همه چیز درباره فصل ششم سریال Better Call Saul [تاریخ پخش و داستان]

0 4,894

هر آنچه باید از فصل ششم بهتره با ساول تماس بگیری بدانید

اگر از طرفداران سریال برکینگ بد بودید و سریال اسپین‌آفی بهتره با ساول تماس بگیری را دیده باشید، می‌دانید که فصل ششم سریال Better Call Saul با بازی جیمی مک‌گیل ساخته خواهد شد. همانطور که می‌دانید سریال بهتره با ساول تماس بگیری روایتگر وکیلی است که در سریال Breaking Bad وکلات والتر وایت و جسی پینکمن را برعهده گرفته بود. با سایت پلی مگ همراه باشید.

ماجرای سریال Better Call Saul

پیتر گولد (Peter Gould)، سازنده و شورانر اصلی این سریال از اظهارات رسمی تعصبان این سریال قدردانی کرد و گفت:«فانتزی من از ابتدای سریال بهتره با ساول تماس بگیری این بود که داستان کلی وکیل و آدم معامله‌گر و نابسامانی به نام جیمی مک‌گیل (Jimmy McGill) را روایت کنیم. شبکه AMC و Sony هم همانطور که انتظار می‌رود در حال کار روی این فانتزی هستند.»

او ادامه داد:«ما نمی‌توانیم بیشتر از این از طرفداران و کارشناسان قدردانی کنیم که با توجه خود باعث می‌شوند ساخت این سریال قابل‌تصور شود. ما تولید فصل 6 سریال بهتره با ساول تماس بگیری را از ماه بعد شروع می‌کنیم و با تمام تلاش خود سریال Better Call Saul را به اتمام خواهیم رساند.»

تاریخ پخش فصل 6 سریال Better Call Saul

خب، ممکن است سوالی برایتان پیش بیاید که فصل ششم سریال Better Call Saul چه شباهتی با فصل‌های قبلی خود خواهد داشت؟ آیا فصل ششم این اسپین‌آف یک فصل جذاب خواهد بود یا می‌تواند تمام فصل‌های قبلی خود را به نابودی بکشاند؟

احتمالاً می‌تواند هر دوی این‌ها باشد، چون ساول راه دیگری ندارد. با تمام این اوصاف، فیلمبرداری فصل 6 سریال بهتره با ساول تماس بگیری از فوریه 2020 (بهمن 1398) آغاز شده، اما به دلیل بیماری کرونا بسیاری از فیلم و سریال‌های به عقب افتادند و امیدواریم این سریال به زودی ساخته و پخش شود.

ناگفته نماند که ما مانند بسیاری از طرفداران این انتظار را داشتیم که فصل ششم سریال Better Call Saul قبل از زمان پیش‌بینی شده در سال 2021 روی آنتن برود، اما با تاثیرات شرایطی کنونی می‌توان دید که احتمال ندارد فصل ششم این سریال تا اواسط سال 2021 منتشر شود.

تاریخ انتشار فصل ششم Better Call Saul
تاریخ انتشار فصل ششم Better Call Saul

بازیگران فصل 6 سریال بهتره با ساول تماس بگیری

باب ادنکیرک (Bob Odenkirk) با بازی جیمی مک‌گیل / ساول گودمن / ژن تاکاویچ به همراه بازیگران اصلی ریا سیهورن (Rhea Seehorn) در نقش کیم وکسلر، جاناتان بنکس (Jonathan Banks) در نقش مایک اهرمانترات، جانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) در نقش گاس فرینگ، پاتریک فابیان (Patrick Fabian) در نقش هاوارد هاملین، مایکل ماندو (Michael Mando) در نقش ناچو وارگا و تونی دالتون (Tony Dalton) در نقش لالو سالامانسا در فصل 6 سریال Better Call Saul حضور خواهند داشت.

بازیگران فصل 6 سریال بهتره با ساول تماس بگیری
بازیگران فصل 6 سریال بهتره با ساول تماس بگیری

در فصل ششم سریال بهتره با ساول تماس بگیری شاهد چه ماجراجویی‌هایی هستیم

طبق گفته Deadline، ستاره اصلی این سریال یعنی باب ادنکیرک فصل پنجم سریال را «بهترین فصلی که روی آن کار کردیم» توصیف می‌کند. فصل 6 سریال بهتره با ساول تماس بگیری با 13 اپیزود، سه قسمت از اپیزود فصل‌های قبلی خود بیشتر است و شاید با تمام 63 اپیزود خود می‌خواهد تنه به تنه سریال اصلی خود بزند و می‌خواهد نشان دهد که یک اپیزود از 62 اپیزود سریال برکینگ بد بیشتر خواهد شد.

گولد در Visiting Entertainment Weekly از بازدیدکننده‌ها خواست تا سوالات خود را مطرح کنند و گفت:«هر کسی که سریال بهتره با ساول تماس بگیری را با احتیاط تماشا کرده باشد و فکر می‌خواهد بداند که آخر سریال بهتره با ساول تماس بگیری چه می‌شود، باید این سوال را از خودش بپرسد که این مرد شایستگی چه چیزی را دارد؟

داستان فصل 6 سریال بهتره با ساول تماس بگیری
داستان فصل 6 سریال بهتره با ساول تماس بگیری

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

از فصل ششم سریال Better Call Saul چه انتظاراتی دارید؟

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود