نقدها و نمرات فیلم Knives Out منتشر شد | درخشش به واسطه داستان جذاب

0 439

متای فیلم سینمایی Knives Out معلوم شد

نقدها و نمرات فیلم Knives Out: هرسال که می گذرد، داستان جذاب از دنیای سینما کمرنگ تر می شود و فیلم های پوچ و آبکی جای آن را می گیرند، چرا که سلیقه منتقدان و علی الخصوص بینندگان به کلی دچار تغییر و تحولاتی شده است. چند ماه قبل فیلم سینمایی Knives Out اکران شد و توانست به واسطه داستان جذاب و مرموزی که دارد، طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کند. فارغ از اینها، از تیم بازیگری نیز نمی توان غافل شد، به طور کلی همه چیز در این فیلم، در حد خوب و قابل قبولی قرار دارند.
اگر علاقمند به این هستید تا اطلاعات بیشتری راجع به متای فیلم سینمایی Knives Out به دست آورید، تا
انتها با ما همراه باشید.

عملکرد فیلم Knives Out در وبسایت های مختلف

 • متای فیلم سینمایی Knives Out در وبسایت IMDB: فیلم سینمایی Knives Out در وبسایت IMDB، یعنی جایی که مخاطبان به آن نمره می دهند، تا این لحظه از بین 24,000 رای، توانسته نمره 8.1 از 10 را به دست بیاورد.

  متای فیلم سینمایی Knives Out در وبسایت IMDB
  متای فیلم سینمایی Knives Out در وبسایت IMDB
 • متای فیلم سینمایی Knives Out در وبسایت Metacritic: فیلم سینمایی Knives Out در وبسایت Metacritic، یعنی جایی که منتقدان به فیلم نمره می دهند، تا این لحظه از بین 50 نقد، توانسته امتیاز 82 از 100 را از آن خود کند.
متای فیلم سینمایی Knives Out در وبسایت Metacritic
متای فیلم سینمایی Knives Out در وبسایت Metacritic
 • متای فیلم سینمایی Knives Out در وبسایت Rotten Tomatoes: فیلم سینمایی Knives Out در وبسایت Rotten Tomatoes، یعنی جایی که هم منتقدان و هم مخاطبان نمره می دهند، تا این لحظه از بین 325 نقد، توانسته امتیاز 97 از 100 را کسب کند. (نمره منتقدان)

  متای فیلم سینمایی Knives Out در وبسایت Rotten Tomatoes
  متای فیلم سینمایی Knives Out در وبسایت Rotten Tomatoes

نگاهی به نقدها و نمرات فیلم Knives Out

Mick LaSalle از وبسایت San Francisco Chronicle

نمره داده شده: 100 از 100

یکی از لذت های همیشگی که در فیلم Knives Out از اول تا آخر فیلم دیده می شود، این است که سبک و المان های فیلم شباهت زیادی به آثار قدیمی و کلاسیک دارد، اما داستان و روایت آن، مناسب سبک و دنیای الان است.

Richard Reoper از وبسایت Chicago Suntimes

نمره داده شده: 75 از 100

فیلم سینمایی Knives Out در آن دسته از فیلم هایی قرار می گیرد که بازیگران آن، همانند بینندگان زمان تماشای فیلم در سینما، موقع ساخت آن لذت می برند. جالب است بدانید که اکثر بازیگران معروفی که در این فیلم حضور دارند، نقش متفاوتی نسبت به همیشه در این فیلم داشته اند.

Peter Bradshaw از وبسایت The Guardian

نمره داده شده: 60 از 100

در ظاهر فیلم بسیار جدی است، چرا که موضوع فیلم درباره قتل و جنایت و موضوعات از این دست است. اما داستان فیلم با طنز جالبی روایت می شود.

 

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در سایت پلی مگ خبردار شوید!

نظر شما نسبت به نقدها و نمرات فیلم Knives Out چیست؟ آیا این فیلم سینمایی، لیاقت همچین
نمراتی را داشت؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود