نقدها و نمرات بازی RUNE II منتشر شد | ورود به این بازی ممنوع!

متای بازی RUNE 2 در وبسایت متاکریتیک (Metacritic) به همراه نقدها و نمرات آن منتشر شد.

0 399

متای Rune 2 معلوم شد

نقدها و نمرات بازی RUNE II: چند ماه قبل تاریخ انتشار رسمی بازی Rune II برای رایانه های شخصی (PC) مشخص شد و استودیوی Human Head قول داد تا کاربران پس از 19 سال (نسبت به نسخه اول)، دوباره با یک عنوان سطح بالا و جذاب، در عصر وایکینگ ها روبرو باشند. اما متاسفانه نتیجه نهایی آنطور که از نقدها و یوزراسکور این بازی دیده می شود، چیزی فراتر از یک فاجعه است. علی رغم گیم پلی قدیمی و نسل هفتمی Rune 2 و ارائه ندادن المان های جدید و حرفه ای، این بازی در بخش یوزراسکور (نمره گیمرها به بازی) هم بد بوده است. طوری که یکی از گیمرها مدعی بود با گرافیک 1080، بازی حداکثر روی 40 فریم اجرا می شود. فارغ از اینها، در ادامه قصد داریم به بررسی متای Rune 2 بپردازیم.
تا انتها با وبسایت پلی مگ همراه باشید.

نظرها و نمرات وبسایت های مختلف راجع به بازی RUNE 2

با توجه به فاجعه بسیار بزرگ بازی Rune II، به بررسی تعداد کمی از نقدهای موجود پرداخته ایم.

وبسایت GamingTrend

نمره داده شده: 70 از 100

بازی Rune II یک عنوان تحسین برانگیز است که طرفداران سبک استراتژی و نقش آفرینی را راضی نگه می دارد، چرا که در آن می توان کارهای زیادی انجام داد. با توجه به ساده و قدیمی بودن المان های بازی، Rune 2 برای همه راحت است و دارای پیچیدگی های خاصی نیست. برخی اوقات احساس می شود که تمام داستان های گوشه کنار جمع آوری شده است تا در نهایت یک داستان منسجم تشکیل شود. بازی دارای اشکالات فنی بسیار زیادی است که به نظر می رسد با ارائه چند بروزرسانی، این مشکلات حل شود.

وبسایت 3DJuegos

نمره داده شده: 40 از 100

Rune 2 یک شکست بزرگ و ناامیدکننده است. فعالیت ها و المان های بازی بسیار ساده هستند و علاوه بر اینها، مراحل اصلی و فرعی شما را خسته خواهد کرد. اگرچه دنیای بازی بسیار بزرگ است و آزادانه در آن می توانید به کاوش بپردازید، اما واقعا هیچ دلیلی را برای این کار پیدا نخواهید کرد.

وبسایت ScreenRant

نمره داده شده: 30 از 100

بدون شک Rune II یک شکست بسیار بزرگ و ناامیدکننده برای طرفداران اصیل و قدیمی عنوان Rune است، چرا که آنها 19 سال انتظار نسخه دوم را کشیده اند.

نقدها و نمرات بازی RUNE II در رایانه های شخصی (PC)

متای Rune 2 در رایانه های شخصی (PC)
متای Rune 2 در رایانه های شخصی (PC)

لازم به ذکر است بازی Rune II به طور انحصاری برای رایانه های شخصی (PC) منتشر شده است.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید!

نظر شما نسبت به نقدها و نمرات بازی RUNE II چیست؟
در بخش نظرات اعلام کنید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود