آیا اسپین آف سریال Power ساخته می شود؟

همه چیز راجع به اسپین آف سریال پاور (قدرت)

0 80

سریال Power شبکه استارز در فوریه 2020 (1399) با مرگ جیمز گوست پاتریک (James Ghost St Patrick) با بازی عمری هاردویک (Omari Hardwick) به اتمام رسید. بسیاری از طرفداران مشتاق هستند بدانند که سریال Power اسپین‌آفی خواهد داشت؟ به نظر می‌رسد در آینده با فرانچایزهای مختلفی از سریال Power روبرو شویم. شبکه آمریکایی Starz، ساخت چندین اسپین‌آف از سریال قدرت را تایید کرده که به سبب آنها، ماجراهای سریال بسط پیدا خواهند کرد.

برای سریال Power اسپین‌آفی ساخته خواهد شد؟

متاسفانه، سریال Power به کارگردانی کورتنی ای کمپ (Courtney A. Kemp) با خمار نگه داشتن طرفداران، کار خودش را با شش فصل به اتمام رساند. بااینکه، زمان زیادی تا پخش اسپین‌آف‌های سریال Power باقی مانده، اما شبکه Starz با انتشار یک ویدیو از موارد جدید دنیای Power پرده‌برداری می‌کند. مواری که به انتشار سریال Power Book ii: Ghost اشاره می‌کند.

از دیگر اسپین‌آف‌های سریال Power می‌توان به سریال Power Book iii: Raising Kanan (کتاب قدرت: خیزش کانان) و سریال  Power Book iv: Force (کتاب قدرت: نیرو) اشاره کرد. اما به نظر می‌رسد که سریال Power Book iv: Influence (کتاب قدرت: نفوذ) یکی دیگر از اسپین‌آف‌های سریال Power باشد که زودتر از دو اسپین‌آف قبلی ساخته بشود. بازیگران سریال Power در اسپین‌آف‌های مختلف حضور خواهند داشت. زیرا، سریال Power Book ii: Ghost به اتفاقات نهایی سریال Power می‌پردازد. فاصله زمانی بین سریال power و Power Book ii: Ghost فقط 72 ساعت است و این یعنی ما شاهد اتفاقات بیشتری از ادامه سریال قدرت خواهیم بود.

دوست دارید از کدام شخصیت سریال Power اسپین آف ساخته شود؟
دوست دارید از کدام شخصیت سریال Power اسپین آف ساخته شود؟

اگرچه، جیمز گوست پاتریک یا همان شبح (Ghost) در سریال Power Book ii: Ghost (کتاب قدرت: شبح) حضور ندارد. اما، شخصیت‌های دوست‌داشتنی طرفداران که در این شش ساله با آنها روبرو شدند، به اسپین‌اف اضافه خواهند شد. بهتر است بدانید که برخی از طرفداران، شیفته مرگ شبح با بازی هاردویک (Hardwick) در سریال Power شدند. مایکل رینی (Michael Rainey Jr) در نقش تاریک پاتریک (Tariq St Patrick) و ناتوری ناتن (Naturi Naughton) در نقش تاشا Tasha به همراه شخصیت‌های جدید سریال، یعنی (Method Man) و (Mary J. Blige) در سریال Power Book ii: Ghost (کتاب قدرت: شبح) به ایفای نقش می‌پردازند. کمپ (Kemp) اشاره کرد که تامی (Tommy) امکان دارد با اتحاد اسپین‌آف Book ii بازگردد. پس از پایان سریال Power، طرفداران با دیدن کلیپی، با پیش‌درآمدی بر سریال Power روبرو شدند. داستان این پیش‌درآمد به سال 1996 برمی‌گردد که بخشی از سریال Power Book: Raising Kanan را در بر می‌گیرد که بر روی داستان اصلی Kanan Stark با بازی کورتیس فیفتی سنت جکسون (Curtis 50 Cent Jackson) متمرکز است.

اطلاعات بیشتر راجع به اسپین آف سریال پاور به زودی منتشر می شود

به هر حال، سریال Power Book ii: Ghost (کتاب قدرت: شبح) به دهه 90 میلادی بر می‌گردد و ما را با جوانی‌های شبح (Ghost)، تامی (Tommy) با بازی جوسف سیکورا (Joseph Sikora)، آنجلا والدز (Angela Valdes) با بازی لیلا لورن (Lela Loren) روبرو خواهد کرد و به ما نشان خواهد داد که آنها چگونه به شخصیت‌های سریال Power تبدیل شدند. با اینکه ساخت اسپین‌آف‌های سریال Power توسط شبکه Starz تایید شده. اما، به غیر از جزیئاتی که ارائه دادیم، اطلاعات زیادی در دسترس نداریم.

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به ساخته شدن اسپین آف از سریال محبوب پاور چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود