای شما پخته است، با ما و نقدهای منتقدان همراه باشید.
در ادامه متای Code Vein را می توانید ببینید.

نقدها و نمرات Code Vein از دیدگاه سایت های مختلف

در ادامه می توانید نقدها و نمرات این بازی ژاپنی را که توسط سایت های مختلف ثبت شده است را بخوانید.

GameStar

نمره داده شده:  83 از 100

من اصلا و ابدا نمی گویم که داستان بازی Code Vein از سری Dark Souls بهتر است، اما در برخی از صحنه ها و بخش های بازی، گیم پلی و مکانیزم های آن باعث لذت بردن من می شود و مرا یاد Dark Souls می اندازد.

Shacknews

نمره داده شده: 80 از 100

بازی Code Vein، هم بر اساس کتاب Girmoire بوده و از آن الهام گرفته و هم المان های مخصوص به خود بازی را در آن می بینیم. این بازی، ویژگی های تازه ای به این ژانر بخشیده است و اگر به دنبال تجربه ای منحصر به فرد، در سبک Soulsborne هستید، مطمئنا Code Vein گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

Wccftech

نمره داده شده: 75 از 100

درحالی که بازی Code Vein از لحاظ هنری و سیستم مبارزات بسیار عالی است، اما در داستان و خلق جهان بسیار خسته کننده و تکراری به نظر می رسد. فکر می کنم Code Vein همان پسر عموی Dragon Dogma باشد.

PCGamesN

نمره داده شده: 70 از 100

Code Vein ترکیبی است از انیمه، Dark Souls، روابط عاشقانه. اگر از طرفداران این سبک و ویژگی ها هستید، این بازی برای شما راضی کننده خواهد بود و گزینه بسیار مناسبی است.

نقدها و نمرات بازی Code Vein در کنسول پلی استیشن 4 (PS4)

متای Code Vein در PS4
متای Code Vein در PS4

نقدها و نمرات بازی Code Vein در رایانه های شخصی (PC)

متای Code Vein در PC
متای Code Vein در PC

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظر شما نسبت به نقدها و نمرات و متای Code Vein چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود