آیا فصل هفتم سریال Better Call Saul ساخته می شود؟

2,484

زمانی که برای اولین بار سریال بتر کال ساول (بهتره با ساول تماس بگیری) به عنوان اسپین آف سریال محبوب و خاص برکینگ بد (Breaking Bad) معرفی شد، کمتر کسی انتظار داشت تا بتواند راه درست این مجموعه را ادامه دهد؛ خوشبختانه این پروژه با موفقیت بسیار عالی روبرو شد به طوریکه امتیاز خارق العاده 8.9 از 10 را کسب کرد؛ اگر Better Call Saul از Breaking Bad قوی تر نباشد، قطعا ضعیف تر هم نیست. به طور خلاصه این محبوبیت باعث شده است تا طرفداران منتظر فصل 7 سریال بتر کال ساول یا بهتره با ساول تماس بگیری (Better Call Saul) باشند و ما اینجا هستیم تا به سوالات شما عزیزان که دغدغه خیلی ها هست نیز پاسخ دهیم.

تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید، چرا که مشخص می کنیم آیا فصل هفتم سریال Better Call Saul ساخته می شود یا خیر!

احتمال ساخته شدن فصل 7 بتر کال ساول چقدر است؟

متاسفانه باید اعلام کرد که خبری از فصل هفتم بهتره با ساول تماس بگیری نخواهد بود و فصل جدیدی از آن ساخته نخواهد شد. کارگردان و نویسنده Better Call Saul در مراسم کمیک کان و طی یک مصاحبه رسما اعلام کردند که پیش از شروع سریال قصد داشتند فصل ششم، فصل پایانی باشد و اصلا با فیدبک ها کاری نداشتند، چرا که داستان و … طبق شش فصل برنامه ریزی شده بودند. علی رغم اینکه درخواست ساخته شدن فصل 7 بسیار زیاد است، اما ای ام سی (AMC) قصدی برای ادامه دادن این پروژه ندارد؛ همچنین شایعاتی وجود دارند که می گویند عوامل سریال قصد دارند تا این عنوان را به عنوان اسپین آف جدید ادامه دهند، البته با شخصیت های جدید.

به صورت کلی خبری از فصل هفتم نخواهد بود و حتی خیلی ها کمپین هایی به صورت دیجیتالی راه انداخته اند که با وجود تعداد بالای امضای طرفداران، هیچ اتفاقی نیفتاده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به ساخته نشدن فصل هفتم سریال بتر کال سال (بهتره به ساول زنگ بزنی) چیست؟

آیا اصلا چنین اتفاقی رخ خواهد داد؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

دیدگاه ها بسته اند