گرافیک بازی Red Dead Redemption 2 در PC فوق العاده خواهد بود!

0 1,429

برتری گرافیکی بازی رد دد 2 در PC نسبت به کنسول ها

گرافیک بازی Red Dead Redemption 2 در PC: چند روز قبل بود که به طور رسمی تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2 در PC مشخص شد و همین بهانه ای شد برای تشکر میلیون ها پی سی گیمر از شرکت راک استار (Rockstar). همانطور که مستحضر هستید، در چند روز اخیر اخبار فوق العاده العاده فراوانی برای نسخه پی سی بازی رد دد 2 منتشر شده است که امروز نیز از این قاعده مستثنی نیست و راک استار این بار جزئیات بیشتری را در اختیار طرفداران قرار داده است. یکی از چیزهایی که برای طرفداران سوال بود و در همین سایت ما بارها به آن پرداخته بودیم، برتری گرافیکی بازی رد دد 2 در PC نسبت به کنسول ها بود که Rockstar به طور رسمی پاسخ این ابهام را داد.
جزئیات بیشتر از خبر برتری گرافیکی بازی رد دد 2 در PC نسبت به کنسول ها را در ادامه بخوانید.

آیا واقعا گرافیک بازی رد دد 2 در پی سی بهتر از کنسول ها خواهد بود؟

همانطور که می دانید، گرافیک نسخه PC دیگر بازی شرکت راک استار، یعنی GTA V، چندین برابر بهتر از نسخه کنسولی بود و همین باعث به وجود آمدن فرضیه هایی مبنی بر برتری گرافیکی Red Dead Redemption 2 پی سی (نسبت به کنسول ها) شد. به هرحال ساعاتی قبل RockStar به طور رسمی این فرضیه را تایید کرد و خوشحالی طرفداران را دو چندان کرد.
در ادامه به بررسی دلیل برتری نسخه PC رد دد 2 می پردازیم.

دلیل برتری گرافیک بازی Red Dead Redemption 2 در PC نسبت به کنسول ها چیست؟!

اگر بخواهیم قدرت PS4 معمولی را ملاک قرار دهیم و با یک PC معمولی آن را مقایسه کنیم، می بینیم که پی سی (PC) قدرت بسیار بیشتری دارد. به هرحال توقع بیشتر از این هم نمی رفت. لازم به ذکر است Red Dead Redemption 2 در PC امکان اجرا به صورت گرافیک 4K را نیز دارا می باشد، ویژگی که حتی PS4 Pro نیز از آن غافل بود.
همین ویژگی به خوبی دلیل برتری گرافیکی بازی رد دد 2 در PC نسبت به کنسول ها را
نشان می دهد.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید!

نظرات خود را نسبت به برتری گرافیک بازی Red Dead Redemption 2 در PC نسبت به کنسول ها
با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود