جدیدترین تریلر منتشر شده از انیمیشن Frozen 2 ؛ هم اکنون تماشا کنید

تریلر جدید انیمیشن مورد انتظار فروزن 2 (Frozen 2) را چطور ارزیابی می کنید؟

تریلر جدید فروزن 2 منتشر شد

جدیدترین تریلر منتشر شده از انیمیشن Frozen 2: خیلی از ما منتظر تریلر یا خبری از انیمیشن مورد انتظار و دوست داشتنی Frozen 2 (فروزن 2) بودند، البته والت دیزنی مدتی قبل قول این اتفاق را داده بود که همین امروز صبح، در برنامه ای زنده و تلویزیونی و آمریکایی از تریلر جدید این انیمیشن دوست داشتی رونمایی شد. تریلر جدید سبک داستانی و تغییر شخصیت ها را در قسمت دوم نشان می دهد که در نوع خودش بسیار جالب است. اگر علاقمند به این هستید تا بدانید چه اتفاقاتی در فروزن 2 (Frozen 2) می افتد، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.
لازم به ذکر است با مراجعه به بالای صفحه می توانید تریلر جدید فروزن 2 را تماشا کنید.

خلاصه ای از داستان انیمیشن Frozen 2 (فروزن 2)

در فروزن 1 برای اولین بار متوجه شدیم که از بدو تولد، السا دارای قدرت های جادویی و یخی بوده اما هیچوقت به آن پرداخته نشد و بیننده دلیل اصلی آن را نفهیمد. طبق گفته ها و شنیده، به نظر می رسد داستان انیمیشن فروزن 2، بیشتر با محوریت السا همراه باشد و طی اتفاقاتی که در این راه می افتد (فهمیدن حقیقت) نیم نگاهی به دیگر شخصیت ها می شود.
در ادامه، در رابطه با تریلر جدید فروزن 2 صحبت می کنیم.

جدیدترین تریلر منتشر شده از انیمیشن Frozen 2 چه چیزی را نشان می دهد؟

به نظر می رسد انیمیشن Frozen 2 جدی تر از نسخه اول خود باشد و السا به همراه آنا، کریستف، اولاف و اسون با چالش هایی به مراتب سخت تر از نسخه اول روبرو می شوند. همچنین در بخش هایی نیز ما شاهد جنگ میان دو سرزمین و علی الخصوص فلش بک به گذشته هستیم.
در تریلر جدید فروزن 2 به خوبی می توان متوجه تغییر سبک این انیمیشن نسبت به نسخه اول خود شد.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظر شما نسبت به جدیدترین تریلر منتشر شده از انیمیشن Frozen 2 چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود