نقدها و نمرات بازی The Surge 2 منتشر شد ؛ سیستم مبارزه تمجید شده

متاکریتیک بازی The Surge 2

0 165

متای The Surge 2 مشخص شد

نقدها و نمرات بازی The Surge 2: زمانی که استودیو دک 13 (Deck13 Interactive) در سال 2016 به طور رسمی از نسخه اول بازی The Surge 1، با بودجه بسیار بسیار اندک رونمایی کرد، همه صحبت از دارک سولز مدرن می کردند که تا حدودی این موضوع درست بود، چرا که المان های بازی و سبک گیم پلی و مبارزات آن شباهت زیادی به سری Souls داشت. البته نسخه اول خیلی به توفیق خاصی دست نیافت، چرا که نه داستان خوبی داشت و نه سختی آن نورمال بود و خیلی ها معتقد بودند که این استودیو با یک تقلید کورکورانه خود را درون چاه انداخته است. ساعاتی پیش متای بازی The Surge 2 معلوم شد و امروز قصد داریم به بررسی نقدها و نمرات سایت های مختلف، در رابطه با این بازی بپردازیم.
با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

نقدها و نمرات سایت های مختلف در رابطه با The Surge 2

در ادامه قصد داریم به برخی از نقدها بپردازیم و در نهایت ببینیم متای The Surge 2 چند شده است.

PLAY! Zine

نمره داده شده: 85 از 100

The Surge 2 نمونه بارز یکی از بازی های استودیو دک 13 (Deck13 Entertainment) است که از اشتباهات قبلی خود درس می گیرد و از آنها برای پیشرفت بازی های خود استفاده می کند.

GamePro Germany

نمره داده شده: 84 از 100

بزرگ تر شدن و جهان باز شدن بازی، باعث بهتر شدن و پیشرفت بازی، نسبت به جهان نسخه اول The Surge شده است.

Gamespot

نمره داده شده: 80 از 100

علی رغم تمام ضعف هایی که بازی The Surge 2 در بخش داستان دارد، اما مبارزات و سیستم دفاعی جذاب و مکانیزم های آن، باعث جذب شدن بازی شده است و ارزش تجربه این بازی را بالا می برد. تنوع بسیار خوب در تعداد و مدل سلاح ها و ویژگی ارتقاء (Upgrade) از دیگر نکات مثبت The Surge 2 می باشد.

PC Gamer

نمره داده شده: 79 از 100

مبارزات جذاب و کیفیت بالای بازی The Surge 2 باعث شده است تا شما ضعف های این بازی را در زمینه داستان سرایی، جهان کارآمد، را متوجه نشوید، به شخصه این مکانیزم ها برای من آنقدر جذاب بود که پس از تجربه 20 ساعته بخش داستانی بازی، به سراغ حالت نیو گیم پلاس رفتم و دوباره این بازی را تجربه کردم و از تکه تکه کردن دشمنان لذت بردم. استودیو دک 13 (Deck13 Entertainment) تمام تلاش خود را برای ساخت اثری شبیه به سری Dark Souls کرده و در این راه به خوبی موفق شده است.

IGN

نمره داده شده: 76 از 100

بازی The Surge 2 علی رغم اینکه در خیلی از بخش های بازی ضعیف عمل کرده، اما در مبحث دنباله موفق خوب عمل کرده است. اما به شخصه برای من تکه تکه کردن اعضای بدن دشمنان و کشتن آنها، لذت نسخه اول را ندارد و از آن کیف نمی کنم.

نقدها و نمرات بازی The Surge 2 برای کنسول پلی استیشن 4 (PS4)

متای The Surge 2 در کنسول PS4
متای The Surge 2 در کنسول PS4

نقدها و نمرات بازی The Surge 2 برای کنسول اکس باکس وان (XBOX ONE)

متای The Surge 2 در کنسول XBOX ONE
متای The Surge 2 در کنسول XBOX ONE

نقدها و نمرات بازی The Surge 2 برای رایانه های شخصی (PC)

متای The Surge 2 در رایانه های شخصی (PC)
متای The Surge 2 در رایانه های شخصی (PC)

تا این لحظه بهترین عملکرد برای XBOX ONE بوده است، اما انتظار می رود طی ساعاتی آینده (در صورت ثبت نقد جدید) این نمره کاهش یابد.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

به نظر می رسد بازی The Surge 2 پیشرفت بسیار خوبی نسبت به نسخه اول خود داشته است، اما هنوز ضعف های زیادی در بخش داستان خوب و روایت آن و از همه مهمتر خلق جهان کارآمد دارد.
نظر شما نسبت به نقدها و نمرات بازی The Surge 2 چیست و این بازی را چطور ارزیابی می کنید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود