تاریخ انتشار فصل ششم سریال Peaky Blinders | جدیدترین اخبار فصل 6 پیکی بلایندرز

جدیدترین اخبار و اطلاعات منتشر شده از فصل 6 سریال Peaky Blinders

9,779

تاریخ پخش فصل ششم پیکی بلایندرز

تاریخ انتشار فصل ششم سریال Peaky Blinders | فصل ششم پیکی بلایندرز: سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) از محدود سریال هایی محسوب می شود که علی رغم گذشت 5 فصل، اما کیفیت آن افت نکرد و در هر فصل شاهد سبک جدید و درخشش بازیگران جدید بوده ایم. شاید بتوان گفت که این سریال درحال حاضر باثبات ترین مجموعه ایست که درحال پخش است. اگر از طرفداران این سریال باشید، حتما سوالات بدون جواب زیادی در ذهنتان ایجاد شده است و دلتان لک زده برای دیدن دوباره توماس شلبی (با نقش آفرینی کلین مورفی) و علی الخصوص پک زدن های معروفش. اما اصلا نگران نباشید چرا که در این مقاله قصد داریم تا جدیدترین اخبار فصل ششم پیکی بلایندرز را قرار دهیم و در کنار آن، در بخش نظرات به گفتگو درباره فصل 6 این سریال دوست داشتنی و محبوب بپردازیم.
همچنین تاریخ پخش فصل ششم پیکی بلایندرز نیز گفته شده است.

تاریخ انتشار فصل ششم سریال Peaky Blinders | در جدیدترین اخبار فصل ششم پیکی در پلی مگ
تاریخ انتشار فصل ششم سریال Peaky Blinders | در جدیدترین اخبار فصل ششم پیکی در پلی مگ
 • جدیدترین اخبار فصل ششم پیکی بلایندرز

مدت ها پس از اتمام فصل پنجم سریال، خبر یا مصاحبه رسمی از سوی سازندگان و یا شبکه بی بی سی (BBC) منتشر نشد، تا اینکه در اواسط سال 2019، استیون نایت (Steven Knight) نویسنده مشهور و کاردرست اهل لندن انگلستان، به طور رسمی از آغاز نوشتن فیلمنامه فصل ششم Peaky Blinders پرده برداشت. آخرین بار در ماه سپتامبر (چند روز قبل از آغاز سال 2020) وی در مصاحبه ای که با رادیوتایمز داشت، تایید کرد که فیلمنامه به طور کامل نوشته شده است و این عمل تا ماه دسامبر 2019 به طول انجامیده است.

چند هفته قبل، کارگردان فصل ششم سریال، در شبکه اجتماعی اینستاگرام خبر از آغاز پیش تولید داد.

استیون نایت، نویسنده سریال به طور رسمی از کامل شدن فیلمنامه فصل ششم سریال Peaky Blinders خبر داد
استیون نایت، نویسنده سریال به طور رسمی از کامل شدن فیلمنامه فصل ششم سریال Peaky Blinders خبر داد
 • داستان فصل 6 سریال پیکی بلایندرز چیست و در آن چه اتفاقاتی رخ خواهد داد؟!

همانطور که در اول این مقاله گفته شد، به دلیل یک سری از اتفاقاتی که در اپیزودهای پایانی فصل پنجم رخ داد، سوالات بسیار زیادی در ذهن بینندگان به وجود آمده است که تنها با شروع فصل ششم می توانند به جواب برسند. با توجه به اینکه در این مقاله سعی کرده ایم از اسپویل شدن داستان جلوگیری کنیم، توضیح بیشتری در این رابطه نمی دهیم. لازم به ذکر است اگر قرار باشد که همانند فصول قبلی سریال شش قسمته باشد، باید توقع یک داستان هیجان انگیز و سریع را داشته باشیم.
با این تفاسیر در این فصل هم داستان جدیدی رخ می دهد و هم اینکه بینندگان به پاسخ سوالات خود
می رسند.

فصل ششم، آخرین فصل Peaky Blinders خواهد بود؟

در واقع طرفداران امید بسیار زیادی دارند که فصل هفتم نیز ساخته شود. این امید پس از صحبت های استیون نایت (Steven Knight)، نویسنده سریال پس از دریافت جایزه بفتا برای بهترین سریال درام (بابت Peaky Blinders) مبنی بر احتمال ساخت فصل 7 بسیار بیشتر از قبل شد. حتی بعد از فصل هفتم، ممکن است ما داستان های جدید در سریال از جنگ جهانی دوم ببینیم.
لازم به ذکر است این ایده را قبلا استیون نایت مطرح کرده بود.

با این تفاسیر به نظر می رسد که فصل ششم، آخرین فصل Peaky Blinders نباشد.
با این تفاسیر به نظر می رسد که فصل ششم، آخرین فصل Peaky Blinders نباشد.
 • تاریخ پخش فصل ششم پیکی بلایندرز

لازم به ذکر است سریال در حالت پیش تولید قرار دارد (تا این لحظه) و هنوز ساخت فصل جدید به اتمام نرسیده است. اما مطمئن باشید به محض انتشار خبر رسمی در رابطه با فصل ششم، ما این مقاله را بروزرسانی خواهیم کرد. اما به طور کلی با یک نگاه کلی به زمان پخش 5 فصل (2013 و 2014 و 2016 و 2017 و 2019) متوجه می شویم، دو فصل متوالی ساخته شده و دو فصل بعدی به دو سال بعد موکول شده است. بدین ترتیب باید در اواخر سال 2020، منتظر آغاز فصل ششم سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders) باشیم.
بار دیگر تاکید می کنم: در صورت انتشار خبر رسمی، این مقاله بروزرسانی می شود.

در صورت انتشار خبر رسمی از زمان پخش فصل 6، مقاله تاریخ انتشار فصل ششم سریال Peaky Blinders بروزرسانی خواهد شد!
در صورت انتشار خبر رسمی از زمان پخش فصل 6، مقاله تاریخ انتشار فصل ششم سریال Peaky Blinders بروزرسانی خواهد شد!
 • اسامی بازیگران فصل 6 Peaky Blinders

جالب است بدانید که هنوز به طور رسمی از بازیگران جدید رونمایی نشده است، اما با این حال مدتی قبل نام قسمت (اپیزود) اول سریال، با عنوان روز سیاه «Black Day» معرفی شد. اما با این حال باید انتظار حضور کسانی مثل: کلین مورفی (توماس شلبی)، سم کلافین (تامی شلبی)، فین (هری کرتون)، جانی داگز (پکی لی) و چند نفر دیگر باشیم. لازم به ذکر است حضور اسامی نام برده شده در فصل ششم سریال پیکی بلایندرز به طور رسمی تایید شده است.
جالب است بدانید جدیدا شایعاتی مبنی بر حضور بازیگر شخصیت هری پاتر (دنیل ردکلیف) در فصل 6 وجود
دارد!

اسامی برخی از بازیگران برای حضور در ششمین فصل اعلام شده است.
اسامی برخی از بازیگران برای حضور در ششمین فصل اعلام شده است.

اخبار سینما و تلویزیون را در پلی مگ دنبال کنید:

در این مقاله سعی کردیم علاوه بر قرار دادن جدیدترین اخبار فصل ششم پیکی بلایندرز و تاریخ انتشار فصل ششم سریال Peaky Blinders یک محلی برای گفتگو در رابطه با این فصل ایجاد کنیم.
سوالات و نظرات خود را راجع به سریال، در بخش نظرات بپرسید.

منبع: پلی مگ

2 دیدگاه
 1. sonia می گوید

  ی اتفاق خیلی مزخرفی ک افتاد این بود ک بجه ی تام و اون زنه ک بد کاره بود تازه ب دنیا اومده بود اما پسر سابقش ۴ ۵ ساله بود توی قسمت بعدش بجه ی دوم تامی شد ۵ ۶ ساله اما پسر تامی همون بود ک قبلا بود. چجوریه واقعا؟
  ی حرکت ک دیگه قابل حظم نبود این بودک با اون خانم ک ازدواج کرد ک اصلا در شان شلبی ها نبود

 2. Azishiri می گوید

  من یکی که انقدر از دیدن این فیلم لذت بردم که واقعا به همچین چیزی که شما میگید توجه نکردم میشه گفت متوجه نشدم..ولی نقاط قوت این فیلم خیلی خیلی بیشتر از نقاط ضعفشه و واقعا نیاز به نشست و تحلیل اساسی داره..توماس شلبی یک جنتلمنِ تمام عیاره🤗😋بی صبرانه منتظر فصل ۶ هستم..

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود