آیا فصل سوم انیمه لینک کلیک (Link Click) ساخته می شود؟

0 396

خیلی کم پیش می آید که کشور چین انیمه ای بسازد و از نظر مخاطبین سایر کشورها، از استانداردهای روز دنیا استفاده کرده باشد. خوشبختانه لینک کلیک (Link Click) یکی از همین موارد است. داستان درباره دو رفیق که آتلیه عکاسی دارند می باشد، اما آنها یک عکاس ساده نیستند و با همکاری یکدیگر، می توانند به گذشته (از طریق تصاویر) بروند و به قول معروف در زمان سفر کنند. یکی از دلایل محبوبیت Link Click، بدون شک عدم استفاده از کلیشه های موضوع سفر در زمان است. دو فصل اول به شدت فوق العاده و تحسین برانگیز عمل کردند و به همین دلیل به اصطلاح انیمه بازها، طرفداران آن در خماری فصل سوم به سر می برند

علی رغم اینکه آنطور که باید و شاید لینک کلیک بین انیمه دوست ها دیده نشده، اما باز هم خیلی ها منتظر آغاز فصل سوم این مجموعه دوست داشتنی می باشند.
تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید، چرا که راجع به دونگهوا (انیمه چینی) لینک کلیک صحبت می کنیم.

آیا فصل 3 لینک کلیک ساخته می شود؟

خوشبختانه پاسخ بله است؛ لن استودیو (LAN Studio) به طور رسمی اعلام کرد که در سال 2025 (احتمالا ماه سپتامبر میلادی / شهریور شمسی) فصل سوم Link Click عرضه می شود. این استودیو به شدت خوش قول است و هر زمان که برای دو فصل اول خود تاریخی اعلام کرده، پای قول خود مانده، در نتیجه انتظار می رود اواخر 2025 شاهد پخش این اثر ارزشمند باشیم.

اپیزود 12 فصل دوم به شدت مرموز و رازآلود بود، علاوه بر اینکه با شخصیت جدید آشنا شدیم، لو گوانگ چند دیالوگ حساس را به زبان آورد که به نظر می رسد فصل سوم به شدت دارک و تلخ خواهد بود. با توجه به اینکه اسپویل می شود، از گفتن این بخش ها خودداری می کنم.

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به سریال لینک کلیک (Link Click) و فصل سوم آن چیست؟

همچنین نظر خود را در رابطه با انتظاراتی که از فصل سوم Link Click دارید بگویید.
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

 

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود