اسپین‌ آف سریال The Boys با محوریت ابرقهرمانان جوان ساخته خواهد شد

0 250

طبق گزارش سایت The Hollywood Reporter، آمازون مدتی است که ساخت اسپین‌آف سریال پسران را بدست گرفته است. در حال حاضر، سرعت ساخت این اسپین‌آف به دلیل محبوبیت فصل دوم سریال The Boys که هم‌اکنون از Prime Video پخش می‌شود، بیشتر شده است.

هنوز اطلاعات درست و دقیقی از اسپین آف The Boys وجود ندارد

این اسپین‌آف که هنوز عنوان مشخصی ندارد، توسط کریگ روزنبرگ (Craig Rosenberg)، تهیه‌کننده اجرایی سریال The Boys نوشته شده و روایتگر تنها کالج آمریکایی از ابرقهرمانان جوان است که توسط شرکت شیطانی به نام Vought International مدیریت می‌شوند.

این سریال جانبی، فضای برنامه‌های کالجی و فیلم‌های شکاری Hunger Games را به همراه دارد که در آن، ابرقهرمانان ذاتی، قدرت‌هایشان را محک می‌زنند تا بتوانند برای بهترین قراردادهای دنیا رقابت کنند.

انتظار می رود طی هفته های آینده اطلاعات بیشتری از اسپین آف سریال پسران منتشر شود که در آن صورت ما آن خبرها را پوشش خواهیم داد
انتظار می رود طی هفته های آینده اطلاعات بیشتری از اسپین آف سریال پسران منتشر شود که در آن صورت ما آن خبرها را پوشش خواهیم داد

با این که شبکه آمازون آمار بینندگان مستقل خودش را فاش نمی‌کند، اما پیش از این تایید کرده که فصل دوم سریال The Boys، بیشترین تعداد تماشاگر در بین سریال‌های اورجینال‌اش را در سراسر دنیا داشته و در دو هفته نخست سریال، 89 درصد به تماشاگران فصل اول آن نیز افزوده شده است.

آمازون درحال حاضر، قسمت‌های جدید سریال The Boys را به صورت هفتگی منتشر می‌کند که باعث شده بعضی از طرفداران عجول، نقدهای منفی به این موضوع داشته باشند.

اریک کریپک (Eric Kripke) سازنده سریال The Boys، کلیپ ویرایش‌شده جذابی از فصل دوم سریال پسران را در پاسخ به این انتقادات به اشتراک گذاشت که در آن، شخصیت The Homelander با بازی آنتونی استار (Antony Starr) را می‌بینیم که به دلیل پخش هفتگی قسمت‌های جدید سریال، از طرف طرفداران تنها یک ستاره می‌گیرد.

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به ساخته شدن اسپین آف از سریال محبوب The Boys (پسران) چیست؟
آیا می تواند اسپین آف این سریال محبوب، همچون سریال اصلی به درخشش و محبوبیت برسد؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود