فصل دوم سریال Raised By Wolves (بزرگ شده توسط گرگ ها) تایید شد

2 3,660

فصل اول سریال بزرگ شده توسط گرگ ها چه زمانی تمام می شود؟

در رابطه با سریال بزرگ شده توسط گرگ ها (Raised by Wolves)

شبکه HBO Max حضور خود را در سیاره Kepler 22-b (کپلر-22بی) گسترش می‌دهد و سریال Raised by Wolves را برای فصل دوم تمدید می‌کند.

طبق گفته Streamer، از زمان راه‌اندازی شبکه HBO Max در 27 مه (7 خرداد)، سریال Raised by Wolves بهترین عملکرد خودش را در این شبکه داشته و هفته به هفته، حدود 50 درصد به مخاطبانش افزوده می‌شود. آرون گوزیکوفسکی (Aaron Guzilowski) خالق سریال (Prisoners) و ریدلی اسکات (Rildey Scott) فیلمساز فیلم‌های (Alien, Gladiator, The Martian)، هر کدام سهم خودشان را در ساخت سریال حماسی-علمی-تخیلی Raised by Wolves داشتند. قسمت ششم و هفتم این سریال در روز پنجشنبه منتشر شد. قسمت نهایی فصل اول این سریال نیز در 1 اکتبر (10 مهر) پخش می‌شود.

اظهارات مدیر شبکه HBO در رابطه با فصل دوم سریال Raised By Wolves

سارا اوبری (Sarah Aubrey) به عنوان مدیر بخش محتوای شبکه HBO Max بیان کرد:«زمانی که سریال Raised by Wolves را می‌بینم، به هنرمندی که چنین داستان جذابی نوشته، فکر می‌کنم. به هنرمندی فکر می‌کنم که این سریال باورنکردنی را با جلوه‌های ویژه سینمایی تولید کرده. به بازیگران این سریال فکر می‌کنم که توانستند نقش‌های شخصیت‌های به یادماندنی سریال را ایفا کنند و به هنرمندهای فکر می‌کنم که به تیم شناخته‌شده ریدلی اسکات (Ridley Scott) آرون گوزیکوفسکی (Aaron Guzikowski) و تیم فوق‌العاده ما پیوستند. این سریال در جدول پخش سریال‌های شبکه، رتبه اول را دارد و به زیبای می‌توان نشانه‌های داستان‌های علمی-تخیلی و ترسناک ریدلی اسکات را در آن دید و یکی از اصلی‌ترین داستان‌هایی که در این مدت ساخته شده را به مخاطبان ارائه بدهد. نمی‌توانم منتظر بمانم تا ببینم در فصل دوم سریال Raised by Wolves چه اتفاقاتی خواهد افتاد.»

آیا فصل دوم سریال بزرگ شده توسط گرگ ها (Raised by Wolves) می تواند درخشش فصل اول را تکرار کند؟
آیا فصل دوم سریال بزرگ شده توسط گرگ ها (Raised by Wolves) می تواند درخشش فصل اول را تکرار کند؟

ریدلی اسکات گفت:«زمانی که شیفته فعالیت در حوزه تبلیغات بودم، بازاریابی خارق‌العاده‌ای شبکه HBO Max من را جذب کرد. چون شبکه HBO Max یک داستان بلندپروازانه با روش‌های تحریک‌آمیز و لمسی را در ذهن داشت. همین روش‌ها باعث شد که فصل اول سریال Raised by Wolves به طور ماهرانه‌ای ساخته شود و آن را تماشایی کند. بنابراین، چالش قابل‌توجه‌ای برای غنی کردن داستان آرون وجود داشت. ما حتی از مخاطبانی که به سریال Raised by Wolves، واکنش مشتاقانه‌ای نشان می‌دادند نیز خوشحال‌تر بودیم. درحال حاضر، بر روی لایه‌های فصل دوم سریال تمرکز داریم. زیرا آرون به داستان درخشان و الهام‌بخشی که در ذهن ماست، شکل می‌دهد.»

بعد از حضور آنا کندریک (Anna Kendrick) در سریال Love Life، پخش مسابقه تلویزیونی Legendary، حضور سالنا گومز (Selena Gomez) در برنامه آشپزی (Selena + Chef) و سریال Doom Patrol از دنیای DC، سریال Raised by Wolves جدیدترین سریال شبکه HBO Max Original است که برای فصل دوم تمدید می‌شود. سریال Search Party برای فصل چهارم و هر کدام از سریال‌های The Other Two و South Side شبکه Comedy Central، برای فصل دوم نیز تمدید شدند.

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به سریال بزرگ شده توسط گرگ ها (Raised by Wolves) چیست؟

منبع: پلی مگ

2 دیدگاه
  1. MRmahdi می گوید

    اگر امکان داره اطلاعاتی هم در باره ی سریال west world بدهید ممنون

    1. فرهمند می گوید

      حتما. ممنون از پیشنهادتون

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود