6 دلیل قانع کننده برای تماشای سریال The Boys | پسران قهرمان

0 3,449

قهرمانانی مردم با تمام وجود عاشق آنها هستند، از قدرتشان سو استفاده میکنند تا به هدفشان برسند، عادت ها و رفتار های عجیب و چندش آور آنها باعث شده که آن چیزی نباشند که به نظر می آیند. در این حین، گروهی با رهبری بیلی بوچر، که هیچگونه قدرت خاصی ندارند سعی میکنند این قهرمانان قدرتمند دو رو را متوقف کنند. این گروه تهدید بسیار جدی ای برای آنها محسوب میشوند، نه تنها برای قهرمانان بلکه برای سازمانی که از آنها استفاده تجاری و تبلیغاتی زیادی میکند. موضوع منحصر به فرد این سریال و صحنه های جذاب و غافلگیر کننده اش باعث میشود که سریال The Boys به یکی از سریال های موردعلاقه تان تبدیل شود. برای دیدن این سریال باز هم دلیل میخواهید؟

در ادامه 6 دلیل برای دیدن سریال The Boys را آماده کردیم، تا انتها با سایت پلی مگ همراه باشید.

6 دلیلی که شما را مجاب می کند تا سریال پسران (The Boys) را تماشا کنید

1- مناسب برای همه:

از فیلم های ابرقهرمانی متنفرید؟ در این سریال شاید حتی تنفر بیشتری نسبت به ابرقهرمان ها ببینید. عاشق ابرقهرمان ها هستید؟ پس این سریال بسیار برای شما جذاب خواهد بود. سریال The Boys با قرار دادن ابرقهرمان ها به عنوان طرف بد ماجرا به یه سریال بسیار جذاب تبدیل شده است. بر اساس کمیک های نوشته شده توسط گارت انیس به همین نام، سوپرمن اگر در دنیای واقعی وجود داشت، یک آدم روان پریش بود و به سرعت نور تحت اختیار یک شرکت بزرگ قرار میگرفت و از او استفاده تجاری میشد.

2- پسران:

پسران، گروهی هستند که هرکدام به یه دلیلی از ابرقهرمان ها متنفر اند. سریال The Boys پر از خون و خشونت و کلمات و الفاظ رکیک است. این گروه از چهار انسان عادی و یک زن با قدرت فرا انسانی، تشکیل شده است. این افراد بسیار بی ادب و نا آراسته و بی نظم هستند اما همه آنها از یک کد اخلاقی پیروی میکنند. هیویی یک آدم عصبی و مضطرب است و شیر مادر (اسم شخصیت) هم مانند یک بمب انسانی است اما در کل همه سعی میکنند که کار درست را انجام دهند. پسران یک سریال زننده است که بدون هیچ چشم داشتی به همه توهین میکند. هیچ شوخی ای در این سریال زیاده روی محسوب نمیشود.

شخصیت پردازی شخصیت های سریال پسران به خوبی انجام شده است
شخصیت پردازی شخصیت های سریال پسران به خوبی انجام شده است

3- بیلی بوچر:

بازیگر نقش بیلی بوچر، کارل اوربان است که احتمالا او را به خاطر بازی در ارباب حلقه ها 2 و یا جدیدترین فیلم پیشتازان فضا، Dredd و یا بازی در فیلم تور: رگناروک بشناسید. در سریال The Boys هم نقش بیلی بوچر را بازی میکند. یک فرد بد دهن و عصبی است که فقط میخواهد با ابرقهرمان ها مقابله کند و از آنها انتقام بگیرد (به خاطر کاری که هوملندر با همسرش کرد)، اما با این حال شخصیت بسیار باحال و محبوبی است. من به شخصه عاشق لهجه انگلیسی و چهره او هستم. به نظر من کارل اوربان میتواند خیلی در نقش لوگان (X-MEN) بدرخشد چون در این سریال ثابت کرد که ویژگی های اخلاقی لوگان را به بهترین نحو میتواند اجرا کند.

شخصیت بیلی بوچر با نقش آفرینی کارل اوبان یکی از باحال ترین و محبوب ترین شخصیت های سریال The Boys محسوب می شود
شخصیت بیلی بوچر با نقش آفرینی کارل اوبان یکی از باحال ترین و محبوب ترین شخصیت های سریال The Boys محسوب می شود

4- غافلگیری:

سریال The Boys از آن دسته سریالایی است که همیشه شما را غافلگیر میکند. اگر حوصله تان برای چند دقیقه سر رفت، نگران نباشید چون قرار است حسابی غافلگیر و هیجان زده شوید. The Boys در هر قسمت یک چیز جدید برای ارائه دارد و نمیگذارد یک لحظه آرامش داشته باشید. با استفاده به جا از عناصر سرگرم کننده اش شما را به تماشا وا میدارد. با گفتگو های جالب شخصیت ها، کار های عجیب و غریب ابرقهرمانان، اتفاقات هیجان انگیز و غافلگیر کننده، پرده برداری از حقایق، حتی وقتی دوربین بیلی بوچر را نشان میدهد.

5- زاویه دید جدیدی بر دنیای ابرقهرمانان:

وقتی کمیک The Boys عرضه شد، بهترین فیلم های ابرقهرمانی اسپایدرمن 2، بیباک و مرد آهنی ای بود که فقط یک لیست فرضی از گروه انتقام جویان را نشان داد. The Boys هم نگاه و زاویه دید مخصوص خودش را از ابرقهرمانان دارد. به جای تعریف یک دنیای فانتزی و تخیلی از وجود ابرقهرمانان، The Boys دنیای واقع گرایانه ای دارد. دنیایی که از ابرقهرمان ها استفاده تجاری و تبلیغاتی صورت میگیرد و ابرقهرمان ها از قدرتشان سو استفاده میکنند تا به آن چیزی که میخواهند برسند. از آنها برای دفاع از کشور استفاده میشود و…

به قول اسپایدرمن، قدرت زیاد، مسئولیت زیادی به همراه دارد.

اگر علاقه چندانی به فیلم ها و سریال های ابرقهرمانی ندارید، تماشای سریال پسران خالی از لطف نخواهد بود
اگر علاقه چندانی به فیلم ها و سریال های ابرقهرمانی ندارید، تماشای سریال پسران خالی از لطف نخواهد بود

6- خط داستانی شخصیت فیمیل:

در جنگیدن با ابرقهرمان ها، خیلی مهم است که حداقل یک ابرانسان با توانایی وحشی گری در گروه داشته باشید. فیمیل، در کمیک ها خیلی بیشتر اهل شوخی و تفریح بود. با ترور و فرنچی رابطه ای خاص داشت و با هیویی مهربان بود. حتی اگر فعالیت مورد علاقه اش، پاره و پوره کردن صورت های دشمنانش باشد.

او یک بچه به نام کیمیکو بود که به همراه برادرش ربوده شد. بعنوان بخشی از برنامه تولید ابرشرور شرکت وات، به ایالات متحده آمریکا انتقال یافت. در اینجا فرنچی او را نجات میدهد و قبل ازینکه به گروه ملحق شود تا ابرقهرمانان را متوقف کند، به دنبال نجات برادرش میرود. خط داستانی اصلی به علاوه پیشینه داستانی کیمیکو، او را به عضو خیلی مهم این گروه تبدیل میکند.

فیمیل را مشاهده می کنید، یکی از مهم ترین شخصیت های سریال پسران (The Boys)
فیمیل را مشاهده می کنید، یکی از مهم ترین شخصیت های سریال پسران (The Boys)

 

 

نقد و بررسی فیلم و سریال های جدید را از سایت پلی مگ دنبال کنید!

آیا سریال پسران را تماشا کرده اید؟
نظر شما نسبت به این مقاله چیست؟

منبع: سایت پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 2]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود