نقدها و نمرات بازی Nioh 2 | چالش برانگیز، همچون سری Dark Souls

متای (Meta) بازی نیوه 2 (Nioh 2) در وبسایت متاکریتیک (Metacritic) - پلی مگ

0 199

متای Nioh 2 مشخص شد

نقدها و نمرات بازی Nioh 2: بالاخره بعد از مدت ها انتظار، عنوان Nioh 2 منتشر شد تا گیمرها شانس تجربه دوباره یک بازی هاردکور با الهام گیری از سری دارک سولز (Dark Souls) را داشته باشند. اگر نسخه اول Nioh را تجربه کرده باشید حتما مطلع هستید که یک سری مشکلات چه از لحاظ محتوایی و چه از لحاظ فنی وجود داشت که البته نسخه اول هم توانست به موفقیت های بزرگی برسد و در وبسایت متاکریتیک، نمره عالی 88 از 100 را کسب کند. اما به هرحال، خوشبختانه باید اعلام کنم که اکثر مشکلاتی که در Nioh 1 وجود داشتند، تقریبا در نسخه دوم وجود ندارند. متای Nioh 2 کمی کمتر از نسخه اول شده است، اما در مجموع یک عنوان محشر محسوب می شود.
در ادامه می توانید متای Nioh 2 به همراه نظر منتقدان راجع این بازی را بخوانید.

نظرات و نمرات سایت های مختلف راجع به بازی Nioh 2

لازم به ذکر است متای Nioh 2 که در پایان این پست قرار می گیرد، مربوط به کنسول پلی استیشن 4 (PS4) است، چرا که هنوز این عنوان در انحصار زمانی این کنسول قرار دارد و حدود 5 الی 6 ماه بعد برای سایر پلتفرم ها (PC) منتشر خواد شد.

وبسایت Wccftech

نمره داده شده: 96 از 100

Nioh 2 در ادامه نسخه اول ساخته شده است و همان خط را دنبال می کند و تقریبا نقاط ضعفی که در نسخه اول وجود داشتند، در نسخه دوم نیز وجود دارند. اینکه Nioh 2 سخت تر از Nioh 1 است یا برعکس، یک موضوع سلیقه ای است و هر کسی عقیده خود را دارد.

وبسایت PSX-Sense

نمره داده شده: 90 از 100

اگر محیط های بازی در این نسخه همانند نسخه اول نبود و به معنای دیگر تکراری نبود، بدون شک با یک دنباله بسیار خارق العاده تر و بدون مشکل روبرو بودیم. به طور کلی مبارزات، فایت باس ها و گرافیک بازی پیشرفت قابل توجهی نسبت به Nioh 1 داشته اند.

وبسایت Game Informer

نمره داده شده: 85 از 100

در Nioh 2 همانند نسخه اول با یک چالش طولانی تا آخر داستان بازی روبرو خواهید شد. علی رغم مشکلاتی که این بازی در بخش های مختلف دارد، اما پتانسیل این را دارد تا شما را از یک گیمر معمولی که بدون دلیل دکمه ها را فشار می دهد، به یک گیمر سامورایی و علاقمند به چالش تبدیل کند.

نقدها و نمرات بازی Nioh 2 در کنسول پلی استیشن 4 (PS4)

متای Nioh 2 در کنسول پلی استیشن 4 (PS4)
متای Nioh 2 در کنسول پلی استیشن 4 (PS4)

لازم به ذکر است درحال حاضر یوزراسکور (UserScore به نمره ای می گویند که توسط بازیکنان ثبت می شود)، توانسته نمره بسیار خوب 8.6 از 10 را کسب کند.

اخبار بازی های جدید را در سایت پلی مگ دنبال کن!

لازم به ذکر است تمامی نقدها و نمراتی که در این مطلب خواندید، مختص PS4 نوشته شده است و برای PC یا XBOX ONE چند ماه دیگر منتشر می شود (همزمان با عرضه).

نظر شما نسبت به نقدها و نمرات بازی Nioh 2 در کنسول پلی استیشن 4 چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود