رکورد افتتاحیه ماه اکتبر توسط فیلم جوکر 2019 شکسته شد

0 311

شکسته شدن رکورد ماه اکتبر افتتاحیه توسط فیلم Joker 2019

رکورد افتتاحیه ماه اکتبر شکسته شد: زمانی که فیلم جوکر 2019 به طور رسمی معرفی شد، خیلی ها از یک طرف نگران و از طرف دیگر خوشحال بودند، خوشحال از اینکه قرار بود شخصیت محبوب کمیکی (جوکر) را دوباره روی پرده های سینما تماشا کنند و نگران از این بابت که این جوکر موفق نشود و تبدیل به یک پروژه شکست خورده شود. زمانی که گفته شد این جوکر به هیچ عنوان شبیه به شخصیت کمیکی آن نیست، این نگرانی ها نسبت به گذشته چند برابر شد، اما کم کم نوبت به نقدها و نمرات منتقدان نسبت به این فیلم رسید که اکثرا از تماشای این فیلم لذت بردند و معتقد بودند که بینندگان با یک فیلم خاص روبرو خواهند شد.
در ادامه به جزئیات مربوط به خبر رکورد جدید این فیلم می پردازیم.

رکورد جدید برای فیلم خاص Joker 2019

این فیلم با توجه به فروش بسیار فوق العاده ای که در ماه جاری داشته است (هم اکنون ادامه دارد) توانسته رکورد قبلی افتتاحیه (در همین ماه) را که متعلق به فیلم ونوم (Venom) بوده است را بشکند. جالب است بدانید فیلم Venom بی هیچ عنوان یک فیلم موفق محسوب نمی شود و کسانی که این فیلم را تماشا کرده اند، انتقادهای شدیدی را نسبت به این فیلم وارد کرده اند، با این اوصاف داشتن رکورد در نوع خودش کمی جالب است.
فیلم جوکر 2019 تنها در سه روز توانست نزدیک به 95 میلیون دلار بفروشد که آماری بسیار خوب
محسوب می شود.

خوشحالی برادران وارنر، نسبت به موفقیت فیلم جوکر 2019

رئیس یکی از بخش های کمپانی برادران وارنر (ناشر فیلم Joker 2019) از موفقیت های پیاپی این فیلم ابراض خوشحالی کرد و اشاره کرد که مردم می دانند کدام فیلم برایشان بهتر خواهد بود و در نهایت این مردم هستند که تصمیم می گیرند.
لازم به ذکر است وی از واکین فینیکس و تاد فیلیپس نیز به تمجید پرداخت.س

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظرات خود را نسبت به رکورد افتتاحیه ماه اکتبر (فیلم جوکر 2019) با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود