آموزش انجام 14 شادی پس از گل در بازی FIFA 21

0 204

پس از مدت ها انتظار بالاخره FIFA 21 برای PC و کنسول های خانگی منتشر شد. بهبود جلوه های بصری، تغییرات در سیستم گیمپلی بازی، و پیشرفت گرافیکی و… از تغییرات مهم فیفا 21 هستند. جدای همه اینها شما بعد از زدن یک گل مهم چکار میکنید؟ با عجله دکمه ضربدر رو میزنید تا به ادامه بازی بپردازید؟ یا اینکه گل مهم و زیباتونو با انجام یک شادی پس از گل کامل میکنید؟ شادی های پس از گل در فیفا 21 تغییراتی داشته تا شما بتونید بهتر به انجامشون بپردازید، اما اگه مطمئن نیستید چطور یه شادی ای که لایق گلتون باشه انجام بدید میتونید در ادامه اونهارو یاد بگیرید.

طریقه شادی پس از گل در فیفا 21

14نوع شادی پس از گل جدید به بازی اضافه شده، اما انجام بعضی هاشون مشکل تر از بقیه است. برخی نیازمند این هستن که شما به سمت نقطه مشخصی از زمین بدوین تا به صورت خودکار انیمیشنی بعنوان شادی پس از گل برای شما اجرا شود. اما اگر شما از نسخه های قبلی چند تایی رو یادتونه نگران نباشید چون اونا تغییری نکردن و هنوز میتونین اونارو انجام بدین.

لیست 14 نوع شادی جدید در FIFA 21:

⦁    نشان دادن حرف A: فشردن دکمه A (در xbox) / فشردن دکمه X (در پلی استیشن)
⦁    حرکت دوربین روی چشم: فشردن دکمه A (در xbox) / فشردن دکمه X (در پلی استیشن)
⦁    کشیدن انگشت روی دوربین: این شادی با دویدن سمت دوربین اجرا میشه.
⦁    گریه بچه: به سمت دوربین بدوید.
⦁    رقص چند نفری: RT رو در xbox / R2 رو در پلی استیشن نگه دارید و آنالوگ سمت راست رو دو بار به سمت چپ ببرید.
⦁    باور نکردن (خوابیدن روی زمین): RT رو در xbox / R2 رو در پلی استیشن نگه دارید و آنالوگ سمت راست رو به سمت پایین ببرید.
⦁    حرکت خاص دست روی صورت: فشردن دکمه A (در xbox) / فشردن دکمه X (در پلی استیشن)
⦁    اشاره کردن (Hope and Point): RT رو در xbox / R2 رو در پلی استیشن نگه دارید و آنالوگ سمت راست رو دو بار به سمت پایین ببرید.
⦁    سر خوردن روی زانو: LB رو در xbox / L1 رو در پلی استیشن نگه دارید و آنالوگ سمت راست رو به ترتیب از بالا به سمت چپ، پایین و راست بچرخونید.
⦁    صلح: در xbox، RB رو نگه دارید و دو بار X رو فشار بدید / در پلی استیشن، R2 رو نگه دارید و دوبار دکمه “مربع” رو فشار بدید.
⦁    آروم باش (دراز کشیدن رو زمین): RT رو در xbox / R2 رو در پلی استیشن نگه دارید و آنالوگ سمت راست به سمت چپ ببرید و نگه دارید.
⦁    موج سلطنتی (Royal Wave): فشردن دکمه B (در xbox) / فشردن دکمه دایره (در پلی استیشن)
*این شادی به صورت تصادفی انجام میشه و همیشه به یه صورت نیست.
⦁    سلفی گرفتن: به سمت تابلو های تبلیغاتی بدوید.
⦁    Surf and Flex (حرکات خاص): LT رو در xbox / L2 رو در پلی استیشن نگه دارید و آنالوگ سمت راست به سمت چپ ببرید و نگه دارید.

 

آموزش ها و ترفندهای بازی فیفا 21 (FIFA 21) را از سایت پلی مگ یاد بگیرید!

اینها شادی های جدید اضافه شده به فیفا 21 بودند، شما از کدوم یک استفاده کردید؟
تجربه تون از FIFA 21 چطور بود؟

منبع: سایت پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود