پیوستن جفری دین مورگان به فیلم سینمایی Shrine + تاریخ فیلمبرداری

جفری دین مورگان، بازیگر محبوب سریال واکینگ دد، به اقتباس فیلم سینمایی شراین پیوست؛

0 298

تاریخ فیلمبرداری فیلم Shrine

پیوستن جفری دین مورگان به فیلم سینمایی Shrine: مدتی قبل در رابطه با ساخت فیلم سینمایی از نیگان، با نقش آفرینی جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan) صحبت کرده بودیم، اما به نظر می رسد این اتفاق حالا حالاها تبدیل به واقعیت نمی شود، چرا که این بازیگر خوشنام به تازگی، به فیلم سینمایی شراین پیوسته است. سونی پیکچرز (Sony Pictures) مدتی قبل حق پخش و امتیاز این فیلم را خریداری کرده است و امید بسیار زیادی به موفق شدن این اثر دارد، همچنین قرار است در این فیلم از بازیگران خوشنام دیگری نیز استفاده شود.
در ادامه تاریخ فیلمبرداری فیلم Shrine و توضیحاتی در رابطه با این فیلم می دهیم.

فیلم سینمایی نیگان لغو شد؟

اگر از طرفداران سریال محبوب The Walking Dead باشید، حتما می دانید که صحبت هایی در رابطه با فیلم سینمایی نیگان و نشان دادن سرگذشت وی مطرح است، حتی خود جفری دین مورگان مدتی قبل این موضوع را تایید کرد، اما هیچ تاریخ دقیقی را اعلام نکرد و تاکید کرد که هنوز هیچ چیز خیلی دقیق نیست و طرفداران باید مدتی صبر کنند و ببینند نتیجه مذاکرات شبکه AMC به کجا ختم می شود.
پس پیوستن جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan) به فیلم شراین، هیچ معنی خاصی ندارد و طرفداران
نگران نباشند.

پیوستن جفری دین مورگان به فیلم سینمایی Shrine

ساعاتی پیش، تهیه کننده معروف و خوشنام دنیای هالیوود، یعنی سم ریمی (خالق سری فیلم های ترسناک Evil Dead) خبر از پیوستن این بازیگر، به فیلم سینمایی Shrine را داد. لازم به ذکر است فیلم Shrine برای اولین بار در سال 2010 (نسخه کانادایی) منتشر شد و با استقبال نسبتا خوب بینندگان روبرو شد، حال باید دید که نسخه جدید فیلم ترسناک شراین چطور خواهد شد.
لازم به ذکر است تاریخ فیلمبرداری فیلم Shrine برای فوریه 2020 (اسفندماه 98) در نظر گرفته شده است.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظر شما نسبت به پیوستن Jeffrey Dean Morgan به فیلم سینمایی Shrine چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود