همه چیز درباره فصل اول سریال The Falcon and The Winter Soldier

0 173

سریال فالکون و سرباز زمستان معرفی شد

سریال The Falcon and The Winter Soldier قرار بود در ماه آگوست (شهریور) سال جاری منتشر شود. اما، تعطیلات بیماری کرونا، فیلمرداری این سریال را در ماه مارس (فروردین) متوقف کرد و جدول زمانی پخش سریال‌ها را عقب انداخت. شرکت مارول یا دیزنی، هرگز تاریخ جدیدی برای پخش این سریال اعلام نکردند. اما، تا زمانی که تولید این سریال به علت بیماری کرونا، عقب بیافتد، طرفداران باید زمان زیادی را منتظر بمانند.

هرچند، رسماً تولید سریال فالکون و سرباز زمستان در آتلانتا شروع شده و به زودی به پایان می‌رسد. در ادامه، به تاریخ پخش، داستان و خیلی چیزهای دیگر سریال دیزنی پلاس خواهیم پرداخت.

همه چیز درباره سریال فالکون و سرباز زمستان

تاریخ پخش سریال The Falcon and The Winter Soldier

طبق برنامه +Disney، سریال فالکون و سرباز زمستان در سال 2021 (1400) منتشر می‌شود. به نظر سباستین استن بازیگر نقش باکی، دو یا سه هفته تا پایان فیلمبرداری این سریال باقی مانده بود. اما، تعطیلات بیماری کرونا باعث توقف فیلمبرداری شد. با این حال، این تعطیلات باعث نشد فیلمبرداری این سریال کاملاً متوقف شود. وانداویژن یکی دیگر از سریال‌های مارول و دیزنی است که در اواخر سال جاری و زودتر از سریال فالکون و سرباز زمستان پخش می‌شود. هرچند که این تاخیرات، بر روی فاز چهارم دنیای سینمایی مارول تاثیرات سنگینی خواهد گذاشت. پس، اگر سریال The Falcon and The Winter Soldier قبل از سریال Loki پخش شود، برنامه‌های فاز چهارم مارول، طبق معمول پیش خواهند رفت.

طی هفته ها و یا ماه های آینده، زمان آغاز فصل اول سریال فالکون و وینتر سولجر اعلام می شود
طی هفته ها و یا ماه های آینده، زمان آغاز فصل اول سریال فالکون و وینتر سولجر اعلام می شود

تعداد قسمت‌های سریال The Falcon and The Winter Soldier

این سریال دارای شش قسمت است و هر قسمت از آن، حداقل یک ساعت به طول می‌انجامد.

داستان سریال فالکون و سرباز زمستان

خلاصه داستان:

«سم ویلسون و باکی بارنز بعد از اتفاقات فیلم انتقام جویان: بازی آخر (Avengers: Endgame) در یک ماجراجویی جهانی و امتحان کردن صبر و توانایی‌هایشان، تیمی را شکل می‌دهند.»

خلاصه داستانی که خواندیم، به طور باورنکردنی مبهم است و چیز زیادی نمی‌تواند به ما ارائه دهد، بجز آنکه سم و باکی سفرهای ماجراجویانه‌ای در پیش خواهند داشت. با این حال، زمانی که کاپیتان آمریکا سپرش را در فیلم انتقام جویان: بازی آخر (Avengers: Endgame) به سم هدیه می‌کند، به دلایلی می‌دانیم که او نمی‌تواند جای کاپیتان آمریکا را بگیرد. در عوض، U.S. Agent با گرفتن جای کاپیتان آمریکا، به ابرقهرمان جدید آمریکا تبدیل خواهد شد. در کومیک بوک‌ها می‌بینیم که U.S. Agent همان روشی را پیش می‌گیرد که جسیکا جونز پیش گرفته است. جان واکر (John Walker) شرور، به جای اینکه از قدرت‌هایش جهت کمک به مردم استفاده کند، به یک تبه‌کار تبدیل می‌شود. سم و باکی نیز احتمالاً با او مقابله خواهند کرد.

نمایی از بازیگران فصل اول سریال The Falcon and The Winter Soldier
نمایی از بازیگران فصل اول سریال The Falcon and The Winter Soldier

در جای دیگر می‌بینیم که بارون هلموت زیمو (Baron Helmut Zemo) با ماسک بنفش معروفش بر می‌گردد. او اولین بار در فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (Capitan America: Civil War) ظاهر شد. Batroc نیز برخواهد گشت. احتمالاً Batroc و Zemo برای اجرای یک نقشه با هم همکاری می‌کنند. سریال فالکون و سرباز زمستان در پراگ فیلمبرداری شده و قرار بود در پورتوریکو نیز فیلمبردای شود که این کار عملی نشد و ادامه سریال در آتلانتا فیلمبرداری می‌شود، جایی که زمو برنامه‌های خودش را پیش می‌برد. همچنین امکان دارد که U.S. Agent و Zemo به طوری باهم در ارتباط باشند. اما، باید تا پخش سریال منتظر بمانیم تا ببینم چه اتفاقاتی قرار است بیافتد.

تریلر سریال The Falcon and The Winter Soldier

در اولین تریلر، بخش‌هایی از سریال‌های فالکون و سرباز زمستان، وانداویژن و لوکی را می‌بینیم که با هم ادغام شدند و درگیری‌های زمو و باکی را مشاهده می‌کنیم. در تریلر جدید این سریال سم را می‌بینیم که با سپری که از کاپپتان آمریکا هدیه گرفته، تمرین می‌کند.

 

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به سریال The Falcon and The Winter Soldier چیست و آیا می تواند موفق شود؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود