عذرخواهی Rockstar بابت مشکلات Red Dead Redemption 2 در PC

0 398

عذرخواهی راک استار از خریداران رد دد 2 رایانه های شخصی (PC)

عذرخواهی Rockstar بابت مشکلات Red Dead Redemption 2: مدتی قبل بازی رد دد 2 (Red Dead Redemption 2) برای رایانه های شخصی (PC) نیز پورت شد. این بازی برای دارندگان این پلتفرم به حدی مورد انتظار بود که خریداران این عنوان در زمان عرضه، کمتر از کسانی بود که بازی پیش خرید کرده بودند. اگر اخبار دنیای گیم را پیگیری کرده باشید، حتما می دانید که نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 خیلی خوش ندرخشید و در کمال تعجب، طرفداران با باگ های فراوانی روبرو شدند، طوری که در روزهای آغازین عرضه نسخه PC رد دد 2، یوزراسکور – UserScore (نمره کاربران به بازی) این بازی در وبسایت متاکریتیک (Metacritic) 2.3 از 10 شده بود. بدون شک این عملکرد را نه من و نه شما انتظار داشتیم، به هرحال چیزیست که اتفاق افتاده است.
در ادامه جزئیات مربوط به عذرخواهی راک استار از خریداران رد دد 2 رایانه های شخصی (PC)
را بخوانید.

تا چند وقت آینده دیگر اثری از باگ ها نخواهد بود

علی رغم تمامی باگ های آزار دهنده و افت فریم های وحشتناکی که درون نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 دیده می شود، اما همه ما می دانیم راک استار (Rockstar) شرکتی نیست که دست روی دست بگذارد. این را می توان از چند بروزرسانی مختلفی که طی این هفته برای دارندگان این بازی در پلتفرم رایانه های شخصی (PC) منتشر شده است، به خوبی فهمید.
جزئیات عذرخواهی راک استار از خریداران رد دد 2 رایانه های شخصی (PC) را در ادامه
بخوانید.

عذرخواهی Rockstar بابت مشکلات Red Dead Redemption 2 – نسخه PC

یک الی دو هفته از اعتراض کاربران این عنوان در PC می گذرد و به همین بهانه شرکت راک استار (Rockstar) در صفحه رسمی توییتر خود، با انتشار یک ویدیو، قول برطرف کردن تمامی مشکلات را به طرفداران داد. به نظر می رسد این شرکت سخت درحال کار روی مشکلات بازی است.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظر شما نسبت به عذرخواهی راک استار از خریداران رد دد 2 رایانه های شخصی (PC)
چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود