آیا فصل ششم سریال Cobra Kai ساخته می شود؟

0 6,904

یکی از جذاب ترین سریال ها به گزارش وبسایت آی ام دی بی (IMDB)، کبرا کای است که در سالیان اخیر توانسته است محبوبیت بسیار زیادی به خصوص در قشر نوجوان و جوان به دست آورد. البته به این معنا نیست که ما با یک سریال کاملا تینیجری طرفیم، بلکه Cobra Kai در میان قشر بزرگسال هم محبوبیت خاص خودش را دارد که به نظر می رسد دلیل اصلی آن کوتاه بودن اپیزودها و سیزن های آن است و چه چیزی بهتر از یک کمدی غیر خسته کننده می تواند باشد؟ یکی از سوالات رایج طرفداران این است که آیا فصل ششم سریال Cobra Kai ساخته می شود؟ پاسخ بله است و به همین دلیل ما قصد داریم به جزئیات آن بپردازیم.

در ادامه هر آنچه باید از فصل 6 کبرای کای بدانید در سایت پلی مگ قرار گرفته است، از تاریخ انتشار آن گرفته تا لیست بازیگران و داستان و …
لطفا تا انتها همراهمان باشید.

همه چیز درباره فصل 6 سریال کبرا کای

تاریخ انتشار فصل 6 سریال Cobra Kai

خب همانطور که گفته شد، قطعا فصل ششم Cobra Kai ساخته خواهد شد و طبق گفته رسانه ها، باید در تاریخ 9 سپتامبر 2023 (18 شهریور 1402) منتظر پخش اولین اپیزود از شبکه نت فلیکس و یوتیوب پرمیوم را داشته باشیم. اگر چه احتمال عقب افتادن پخش اولین اپیزود از فصل 6 وجود خواهد داشت. اما تاریخ مذکور تاریخی است که توسط رسانه ها و سازندگان این مجموعه اعلام شده است و در صورت تغییر در آن، قطعا از همین بخش شما را مطلع خواهیم کرد.

تاریخ انتشار فصل 6 سریال Cobra Kai
تاریخ انتشار فصل 6 سریال Cobra Kai

داستان فصل ششم کبرا کای (حاوی اسپویل)

همانطور که می دانید در فصل پنجم سریال و اپیزودهای آخر، جان از زندان فرار کرد و در نقطه مقابل تری دستگیر و زندانی شد و اگر چه با توجه به قدرت پشت پرده ای که دارد، احتمالا خیلی زود از زندان آزاد شود و علاوه بر دو شخصیت نام برده شده، شاهد حضور جان و لاروسو در مسابقات بین المللی کاراته خواهیم بود. این یعنی اوج هیجان و اضافه شدن بازیگران جدید به فصل ششم سریال کبرا کای؛ طبق گفته منابع معتبر، با توجه به اینکه مخاطبین از اپیزودهای اخیر فصل 5 راضی بوده اند و بالاخره سریال با یک چالش روبرو شده است و انتظارات بیشتر شده است، در فصل پیش رو ما بازیگران بهتری را ملاقات خواهیم کرد.

هنوز نام هیچ یک از بازیگران فصل ششم Cobra Kai اعلام نشده است.

داستان فصل ششم کبرا کای (حاوی اسپویل)
داستان فصل ششم کبرا کای (حاوی اسپویل)

 

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به ساخته نشدن فصل ششم سریال کبرا کای (Cobra Kai) چیست؟

از فصل 6 چه انتظاراتی دارید؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود