آیا فصل هفتم سریال Vikings ساخته می شود؟ [سرنوشت سریال وایکینگ ها چیست]

3 13,307

فصل اول سریال وایکینگ ها (Vikings) برای اولین بار از سال 2013 آغاز شد و بعد از گذشت چند اپیزود و درخشش تراویس فیلم در نقش رگنار لاثبروک، توانست در جهان بسیار دیده شود؛ البته هنوز آنچنان که فکر می کنید و آنطور که باید و شاید در جهان به موفقیت دیده نشده است، اما اینها هیچ ارتباطی با کیفیت سریال Vikings ندارند؛ این روزها یکی از پرسرچ ترین کلمات و حتی به نوعی ترند شده، در رابطه با سیزن 7 وایکینگ ها است و طرفداران می خواهند بدانند که آیا این سریال ادامه پیدا خواهد کرد یا خیر و امروز در سایت پلی مگ قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم.

تا انتها با ما و بررسی این خبر همراه باشید!

فصل هفتم سریال وایکینگ ها ساخته نخواهد شد!

متاسفانه بعد از پایان فصل 6 این سریال دیگر خبری از فصل جدید نخواهد بود و به طور رسمی پرونده آن بسته می شود. البته این به معنای پایان دنیای وایکینگ ها نیست و طبق گفته کارگردان و نویسنده سریال Vikings، آنها قصد دارند تا اسپین آفی درباره جهان وحشی های وایکینگ بسازند؛ متاسفانه هنوز مشخص نیست که داستان اسپین آف ها دقیقا چه دوره از تاریخ وایکینگ ها را نشان خواهد داد اما یکی از تئوری های داغ این است که شخصیت اصلی داستان اسپین آف درباره نوادگان رگنار لاثبروک خواهد بود که در نوع خودش بسیار جالب است.

واکنش طرفداران نسبت به خبر اتمام سریال Vikings بعد از فصل ششم

اگر از طرفداران این سریال باشید حتما مطلع هستید که یک سری اتفاقاتی در داستان سریال رخ داد که به هیچ عنوان باب میل طرفداران نبوده است و حتی باعث شد طرفداران پر پروپاقرص اقدام به تحریم و جمع آوری امضا جهت تغییر داستان کنند که البته با توجه به اینکه نسبت به طرفداران ماندگار و بدون انتقاد سریال کمتر بودند، هیچ نتیجه ای حاصل نشد! در رابطه با این خبر نیز همینگونه است و یک سری از پایان آن ابراز خوشحالی و یک سری دیگر ابراز ناراحتی کردند.

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به عدم ساخت فصل 7 سریال Vikings چیست؟

منبع: پلی مگ

3 دیدگاه
  1. میثم می گوید

    فوق العاده ترین سریال در نوع خودش بودولی حیف رگنار زود مرد ولی باز هم خونواده ودوستانی که این سریال رو بهشون معرفی کرده ام مثل خودم شدن جزو پروپاقرص ترین ترفدار های این سریال که به طرز عجیبی بعضیهاشون عاشق دیدن چندباره ی این فیلم شدن

  2. مسلم می گوید

    واقعا بهترین سریاله به نظر من آخرین پادشاهی هم خوبه گیم آف ارونز هم که عالیه ولی درکل این سریالها بهترینن از نظر من ..

  3. فرهاد می گوید

    بهتیرن فیلم قرن

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود