عکس های جدید از فصل پنجم سریال مانی هیست (Money Heist) منتشر شد

0 1,301

نتفلیکس با انتشار تصویری جدید، خبر از اتمام فیلم برداری فصل پنجم سریال Money Heist داد. این سریال جنایی اسپانیایی توسط الکس پینا با نام La casa de papel در شبکه Antenna 3 ساخته شد و بعد از اضافه شدن به نتفلیکس اسپانیا در سال 2017، بسیار محبوب شد. کمی بعد نتفلیکس این سریال را با زبان انگلیسی دوبله کرد و یک مستند از پشت صحنه سریال منتشر کرد.

داستان سریال درباره دو سرقت بزرگ از بانک های اسپانیا است که توسط یک جنایت کار نابغه به نام پروفسور (آلوارو مورته) رهبری می شود. سیلن الیویرا یا توکیو، یک دزد تازه کار است که بعد از انجام یک سرقت به تنهایی، پروفسور متوجه پتانسیل او میشود و او را به تیم سرقت دعوت میکند. لقب هر یک از اعضای تیم، بر اساس شهر های معروف جهان انتخاب شده است. پروفسور محدودیت های سختگیرانه ای درباره روابط احساسی بین اعضایش دارد. بعد از پایان سرقت ضراب خانة سلطنتی در فصل اول و دوم سریال، نتفلیکس در فصل سوم و چهارم داستان سرقت از بانک اسپانیا را روایت می کند که تا پایان فصل 4، ناتمام باقی میماند.

رسمی: فیلمبرداری فصل 5 سریال مانی هیست به اتمام رسید
رسمی: فیلمبرداری فصل 5 سریال مانی هیست به اتمام رسید

در تاریخ 14 مه 2021، نتفلیکس با انتشار تصویری از اعضای تیم در توییتر، تایید کرد که فیلمبرداری فصل 5 سریال Money Heist یا سرقت پول، به اتمام رسیده است. تمام بازیگران به غیر از آلوارو مورته، در این تصویر لباس قرمزشان را بر تن دارند. سرویس استریمینگ نتفلیکس در ماه جولای سال پیش، با انتشار تریلری به همراه پیام “سرقت به پایان می رسد” تایید کرد که فصل 5 آخرین فصل سریال خواهد بود. حالا با نزدیک شدن به پایان تولید فصل آخر، نتفلیکس در این توییت با طرفداران سریال خداحافظی کرد.

نتفلیکس:

فیلم برداری فصل 5 سریال La Casa de Papel / Money Heist به پایان رسید.

از همه شما ممنونیم که عضوی از تیم مقاومت بودید!

در ماه جولای پینا اعلام کرده بود که در فصل 5 اعضای تیم از هم جدا می شوند. پرفسور در آستانة شکست قرار می گیرد و شخصیت ها در موقعیت های جبران ناپذیری قرار می گیرند. میگوئل آنجل سیلوستر (سنس8) و پاتریک کریادو برای فصل آخر سریال باز می گردند. خسوس کولدو سرا و الکس رودریگو فصل آخر را کارگردانی می کنند. همچنین ایتزیار ایتونیو (راکل/لیزبون)، پدرو آلونسو (آندرس/برلین) میگوئل هران (آنیبال/ریو)، آلبا فلورس (آگاتا/نایروبی) و جیمی لورنته (ریکاردو/دنور) در آن به ایفای نقش می پردازند.

فصل 4 سرقت پول، با آزاد شدن لیزبون از زندان و ورود او به بانک اسپانیا و پیوستن به بقیه اعضای تیم به پایان رسید. اعضای تیم حالا موقعیت خوبی برای تکمیل سرقت دارند، اما تکمیل این نقشه بسیار دشوار تر از نقشه اول است. در ضرابخانه سلطنتی تنها به جمع آوری پول های چاپ شده می پرداختند اما حالا سرقت از بانک اسپانیا نیازمند ساخت مقدار زیادی از شمش طلا است. تیم ناشناس سابق، دشمنی بزرگ برای دولت و نمادی برای ضد سرمایه داری و مقاومت در برابر نظام بودند که باعث میشد تا دستگیری آنها بسیار سخت شود. واضح است که همة اعضای تیم در این سرقت جان سالم به در نمیبرند اما کسی که زنده میماند ناشناس باقی می ماند.

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما راجع به پایان رسیدن فیلم برداری فصل پنجم سریال مانی هیست (Money Heist) چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود