تریلر جدید بازی Succubus با محوریت موجود شیطانی Cherub منتشر شد

تریلر جدید از سوکوبوس را تماشا کنید

تریلر جدید از سوکوبوس عرضه شد

تریلر جدید بازی Succubus با محوریت موجود شیطانی Cherub: مدتی قبل در رابطه با تصاویر مرموز و وحشتناک بازی سوکوبوس که توسط Madmind Studio منتشر شد رونمایی کردیم و مشاهده کردیم که با چه بازی مرموز و عجیبی روبرو هستیم. همانطور که اطلاع دارید، این عنوان اسپین آفی از بازی شکست خورده، اما جدید و نوآورانه Agony است و در Succubus نیز ما شاهد علائم شیطانی و دنیای آن، با توجه به روایات و افسانه های قدیمی هستیم. فعلا قضاوت کردن در رابطه با این بازی، با توجه به شکست بزرگ Agony زود است و تصاویر که خبر از یک دنیای ترس و وحشت را به گیمرها می دهد. در جدیدترین خبر از بازی Succubus، ما شاهد انتشار یک تریلر جدید از سوکوبوس هستیم که در آن Cherub را نشان می دهد.
در ادامه توضیحات بیشتری را در رابطه با این تریلر می دهیم.

Cherub کیست؟!

Cherub نام یکی از قدرتمندترین شیاطین است که در گذشته فرشته ای بسیار زیبا و نورانی بوده است، اما به همراه ابلیس از سجده به انسان خودداری کرده و تبدیل به یک شیطانی زشت و پلید شده است. در روایات و افسانه های قدیمی آمده است که چروب (Cherub) در یکی از بهترین و قشنگ ترین باغ های بهشت زندگی می کرده و لباس های وی از سنگ های تزیینی و بسیار زیبا ساخته شده بوده است. گفته می شود این موجود شیطانی، تا زمانی که در جهان گناه وجود داشته باشد، وجود دارد.
تریلر جدید از بازی سوکوبوس، Cherub را به خوبی نشان می دهد.

تریلر جدید بازی Succubus با محوریت موجود شیطانی Cherub فوق العاده است!

البته در این تریلر ما چیزی از گیم پلی بازی را نمی بینیم، اما اگر سرچ ساده ای در اینترنت کنید و تصاویر قدیمی طراحی شده از این موجود را ببینید، متوجه طراحی فوق العاده و عالی Cherub می شوید. گفته می شود این موجود، بسیار بزدل است. طبق گفته استودیوی Madmind Studio، این موجود شیطانی در محدوده های خاصی زندگی می کند و اگر از آنجا رد شوید، این موجود به شما حمله می کند.
در بالای صفحه تریلر جدید از سوکوبوس را می توانید تماشا کنید.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

نظر شما نسبت به تریلر جدید بازی Succubus با محوریت موجود شیطانی Cherub چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود