آیا راگنار زنده است؟ | بحث و تبادل اطلاعات پیرامون فصل ششم سریال وایکینگ ها

آیا تراویس فیمیل (بازیگر نقش راگنار) در فصل ششم حضور سریال Vikings (وایکینگ ها) حضور دارد؟

13,248

بررسی تئوری های بازگشت راگنار به سریال وایکینگ ها

آیا راگنار زنده است؟: چیزی تا شروع سریال مهیج و جذاب وایکینگ ها (Vikings) باقی نمانده است و ما به همین بهانه قصد داریم به بررسی تئوری های بازگشت راگنار به سریال وایکینگ ها بپردازیم. برخی از تئوری و شایعات آنقدر جذاب هستند که موهای تنتان را سیخ می کنند، از خدا بودن راگنار گرفته تا پیدا شدن استخوان های وی. اما هرچقدر هم که این تئوری ها و شایعات جذاب باشند، می دانیم که ممکن است حداکثر یک کدام از اینها اتفاق بیفتد و یا هیچکدام. فارغ از اینها، هدف اصلی ما از این مقاله، بیشتر این است که با یکدیگر راجع به فصل ششم سریال به گفتگو بپردازیم.
در ادامه با مقاله بازگشت راگنار به سریال وایکینگ ها همراهمان باشید.

توضیحاتی راجع به مقاله * آیا راگنار زنده است؟ *

لازم به ذکر است ما تنها به برخی از تئوری های مهم می پردازیم. اگر تئوری به ذهنتان رسیده و یا در اینترنت دیده و خوانده اید، حتما در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

تئوری ها و تاریخ چه می گویند؟!

همانطور که گفته شد، این روزها شایعات پیرامون سریال، به خصوص در چند روز اخیر بسیار داغ شده است. در اکثر این تئوری ها وی به شکل شکوهمندانه ای به سریال باز می گردد، اما اگر قرار باشد که خط داستانی سریال، دقیقا همانند تاریخ باشد، فرضیه بازگشت راگنار به سریال وایکینگ ها کاملا منتفی می شود. چرا که طبق گفته ها، راگنار به همین شکل کشته می شود.
در ادامه به تعداد کمی از تئوری هایی که بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند می پردازیم.

 • تئوری اول: دوستی راگنار با مارها

درحال حاضر این تئوری، منطقی ترین تئوری موجود به نظر می رسد. خیلی از بینندگان سریال بر این باورند که راگنار به دلیل مریضی خود، ارتباط نزدیکی با مارها برقرار کرده بود، به طوری که هیچ یک از مارها وی را نیش نمی زدند. قسمتی که راگنار به همراه دختر چینی، جهت دریافت داروی خود به کلبه اش می رود (فصل چهارم)، متوجه این موضوع خواهید شد.
لازم به ذکر است، دوستی راگنار با مارها در تاریخ نیز آمده است.

راگنار به واسطه برده چینی و علی الخصوص بیماری خود، ارتباط نزدیکی با مارها داشت.
راگنار به واسطه برده چینی و علی الخصوص بیماری خود، ارتباط نزدیکی با مارها داشت.
 • تئوری دوم: شاه اکبرت ناجی راگنار

زمانی که راگنار خود را به شاه اکبرت تحویل می دهد، راگنار از وی یک درخواست می کند و شاه اکبرت آن را می پذیرد. اما در سریال هیچگاه این درخواست راگنار نشان داده نشد. خیلی ها بر این باورند که شاه اکبرت قبل از اینکه راگنار را تحویل دهد، به وی مقدار زیادی مشروب می خوراند تا اثر سم مار خنثی شود. همچنین وی تا آخر در محل محاکمه راگنار دیده می شود، حتی زمانی که سربازان و مردم آنجا را ترک کرده اند.
برای اثبات این موضوع می توان به اینکه هیچگاه استخوان های راگنار پیدا نشده است رجوع کرد.

آیا شاه اکبرت راگنار را نجات داده است؟!
آیا شاه اکبرت راگنار را نجات داده است؟!
 • تئوری سوم: راگنار و فلوکی تبدیل به خدا شده اند!

این تئوری کمی عجیب به نظر می رسد، اما گفته می شود که راگنار به همراه فلوکی برخواهد گشت، اما این بار نه به عنوان یک جنگجو و کشتی ساز ماهر، بلکه در قالب خدا. اطلاعات خیلی زیادی راجع به این موضوع وجود ندارد.
لازم به ذکر است این تئوری پس از سفر فلوکی کشتی ساز به جزیره عجیب و غریب آغاز شد.

 

نقد و بررسی جدیدترین فیلم ها و سریال ها را در پلی مگ دنبال کنید!

همانطور که گفته شد، هدف ما از این مقاله بیشتر یک آمادگی، قبل از شروع فصل ششم بود.
با این تفاسیر به نظر شما آیا راگنار زنده است؟
و باید شاهد بازگشت راگنار به سریال وایکینگ ها باشیم؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید تا یک گفتگوی جذاب شکل بگیرد.

منبع: پلی مگ

64 دیدگاه
 1. محمد رضا هاشمی می گوید

  واقعا ارزوی همه ی ما اینه که برگرده و دو تئوری اول منطقی هستن ولی سومی نه چون تو اخرین تریلر فصل شش فلوکی میاد به عنوان جنگجو

  1. سجادم می گوید

   من ی نظر دارم دوستی رگنار با مارها از این جهت بود ک دارویی ک دختر چینی ب رگنار داده همون تریاک امروزی خودمونه و وقتی مار فردی معتادو نیش بزنه خودش میمیره و فرد زهری ب بدنش راه پیدا نمیکنه رگنار خودش معتاد بوده و اصلا مار نمیتونه نیش بزنه

   1. امیر می گوید

    معتاد؟ این وصله ها به رگنار ما نمیچسبه😂😂😂

   2. مهدی می گوید

    دوست دارم رگنار برگرده. ولی از علاقه ی من به آیوار کم نمیشه. بیورن با دوتا ارتش بزرگ نتونست آیوار رو زمین بزنه ولی عشقش بود که آیوار رو شکست داد. دوست دارم با قدرت برگرده

    1. بی نام می گوید

     ریدی بیورن پدر ایوارو دراورد ایوار مجبور شد از رولو ارتش بگیره ریدی ناموسا ایوار یه احمق روانیه

 2. رضا می گوید

  تو افسانه های وایکینگ نوشته رگنار به همین روش مرده ولی هیچوقت جنازش پیدا نشده اینم میدونیم مار نمیتونه انسانو ببلعه هر چقد که بزرگ باشه

  1. admin می گوید

   دقیقا همینطوره رضا جان، اما بعد از صحبت هایی که توسط عوامل سریال شده، به نظر می رسه باید توی این مورد تاریخ رو فراموش کنیم!

   1. پیمان می گوید

    افسانش رو کجا میتونم تهیه کنم؟

    1. admin می گوید

     اگر زبان قوی دارید، منابع خارجی.

     1. Kave می گوید

      زبان قوی میخواد چکار همین رگنار بزن تو گوگل میاره، دیگه چرا خودتو مهم میکنی

     2. admin می گوید

      منابع فارسی خیلی دقیق نیستند و خیلی جاها تحریف شده

 3. ابراهیم می گوید

  عاشق فلوکیم بازیگر به این میگن

 4. محمد می گوید

  من هم نظرم اینه الکل تاثیری روی سم مار نداره ولی تریاک زهر مارو از بین میبره و تاثیری روش نداره نکته ی بعدم اینکه بعد اینکه همه رفتن اکبرت اومد بالا سر رگنار و بیورنم که اومد بالا سر گو دال هیچ استخوانی نبود!!!

 5. کامیاب می گوید

  مایکل هریس گفت که راگنار دیوه برنمیگرده به سریال .من هم شخصا علاقم به بیرون بیشتر شده چون از اول سریال بود و ارزو های بزرگی داشت و همیشه شخصیت مثبت تو سریال بود

 6. محمد می گوید

  رگنارموردہ دوستیش با مار چہ ربطی دارہ یادوست یادشمن گازش گرفت بعد مارشکارشوبااسکلتش میخورہ

  1. Sariii می گوید

   مار نمیتونه استخوان رو بخوره

 7. محمد می گوید

  بہ جای رگناربیرون رودنبال کنین خیلی بہ باباش رفتہ جاہ تلبہ

  1. نمیگم می گوید

   بیورن اصن پسر رگنار نیس

  2. Reza می گوید

   همش تقلیده ن چیز جدیدی اینکه وایسه دستاش و روهم بزاره و نگاه طرف مقابلش کنه یا با یه شی در دستش با طرف مقابلش حرفبزنه همه مال راگنار بود و تمام

 8. Mahziar می گوید

  باید بعد از مرگ رگنار سریال رو تمام میکردن چون اکثر مخاطبان بخاطر این اسطوره سریال رو تماشا میکردند.اگر رگنار برنگرده باید به عقل تمام عوامل تهیه کننده شک کرد.چون اون سکانس های ارتباط رگنار با مارها نباید دلیلی داشته باشه؟؟یا بیهوده بوده و خواسته فیلم پر کنه؟؟من هم علاقه مند به بازگشتش هستم ولی اگر دقت کنید تمام اون هم دوره ای هاش پیر شدن و توان جنگ کردن ندارن حتی بیورن تو قسمت اول فصل ۶ گفت که من پیر شدم.

 9. کامران حسینی می گوید

  توی‌مصاحبه خود فمیل رگنار بهش گفتن از ایرلند میری گفت نه اینجا توی کلبه میمونم مردم ایرلندو دوست دارم این من به شک بیشتری میندازه

 10. محسن می گوید

  اقای ادمین یعنی از نظر شما ممکنه خط داستانی سریال از تاریخ جدا بشه؟ چون بیاید منطقی به این موضوع نگاه کنیم تا موقعی که سریال به تاریخ مرتبطه امکان نداره رگنار برگرده حالا هرچقدر همه که ما تئوری بیاریم.
  البته خداییش من به شخصه امیدوارم جدا بشه چون واقعا بدون رگنار سریال خیلی بد شده من که نمیتونم حتی یه ثانیه هم اینجوری تحملش کنم.

  1. admin می گوید

   محسن جان، چند وقت قبل صفحه اینستاگرام سریال یک پستی رو با این جمله منتشر کرد “اگر شما قادر به تغییر دادن تاریخ باشید چه می کنید؟ …” همین یک جمله باعث به وجود آوردن تئوری های فراوانی شد.
   به هرحال باید صبر کنیم و ببینیم در نهایت چه اتفاقی میفته.

 11. Mm می گوید

  رگنار می خواست انتقام از انگلیس بگیره ولی بدلیل شکستش کسی او را همراهی نمیکرد و فرزندانش کوچک بودند.بعد صبر کرد تا بزرگ شوند و تنها شاهد اون کلبه مار ها رو کشت تا کسی متوجه کلک او نشود.وقتی فرزندان بزرگش او را همراهی نکردند به شاه اکبر گفت منو تحویل الا بده چون قبلا دیده بود که الا چاه مار داره.در واقع می خواست از هر دو انتقام بگیره بطوری که خودش زنده بماند.وقتی مار ها نیشش میزند اون هیچ حسی نداشت.وقتی خبر مرگش را شنیدند این دفعه به انگلیس حمله کردند.انتقام رگنار گرفته شد.مرگ مبهمی داشت.استخوان ها و جسدی ازش بجا نماند.اگر دقت کنید اون پیشگو همیشه با کنایه جواب بقیه رو میداد یعنی مستقیم اشاره نمیکرد به جواب.ولی به رگنار گفت که تو چه زمانی کشته میشوی.احتمالا منظورش مردن از نظر ها بوده.یکبار با این کلک پاریس رو گرفت.حتی به زن و برادرش هم نگفت.امیدوارم در ادامه سریال حضور داشته باشه

  1. admin می گوید

   جالب بود، ممنون از توضیحاتت دوست من.

  2. رگنار می گوید

   خیلی خوب تحلیل کردی واقعا

  3. آرین می گوید

   دمت گرم چه تحلیلی مو به تنم سیخ شد

 12. سام می گوید

  رگنار برمیگرده این سورپرایزیه ک عوامل فیلم بعد از مرگ رگنار برای ما زنده نگهش داشتن.داریم از اساطیر حرف میزنیم چ ایرادی داره خط داستانی سریال از تاریخ جدا بشه و رگنار برگرده و میلیون ها مخاطب راضی بمونن از شبکه و سریال.وقتی رگنار مرد قسم خوردم تا ب فیلم برنگرده دیگه وایکینگ نبینم.مطمعن باشید رگنار شاه برمیگرده.گیم آو ترونز با پایانش نا امیدمون کرد امیدوارم وایکینگ این کارو نکنه.

 13. مسیح می گوید

  بابا اکبرت نبود ک اون اودین بود. ی چشم نداشت. اودین ی چشمشو واسه دانایی داده. همون بود ک ب بچه هاش خبر داد. رگنار مرده

  1. Ragnar می گوید

   پس شما میگویید که فیلم طبق تاریخ پیش میره.ولی اودین رو به عنوان خدا نشان داد که در واقعیت چنین نیست و یک خدا وجود دارد.اگر دقت کنی بیورن فقط می تونست از بین اون لشکر ، اودین رو ببینه.بنابراین توهم بوده چون قبلا هم فریب مردن رگنار رو خورده بود.عوامل سازنده فیلم نشانه هایی گذاشتند که راه بازگشت رگنار رو میسر کرده ولی میتونند باتوجه به عواقب حضورش، خلاف نشانه های بجا گذاشته شده عمل کنند.چون می گویند اگر برگرده دیگر بین پسرانش جنگی اتفاق نمی افته ولی بنظر من امکانش هست.چون روسیه می خواد به کتگات حمله کنه و چه کسی بهتر از رگنار. بیورن حتی نمی تونست ایوار رو شکست بده و با تقلب به داخل شهر نفوذ کرد.

  2. فرود می گوید

   اگه فیلمو دیده باشین متوجه شدین ک ایواراز رگنار پرسید چرا غیب شدی اونم گفت اگه از سفر برگشتیم بهت میگم و هیچوقت دلیل غیبتشو نگفت فک کنم ک صد درصد رگنار برمیگرده و نمرده

  3. فرود می گوید

   ن اون اکبرت بود اودین عقط ب بچهاش خبر داد بعدش نگفت ک مرده فقط گفتدزجر کشیده اصلا هیچ جا اسمی از مرگ برده نشده

  4. ارش می گوید

   من ک بعد رگنار کلا افسرده شدم بنظرم دیگ فیلم جای دیدن نداره

 14. فرود می گوید

  دوستان اگه رگنار برنگرده پس اون غیب شدنشو اون زن چینیو و نصف داستان الکی میشه.نویسنده فیلم گفته بود اگه میخواید وایکینگهارو متوجه بشید باید چن بار اونو ببینی

 15. .... می گوید

  آره بنظر منم برمیگرده چون در تمام لحظات فیلم مارو غافل گیر کرد و همیشه می خواست طرز فکرمون رو به سمت بی نهایت ببره.فتح پاریش منو خیلی متعجب کرد یا مثلا حمل کشتی ها در خشکی.

 16. 3faz می گوید

  صدرصد بر میگرده .چون وقتی داخل چاله افتاد مارها که نیشش زدن رو اون اثری نداشت و رگنار همون قسمتهای اول رفت پیش پیشگو و پیشگو ماده ی به اون داد که بکشه بعدش یک مارو اورد نیشش بزنه ولی اثری نکرد و گفت تو دیگه نمیمیری

 17. امین می گوید

  دوستان گلم سلام

  نظرات و دیدگاه های شما بسیار جالب و قابل پسند بود تا حدودی ولی در آخر باید گفت که اگر قرار نبود رگنار برگرده بعد از دو فصل ما امید به بازگشتش نداشتیم و راجبش بحث نمیکردیم.اگه نویسنده قصد به پایان رگنار داشت این همه ابهام در ما به جا نمیگذاشت چندین قسمت را به نمایش مار ها و دارو های زن چینی و بعد بهبود رگنار بعد بیست سال و بازگشتی شکوهمند سپری نمیکرد پس امید به بازگشت هست چون اگه برنگرده با این اوضاع خراب کتگات و پادشاهی بی ثبات بیورن قطعا روسیه به وایکینگ پایان میده

  1. admin می گوید

   سلام امین جان، ممنون بابت به اشتراک گذاری دیدگاهت.

 18. Mr می گوید

  اگر دقت کنید قبل از اینکه شاه الا، رگنار رو در چاه بندازه بهش گفت که به دین مسیح ایمان بیار تا خدا ببخشدت ولی رگناری که مسیحی بود چیزی نگفت و قبلش منکر وجود خدا شد.فکر کنم اگر میگفت من پیرو مسیح هستم او را مثل اتلستن به صلیب می بستن و اینطور کشته میشد ولی بعد اینکه در قفس گذاشتنش که در چاه بندازنش، اعتقاد خودش به خدا رو بیان کرد ولی اسمی از مسیح نبرد که شاه الا در تصمیمش تغییری ایجاد نکنه.بنظر من این هم می تونه نشونه ای بر نقشه کاملش باشه که در تمام سال های نبودنش داشته طراحی میکرده و همه جوانب رو در نظر گرفته.

  1. محمدحسین می گوید

   این ی نکته خیلی جالبی بود
   ولی احتمال اینکه سازنده میخاسته با این ابهامات مخاطبو نگه داره هم هست

 19. ساناز می گوید

  اميدوارم رگنار برگرده من اصلا نكاه نكردم از اخر فصل ٤ اصلا اصلا بهم نچسبيد ديگه . بدون رگنار معني نداره چون خيليييي ضعيف نشونش دادن اخرش ، تف انداختن رو صورتش ، اونهمه شكنجه اش كردن ، قهرمان داستان نبايد اينطوري ضعيف بميره ، واقعا بدم اومد از يقيه اش

 20. Mahziar می گوید

  یکی از دلایل دیگه که کمتر کسی بهش دقت کرده اینه که یکی از فرزندان رگنار در بچگی چشم مار داشت و همین یعنی رگنار در محیط مارها دچار جهش شده و بدنش در برابر نیش و سم مار مقاوم شده.

 21. Zzzz می گوید

  اصلا رگنار ک مرد و دیگه توی سریال نیست دارم بزووور فیلم رو دنبال میکنم ب امید اینکه رگنار برگرده و زنده باشه واقعا بی معنیه اگ مرده باشه و بر نگرده…

 22. .............. می گوید

  باور می کنید اصلا برام مهم نیست که راگنار مرده؟من عاشق آیوار بودم و امیدوار بودم که اون پادشاه خوبی باشه واسه مردمش و از نظامی گری و نبوغ جنگیش خیلی خوشم میومد.ولی ظلمش همه چیز رو خراب کرد وگرنه بیورن نمی تونست کتگات رو فتح کنه.هرچند این تاریخه و باید اینطوری میشد.

 23. جاوید جوان می گوید

  دوستان تئوری های جالبی بود الان قسمت هفتم رو نشون داد ولی این هفت قسمتو خیلی کشش دادن درواقع این هفت قسمت رو میشد تو چهار قسمت زیبا بیان کرد لاگرتا هم مرد ولی وقتی داشتن مراسم براش میگرفتن یه تجسم و تصویری از رگنا نشون داده شد فک نکنم برگرده ولی احتمال داره فلوکی برگرده و گفته هایی از رگنا داشته باشه و فرزندان رگنا رو اشتی بده
  یه چیزی که تو این سریال رو مخمه اینه اون ده سال رگنا کجا بوده ؟؟؟
  ولی انتظار اومدن رگنا رو هم هست امیدوارم جالب تموم بشه . یه سوال سریال جایگزینش هست؟جز تاج تخت اخرین پادشاهی اینا ؟

 24. مصطفی می گوید

  سلام من این فیلم فقط و فقط بخاطر رگنار فلوکی نگاه میکنم اگه رگنار بر نگرده دیگه به ادامه فیلم نمیپردازم چون رگنار نقش اول فیلم داشت و خیلی خیلی دوسش دارم اگه بر نگرده خیلی از مخاطباش از دست میده

 25. مصطفی می گوید

  امیدوارم رگنار برگرده بهش پیام دادم که برگرده چون دیگه اصلا خوشم نمیاد نگاه کنم بدون رگنار یه جوری وابسته رگنار شدم شب میاد خابم واقعا بینظیررگنار دوست داریم سریال بدون رگنار دیدن نداره وسلام

 26. مصطفی می گوید

  رگنار باید برگرده بدون چون چرا.

 27. mamad می گوید

  فقط یه دیقه بیاد بگه اون چندسال کجا بوده بعدش برگرده همونجا که بوده

 28. ... می گوید

  به نظر من که اگه راگنار برنگرده داستان نیمه ماره میمونه . یه دنیا سوال های بدون پاسخ تو فیلم هست و یه عالمه کار نیمه تموم . اگه قرار باشه این سریال خوب تموم بشه و واقعا تو خاطر بمونه نیاز داره که یه اسطوره برگرده و اون کسی جز راگنار نیست . جالب اینه که هر لحظه فیلمش داره دقیق تر میشه و پیش نیاز ها رو برا برگشت راگنار و فلوکی فراهم میکنه من که امیدوارم دوتاشون برگردن . اگه دقت کرده باشین هر دو تاشون قبل از مرگ به وجود مسیح پی بردن و به اشتباهشون رسیدن پس منژقیه که با هم برگردن و به جنگ ها به نحوی خاتمه بدن

  1. واحد می گوید

   فیلم داره از راه اصلی خارج میشه و طراوت فصل دو وسه رو نداره

 29. Nima می گوید

  من خودم دوست دارم راگنار برگرده ولی تو فصل 6 که لاگرثا مرد تو مراسم تدفینش روحش رفت زیر آب و روحش رفت پیش راگنار پس میفهمیم که راگنار مرده و برنمیگرده اون سکانس مارها و اون دختر چینی هم الکی بوده به احتمال زیاد

 30. MATIN NOORI می گوید

  قسمت 10 بیورن میمیره آیوار میکشتش !!!!!

  1. پوریا کریمی می گوید

   سلام از کجا مطلع شدید؟

  2. رگنار لاثبروگ می گوید

   اره ولی زنده است حمله میکنه به ایوار ایوار فرار میکنه میره انگلستان اونجا شاه انگلستان ایوار رو به قتل میرسونه و بیرون ام حمله میکنه به انگلستان و ولی تو انگلستان رگنار رو میبینه پشم هاش فررررر میخوره

   1. اشکان می گوید

    داداش بیورن مرد ! فیلم ساختی خودت؟

 31. پوریا کریمی می گوید

  ولی من میگم بیورن زنده است چون آخر فیلم نشون داده میشه و تو تریلر فصل 6 هم چهرشو نشون میده

  1. رگنار لاثبروگ می گوید

   اره بیورن زنده است حمله میکنه به روسها ایوار با برادرش فرار میکنن میرن انگلستان…بیورن همه رو غافلگیر میکنه هم ایوار هم برادرش….برادرش به ایوار میگه دیدی تو نمیتونی انو بکشی….ایوار پشم هاش فررر میخوره وقی بیرون رو میبینه

 32. علیرضا می گوید

  نیمه اول فصل شش غمگین گذشت..
  اگر در واقعیت رگنار هرگز پیدا نشده ، اینا تو فیلم میتونن برگردوننش..
  شاید نبرد نهایی برای رگنار و رولو و فلوکی با روسها برای پسگیری گتگات باشه!!!

 33. واحد می گوید

  دوستان چرا کسی از پسر بزرگ رگنار حرف نمیزنه، اونم شخصیت اصلی فیلم که نباشه، کمتر نیست

 34. رگنار لاثبروگ می گوید

  بیورن در فصل ششم قسمت 11 هستش دهنشون رو سرویس میکنه ایوار و برادرش ام فرار میکنن میرن انگلستان بیورنم دهن روسها رو سرویس میکنه میشه شاه اونجا……در نتیجه اوبه ام سفر میکنه به آمریکا با سرخپوست ها جنگ میکنن…و بعد میپیونده به بیورن یه جا همه باهم هستن..فلوکی…بیورن..اوبه…حمله میکنن به انگلستان وقتی حمله که میکنن بیورن انگلستان ام فتح میکنه و یه چیزی کشف میکنن که رگنار لاثبروگ انگلستان چیکار میکنه…………..?

 35. amir می گوید

  آقایان.خانومها. خوووووب توجه کنید .. حقیقتش رگنار و من از خعععلیییییییی وقت پیش باهم رفاقت داشتیم.. آره راستش رگنار هنوز زندست و پیشه منه.. یعنی تویِ یه خونه یِ کوچیک و دِنج وسطه باغی که دارم زندگی میکنه
  . با ویزایِ زیارتی اومده ایران.به اسم و مُجوزه زیارته شاه العبدوالعضیم یا همون شابدوالعضیمه خودمون.. که چندروز دبگه ویزاش تموم میشه و یا تمدید میکنیم براش یا برمیگرده و میاد که برسه به بقیه رسالت و وظیفش،،!! اتفاقاً کارگردانه فیلمشم که واقعاً نگم براتون منو نموده و گمونم خط مُفتیه و پول نمیندازه براش.چون بیستوچاری زنگ میزنه موبایله من که به رگنار بگو موبایلشو روشن کنه بعدشم زود بیاد واسه بقیه داستان..!!! خُب رگنار تا اینجا اومده که چندتا فن و فنونه مبارزه رو بهش یاد بدو بعدش برگرده بره، خُب سه تا فن رو گفتمو یادش دادم.. فقط این آخریه مونده و مُشکل داره تویِ درک و فهمه عمیییییقه این فن..!! از وقتی اومدی کفتر باز شده و یه چشمش به منو حرکاتمه.یه چشمش هم به آسمونه و تا کفتره غریبه میبینه زیره لبش بی اختیار میگه بیییه ببیییه بییییه..!!!! 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🙇‍♂️ از روزه اول بهش گفتم ببین رِگی جون با تین پسره همسایه باغ رفیق نشو و نگرد باهاش.. هم سیگاری و گُل بازه،هم کفتر باز..🤷‍♂️🤦‍♂️🙇‍♂️😟😖😢😫🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤯🤯🤯🤯😰🤧🤢🤕🤒😱😳☠☠☠☠☠☠🙈🙈🙈🙈🙈🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊🕊 الان شدییییییدو جدی چسبیده به کفتراو کفتربازیش.همش پُشته بومه خونه تویِ باغه. یه سیگار گوشه لَبِش، همیشههه..یه گیوه سفید پاشه. یغه باز.۶جیب پاش.دستمال ابریشمی دور گردنشو. شدن ۵نفرو معامله کفتر میکُنن باهمدیگه وشرط و گِروبندی میکُنندو تا تاریکی پُشت بومه بیشتره مواقع.. دوستااااان فققققققققس سر نمازتون واسش دعاکنید براش که یه وقتی پامنقلی نشه.. که دییییگه نمیتونه برگرده بره نروژو اسکاندیناوی و…
  برنمیگرده و تا اَبَد خراااااب میشه میمونه رو دستو گردنه منه بیچاره،،،😟🤢🤕🤕🤯🤯😖😔😔 خعلیییییییی ام اشتهاش به غذا زیاده ماشالا… یعنی گاو ۱دقیقه ذُل بزنه به این افسردکی میگیره و خود مُعَرِف میره کُشتارگاه که سلاخیش کنن..😂🤣🤣🤣😍🤗😎😋😂😂🤣😃🤗🤣😋😎😎😎

  1. admin می گوید

   امیر عزیز، ممنون بابت کامنت فان و بانمکت:)

 36. اشکان می گوید

  ضد حال شد که!
  قسمت 10 فصل 6 ایوار – بیورن رو میکشه واقعا؟؟؟
  ولی رگنار یه اسطوره بود و فکر نمیکنم بمیره!
  اخه کسی که انقدر زرنگ و عاقل باشه . بعد بیاد خودشو تحویل انگیلیسیا بده که بکشنش؟ بعید میدونم!
  اون سکانسی که میوفته تو چاله مارا رو نگا کنید دوباره! نیش نمیزننش مارا!
  100% بر میگرده !

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود