همه چیز درباره فصل چهارم سریال The Crown (تاریخ پخش + بازیگران)

0 342

همه چیز درباره فصل 4 سریال تاج

برنده جایزه اسکار، الیویا کلمن، توبیاس منزیس و هلنا بونهام کارتر به ترتیب به عنوان ملکه الیزابت دوم، شاهزاده فیلیپ و شاهزاده مارگارت خیلی زود در فصل چهارم سریال The Crown از شبکه نتفلیکس حضور خواهند داشت. قبل از اینکه فصل چهارم سریال تاج بازگردد، سایت پلی مگ هرآنچه که طرفداران باید از آن بدانند را منتشر می‌کند. پس با ما همراه باشید.

تاریخ پخش فصل چهارم سریال The Crown

در ادامه، شبکه نتفلیکس تایید کرده که فصل چهارم سریال The Crown در 15 نوامبر 2020 (25 آبان 1399) منتشر می‌شود، ولی طرفداران این سریال در ابتدا از این بابت نگران بودند که احتمال دارد فصل چهارم سریال تاج به خاطر بیماری COVID-19 با تاخیر مواجه شود. هرچند، به نظر می‌رسد که این سریال تحت تاثیر بیماری قرار نگرفته و طبق معمول پخش می‌شود. شاید به این خاطر باشد که قسمت‌های قبلی معمولاً در نوامبر از این سرویس استریمی نتفلیکس پخش شدند.

فصل چهارم سریال The Crown چه زمانی پخش می شود؟
فصل چهارم سریال The Crown چه زمانی پخش می شود؟

توضیحاتی راجع به نقش ها و بازیگران فصل چهارم تاج

بازیگران قبلی سریال تاج در فصل چهارم سریال The Crown حضور خواهند داشت که در آن، الیویا کلمن (Olivia Colman) در نقش ملکه الیزابت دوم، هلنا بونهام کارتر (Helena Bonham) در نقش شاهزاده مارگارت، جاش اوکانر (Josh O’Connor) در نقش شاهزاده چارلز را خواهیم دید.

باید دید آیا سورپرایزی در رابطه با بازیگران جدید سیزن چهارم The Crown وجود دارد یا خیر
باید دید آیا سورپرایزی در رابطه با بازیگران جدید سیزن چهارم The Crown وجود دارد یا خیر

این بازیگران قرار است در کنار بازیگرانی همچون توبیاس منزیس (Tobias Menzies) در نقش شاهزاده فیلیپ و ارین دوهرتی (Erin Doherty) در نقش شاهزاده آن، به ایفای نقش بپردازند

سریال The Crown همچنین قرار است شخصیت‌های جدیدی از جمله لیدی دایانا اسپنسر (Lady Diana Spencer) را به خود ببیند که به زودی قرار است اِما کورین (Emma Corrin) نقش او را بازی کند. در این بین، هواداران سریال The Crown به این فکر می‌کنند که امکان دارد هری و مگان را در فصل چهارم سریال تاج ببینند یا نه؟

فصل چهارم با غافلگیری‌های بزرگی روبرو است. یعنی قرار است نخست وزیر جدیدی با بازی جیلین اندرسون (Gillian Anderson) را ببنیم که نقش مارگارت تاچر (Margaret Thatcher) را بازی خواهد کرد.

شاید این امکان وجود داشته باشد که حضور بعضی از اعضای خانواده سلطنتی را در فصل چهارم سریال تاج ببینیم؛ مانند شاهزاده اندرو که البته هنوز حضور شخصیت او تایید نشده است. گمانه‌زنی‌هایی هم وجود دارد که شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری در فصل چهارم سریال The Crown حضور اندکی داشته باشند.

اگر بخواهیم از منظر سن آنها به این موضوع بپردازیم، باید بگوییم که ویلیام در سال 1982 و هری در سال 1984 به دنیا آمدند که از همین می‌تواند حس زد که این امکان وجود دارد که آنها را در دوره تاریخی فصل چهارم سریال The Crown ببینیم.

در پایان فصل چهارم سریال تاج، انتظار می‌رود که بازیگران بزرگی، شخصیت‌های سریال The Crown را برعهده بگیرند. البته شایعاتی وجود دارد که می‌گوید احتمالاً بازیگر بریتانیایی، ایملدا استنتون (Imelda Staunton) در حال صحبت کردن برای گرفتن نقش اصلی در فصل پنجم سریال The Crown باشد.

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

آیا سریال The Crown را تماشا کرده اید؟
از فصل 4 چه انتظاراتی دارید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود