آیا بازی Resident Evil 5 Remake ساخته می شود؟

1 1,513

نسخه کلاسیک و اولیه رزیدنت ایول ۵ (Resident Evil 5) برای اولین بار در خرداد سال ۱۳۸۸ (ژوئن ۲۰۰۹) برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل هفتمی عرضه شد و شاهد موفقیت های بی نظیری بود. تقریبا یک دهه بعد از عرضه این بازی، کپ کام تصمیم گرفت تا نسخه های کلاسیک آن را بازسازی یا ریمیک (Remake) کند که نتیجه آن رزیدنت ایول ۲ تا ۴ بازسازی شده به همراه استقبال بی نظیر گیمرها بود.

با وجود اینکه هنوز مدت زمان طولانی از عرضه Resident Evil 4 Remake نگذشته است، اما طرفداران درخواست نسخه ریمیک رزیدنت ایول ۵ را کرده اند و حتی اگر در گوگل Resident Evil 5 Remake را سرچ کنید، متوجه می شوید که سوال آنها این است که آیا این بازی ساخته خواهد شد یا خیر.

امروز در سایت پلی مگ قصد داریم به بررسی همین موضوع بپردازیم که اصلا احتمال ساخته شدن نسخه بازسازی شده نسخه پنجم این بازی جذاب چقدر وجود دارد؟
لطفا تا انتها همراهمان باشید.

آیا احتمال ساخته شدن رزیدنت ایول ۵ ریمیک وجود دارد؟

همانطور که گفته شد، هنوز خیلی از عرضه نسخه چهارم بازسازی شده این بازی نمی گذرد که طرفداران کلمه تاریخ انتشار بازی Resident Evil 5 Remake را در گوگل سرچ کرده اند و این نشان می دهد که تا چه جد برای عرضه نسخه جدید این بازی مشتاق هستند.

از دیروز یک سری سایت های بین المللی و خبری دنیای گیم در مقاله هایی اختصاصی و جداگانه به بررسی احتمال ساخته شدن رزیدنت ایول ۵ (نسخه بازسازی شده یا ریمیک) پرداخته اند و درصد رخداد آن را بسیار پایین در نظر گرفته اند. چرا که معتقدند نسخه کلاسیک آن بخش های نژادپرستانه ای دارد. اگر چه این نظر فعالین حقوق بشری متعصب و علی الخصوص سیاهپوستان آفریقایی و آمریکایی است و خیلی نمی توان به آنها خرده گرفت. اما الان که جامعه به ظاهر روی این موارد حساس تر شده است، اگر کپ کاپ قرار باشد این بازی را بازسازی کند، باید خیلی از بخش ها را به صورت کلی تغییر یا سانسور کند.

فعلا تا زمان اعلام رسمی کپ کاپ باید صبور باشیم و ببینیم در نهایت چه اتفاقی رخ می دهد.

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

با توجه به حواشی رخ داده در زمان عرضه بازی Resident Evil 5، به نظر شما آیا نسخه ریمیک (Remake) این بازی ساخته می شود یا خیر؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

1 دیدگاه
  1. Hassan می گوید

    بله وقتی چندسال پیش ازش پول در آورده خواب دوباره یک چندلغازی خرجه ریمیکش میکنه دوباره ازش پول درمیاره کاری نداره که .

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود