باگ های بازی Red Dead Redemption 2 در PC همه را عصبانی کرده است!

1 1,157

آیا مشکلاتی فنی رد دد 2 در رایانه های شخصی (PC) حل می شود؟

باگ های بازی Red Dead Redemption 2 در PC: حدود 2 هفته قبل به طور رسمی از تاریخ انتشار بازی رد دد 2 در رایانه های شخصی (PC) رونمایی شد و دارندگان این پلتفرم را بسیار خوشحال کرد. همانطور که خبر پورت شدن این بازی روی PC شوکه کننده بود، زمان عرضه بازی نیز شوکه کننده بود، چرا که اتفاقاتی افتاد تا برای اولین بار در این چند ساله، بازیکنان از راک استار (Rockstar) ناراضی باشند. البته چیزی که واضح می باشد، این است که راک استار دست روی دست نمی گذارد و قرار است طی چند روز آینده بروزرسانی های مختلفی جهت رفع مشکلات فنی رد دد 2 در رایانه های شخصی (PC) منتشر شود.
جزئیات بیشتر در رابطه با مشکلات فنی رد دد 2 در رایانه های شخصی (PC) را در ادامه
بخوانید.

اعتراضات طرفداران نسبت به نسخه PC بازی Red Dead 2 از کجا شروع شد؟

حدود دو سه روز قبل از زمان عرضه رسمی بازی Red Dead Redemption 2 برای PC، تصاویری از این بازی با گرافیک 2080 منتشر شد که باعث ناامیدی خیلی ها شد. در این تصویر نشان داده شد که این بازی در رایانه های شخصی (PC) آن هم با این گرافیک قدرتمند و گران قیمت، توانایی گرفتن 60 فریم را ندارد و حتی برای اجرای بازی به صورت 4K نیز دچار مشکلات متعددی می شود. همچنین در زمان عرضه بازی، این عنوان تا همین لحظه امتیاز 3.1 از 10 را از سوی طرفداران دریافت کرده است، آن هم به دلیل باگ ها و مشکلات فنی فراوانی که در نسخه رایانه های شخصی (PC) دیده می شود.
در ادامه جزئیات بیشتر را در رابطه با مشکلات فنی رد دد 2 را بخوانید.

باگ های بازی Red Dead Redemption 2 چه زمانی رفع می شود؟

اگر نسخه PC این عنوان را پیش خرید کرده اید و یا هر چیز دیگر، به هیچ عنوان نگران نباشید. چرا که راک استار (Rockstar) سخت درحال تلاش است تا بتواند مشکلات مذکور را رفع کند. انتظار می رود طی 2-3 هفته آینده، ما شاهد چند بروزرسانی باشیم.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

آیا نسخه PC بازی Red Dead Redemption 2 را تجربه کرده اید؟
نظر شما نسبت به پورت این عنوان روی رایانه های شخصی (PC) چیست؟

منبع: پلی مگ

1 دیدگاه
  1. Nfs3forever می گوید

    ممنون از اطلاع رسانی

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود