فصل جدید سریال Dexter (دکستر) تایید شد | بازگشت قاتل سریالی

6 265

مایکل سی هال (Michael C Hall)، ستاره اصلی سریال Dexter قراردادی برای ایفای نقش در ده قسمت جدید از سریال دکستر را امضاء کرده و کلاید فیلیپس (Clyde Phillips)، تهیه‌کننده اصلی اجرایی هم نویسندگی آن را برعهده گرفته است. شبکه شوتایم قرار است این ده قسمت را در پاییز سال 2021 در آمریکا روی آنتن ببرد.

سریال دکستر نزاع قاتل سریالی و هوشیاری به نام دکستر مورگان با بازی مایکل سی هال را روایت می‌کرد که قاتلان زنجیره‌ای دیگری را هدف قرار می‌دهد. این سریال از سال 2006 تا 2013 از شبکه شوتایم منتشر شده است. در ادامه با سایت پلی‌مگ همراه باشید تا از جزئیات ساخت ده قسمت از سریال Dexter مطلع شوید.

ده قسمت جدید برای سریال دکستر ساخته می شود

گری لوین (Gary Levine)، مدیر شبکه Showtime در روز 14 اکتبر (23 مهر) اعلام کرد:«از آنجایی که سریال دکستر باعث شده شبکه شوتایم شناخته شود، این سریال هم برای ما و هم برای میلیون‌ها طرفدار سریال ویژه‌ای است.»

او ادامه داد:«فقط درصورتی می‌توانستیم سراغ شخصیت دکستر برویم که یک برداشت خلاقانه‌ای از آن داشته باشیم که بتواند واقعاً شایسته شخصیت و سریال Dexter باشد. خب، خوشحال هستم که کلاید فیلیپس به عنوان نویسنده و مایکل سی هال به عنوان بازیگر در این ده قسمت نقشی خواهند داشت. ما بی‌صبرانه منتظر هستیم تا با تولید فصل جدید سریال دکستر، آن را به مخاطبان جهان نشان دهیم.»

10 اپیزود ویژه برای فصل جدید سریال دکستر در نظر گرفته شده است
10 اپیزود ویژه برای فصل جدید سریال دکستر در نظر گرفته شده است

بعد از نقدهای طرفداران به فصل هشتم سریال Dexter، ده قسمت جدید از آن می‌تواند شانس مجددی به فیلیپس و هال بدهد تا بتوانند شخصیت دکستر را بازسازی کنند. البته هال قبلاً از پایان سریال دکستر در سال 2013 دفاع کرده و گفته بود:«بعضی از مخاطبان از پایان سریال دکستر اذیت شدند و من هم پای این موضوع ایستاده‌ام.»

هال همچنین تایید کرد که از دو سال پیش برای احیای نقش دکستر به او مراجعه کردند، اما منتظر یک ایده درست بوده. او در سال 2018 در گفت‌وگویی با The Daily Beast گفت:«احتمالات متفاوتی پیش آمدند که فرصت‌های بدی هم نیستند، با اینکه پتانسیلی برای ساخت ادامه سریال دکستر وجود دارد، اما هنوز برنامه فوری برای آن نداریم.»

حالا موضوع فرق و برنامه تغییر کرده است!

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به ساخته شدن فصل جدید سریال Dexter چیست؟
بهترین فصل سریال دکستر از نظر شما … ؟

منبع: پلی مگ

6 دیدگاه
 1. mahdi می گوید

  درباره ی این سریال زیاد شنیدم ولی هنوز قسمت نشده ببینم .
  سریالش ازیناس که زود خسته میشی یا جذابه؟

  1. فرهمند می گوید

   جذابه

 2. زینب می گوید

  وای خیلی خوبه و من واقعا هیجان زدم
  همین دیشب بود که قسمت آخر فصل ۸ رو تموم کردم

  1. فرهمند می گوید

   سلام؛ منم چندسالی هست که شایعاتی ادامه سریال دکستر رو پیگیری می کردم و می کنم. ولی فکرش رو نمی کردم که ادامش رو بسازند. چی بشه.

 3. محمد می گوید

  سلام . عالیه یادش بخیر واقعا سریال جذابی بود. فقط حیف جولی بنز دیگه نیست تو سریال

  1. فرهمند می گوید

   آره شخصیت جذابی بود.

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود