همه چیز درباره فصل پنجم سریال Money Heist [تاریخ پخش + داستان]

0 7,179

بررسی جدیدترین اطلاعات منتشر شده از فصل 5 سریال مانی هیست

شبکه اینترنتی نتفلیکس در سال 2017 با پخش بین‌ المللی سریال Money Heist یا به اسپانیایی La Casa de Papel این سریال را به پرطرفدارترین سریال تلویزیونی جهان تبدیل کرده است. در نهایت، با نشان دادن اشتیاق مخاطبان بین‌المللی، دوستداران، بازیگران، گروه تولید تمام تلاش خودشان را کردند تا سریال Money Heist با دو فصل دیگر برگردد.

از زمانی که شبکه نتفلیکس فصل چهارم سریال Money Heist را در 3 آوریل 2020 (15 فروردین 1399) منتشر کرده، این سوال در ذهن خیلی از طرفداران به وجود آمده است که آیا فصل پنجم مانی هیست ساخته می شود یا خیر. در سایت پلی مگ قصد داریم به جزئیات منتشر شده از فصل پنجم مانی هیست بپردازیم.

تاریخ پخش فصل پنجم سریال Money Heist

فصل اول سریال Money Heist در 20 دسامبر 2017 (29 آذر 1396) و فصل دوم آن در 6 آوریل 2018 (17 فروردین 1397) منتشر شد. پس از موفقیت این دو فصل، شبکه نتفلیکس تصمیم گرفت سریال Money Heist را برای دو فصل دیگر تمدید کند. بنابراین، نتفلیکس فصل سوم سریال در 19 ژانویه 2019 (29 دی 1397) و فصل چهارم آن در 3 آوریل 2020 (15 فروردین 1399) پخش کرد.

به محض اعلام تاریخ انتشار و زمان پخش دقیق تر و رسمی تر، این بخش بروزرسانی خواهد شد
به محض اعلام تاریخ انتشار و زمان پخش دقیق تر و رسمی تر، این بخش بروزرسانی خواهد شد

همانطور که از تاریخ پخش فصل‌های سریال مشخص است، انتظار می‌رفت فصل پنجم سریال در ژانویه سال 2021 (دی 1400) منتشر شود. اما، بیماری کرونا تمام فیلمبرداری‌ها و تولیدات فیلم و سریال‌های سینمایی را متوقف کرده و انتظار می‌رود پخش فصل پنجم سریال Money Heist حداقل 6 ماه عقب بیافتد.

بازیگران فصل پنجم سریال Money Heist

اورسولا کوربیرو (Úrsula Corberó) در نقش توکیو، آلوارو مورته (Álvaro Morte) در نقش پروفسور، استر آسبو (Esther Acebo) در نقش استکلهم، ایتزیار ایتونو (Itziar Ituño) در نقش لیسبون، هایمه لورنته (Jaime Lorente) در نقش دنور، رودریگو د لا سرنا (Rodrigo De la Serna) در نقش پالرمو، دارکو پریچ (Darko Peric) در نقش هلسینکی، هران (Herrán) در نقش ریو و پدرو آلنسو (Pedro Alonso) در نقش برلین از جمله بازیگران اصلی فصل پنجم سریال Money Heist خواهند بود. نایروبی در فصل چهارم سریال با ضربه گلوله گاندیا به قتل رسید. بنابراین، انتظار نداشته باشید در فصل پنجم حضور داشته باشد.

هنوز اضافه شدن بازیگر جدید (منظور نقش اصلی) در سیزن 5 Money Heist توسط سازندگان سریال، تایید نشده است
هنوز اضافه شدن بازیگر جدید (منظور نقش اصلی) در سیزن 5 Money Heist توسط سازندگان سریال، تایید نشده است

تریلر فصل پنجم سریال مانی هیست

شبکه نتفلکیس هنوز هیچ تریلری از فصل پنجم سریال Money Heist منتشر نکرده. اما به محض اینکه تریلر آن منتشر شود، آن را در سایت قرار خواهیم داد. درضمن، شما می‌توانید تا انتشار فصل پنجم، فصل چهارم سریال Money Heist را مشاهده کنید.

در فصل پنجم سریال مانی هیست شاهد چه اتفاقاتی خواهیم بود؟

هنوز اطلاعات دقیقی درباره داستان فصل پنجم سریال Money Heist منتشر نشده. اما، ساخت و پخش فصل پنجم آن تایید شده است.

هرچند، در مصاحبه‌ای که کارگردان سریال یعنی الکس پینا (Alex pina) با Entertainment Weekly داشته، می‌گوید:«در فصل پنجم باید منتظر نبرد نهایی باشیم.»

او اظهار کرد:«ما درحال شطرنج بازی کردن هستیم. با یک استراتژی صرفاً هوشمندانه، به سمت یک استراتژی جنگی می‌رویم. این استراتژی جنگی شامل حمله و نزاع خواهد بود.»

آدرنالین، داخل دی ان ای (DNA) سریال مانیس هیست است. زیرا هر سی ثانیه اتفاقی رخ می‌دهد که باعث می‌شود عملکرد شخصیت‌های سریال مختل شود و به حالت اکشن در بیایند.

آدرنالین آمیخته با احساسات کاملاً پیچیده، گیرا و غیرقابل‌پیش‌بینی شخصیت‌های سریال، تا پایان دزدی از بانک اسپانیا ادامه‌دار خواهد بود.

با این حال، گروه با وارد شدن به یک موقعیت برگشت‌ناپذیر، به یک جنگ تمام‌عیار سوق داده شده است. حماسی‌ترین قسمتی که تا به حال فیلمبرداری کردیم، همین قسمت است.

طبق عقیده خیلی از طرفداران سریال مانی هیست، سریال در فصل گذشته دچار افت شد و امیدواریم شاهد پیشرفت سریال در فصل پنجم باشیم
طبق عقیده خیلی از طرفداران سریال مانی هیست، سریال در فصل گذشته دچار افت شد و امیدواریم شاهد پیشرفت سریال در فصل پنجم باشیم

بر اساس پایان فصل چهارم، به نظر می‌رسد در فصل جدید سریال، باید شاهد فرار اعضای گروه از بانک اسپانیا باشیم.

در قسمت نهایی فصل چهارم دیدیم که لیزبون به گروه ملحق شد و زمانی که گاندی بی‌هوش بود، به همراه گروه وارد بانک شد.

همچنین، فصل پنجم روایتگر ادامه داستان جذابی است که در پایان فصل چهارم شاهد آن بودیم. زمانی که سیرا مخفیگاه پرفسور را پیدا می‌کند.

در چند قسمت نهایی فصل چهار دیدیم که او در آخرین لحظات، اسلحه‌اش را طرف سر پرفسور نشانه می‌گیرد و قبل از تمام شدن سریال می‌گوید: «مات شدی»

با این اتفاقات، بینندگان از دانستن اینکه چه اتفاقی برای پرفسور محبوب خواهد افتاد، ناامید خواهند شد.

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به عملکرد سریال مانی هیست چیست و تا چه حد منتظر آغاز فصل پنجم آن هستید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود