عملکرد دور از انتظار بازی Assassin’s Creed Valhalla روی کارت گرافیک RTX 3090

0 547

شرکت یوبیسافت (Ubisoft) را می توان یکی از عجیب ترین شرکت های صنعت گیم دانست؛ علی رغم اینکه مخالفان و منتقدین بی شماری دارد اما در عین حال همان منتقدین و مخالفین همیشه در انتظار بازی های جدید این شرکت می نشینند. فارغ از اینها یکی از عناوین مورد انتظار این شرکت، بازی Assassin’s Creed Valhalla بود که با توجه به عملکرد خوب نسخه فعلی و قبلی فرانچایز اساسین (اگر چه علی رغم عملکرد خوب اودیسه، بنا به دلایل مشخص همانند تمامی عناوین این شرکت انتقادات فراوانی به آن وارد شد)، طرفداران انتظار داشتند تا اساسین کرید والهالا عملکرد بسیار خوبی از لحاظ فنی داشته باشد.

به تازگی جزئیات جدیدی از عملکرد بازی Assassin’s Creed Valhalla روی محصول جدید و غول گیمینگ شرکت انویدیا (Nvidia)، یعنی کارت گرافیک RTX 3090 منتشر شده است که می خواهیم به بررسی آن بپردازیم؛ تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

عملکرد بازی اساسین کرید والهالا روی کارت گرافیک انویدیا RTX 3090

حدود یک هفته قبل از عرضه رسمی بازی اساسین کرید والهالا، یوبیسافت به طور رسمی اعلام کرد که پلی استیشن 5 (PS5) و اکس باکس سری اکس (XBOX Series X) توانایی گرفتن 60 فریم بر ثانیه روی کیفیت 4K را دارا هستند، همچنین این امکان در پی سی گیمینگ های بالا رده نیز وجود دارد.

اما طبق جدیدترین بررسی های انجام شده روی این بازی، با کارت گرافیک RTX 3090، این بازی توانایی گرفتن 60 فریم روی کیفیت 4K در خیلی از مکان های پرجزئیات بازی را ندارد؛ نمونه اش اولین روستای بازی که فریم ریت به 40 الی 45 نیز می رسد که برای یک کارت گرافیک 1500 دلاری و قوی ترین کارت گرافیک معرفی شده (تاکنون)، جلوه جالبی ندارد اما انتظار می رود طی آپدیت های بعدی یوبیسافت فکری به حال این مشکل کند.

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

آیا بازی Assassin’s Creed Valhalla را روی پی سی (PC) تجربه کرده اید؟
نظر شما نسبت به عملکرد فنی این بازی چیست؟

منبع: سایت پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود