تاریخ انتشار فیلم سینمایی ماینکرافت (Minecraft) اعلام شد

0 818

به جرات می توان گفت که بازی ماینکرفت (Minecraft)، جزو موفق ترین بازی های ویدیویی تاریخ است که هر چقدر از عرضه آن می گذرد، رکوردهای قبلی خود را جابجا کرده و با بروزرسانی های بی نظیر خود به شدت پیشرفت می کند. درحالیکه تا دو الی سه سال قبل، درصد بالایی از مخاطبین سینما و تلویزیون به همراه گیمرها معتقد بودند که اقتباس بازی های ویدیویی از فیلم و سریال یا برعکس آن، درصد موفقیت آن پایین است، اما در چند وقت اخیر با توجه به اینکه اقتباس های موفقیت آمیزی را چه در صنعت گیم و چه در صنعت سینما و تلویزیون داشته ایم، خیلی ها را به آینده اقتباس ها امیدوار کرده است.

 

در ادامه جزئیات بیشتر از تاریخ انتشار فیلم Minecraft و سایر اخبار مهم آن را با شما عزیزان به اشتراک می گذاریم.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

تاریخ انتشار فیلم Minecraft (رسمی)

کمپانی برادران وارنر به صورت رسمی زمان اکران فیلم ماینکرافت را اعلام کرد. قرار است در تاریخ 4 آوریل 2025 (16 فروردین 1404) در تمامی سینماهای جهان، روی پرده نمایش داده شود. همچنین گفته می شود که ما با یک لایو اکشن روبرو خواهیم بود و از دیگر خبرهای خوب در رابطه با فیلم سینمایی ماینکرفت، می توان به حضور جیسون موموآ اشاره کرد.

هنوز جزئیات زیادی در رابطه با لیست بازیگران، داستان و روند فیلم و نحوه به تصویر کشیدن دنیای Minecraft به همراه جزئیات آن در دسترس نیست. اما چیزی که واضح است، این است که برادران وارنر در طول سالیان اخیر، تلاش به شدت ویژه ای جهت نهایی کردن این پروژه داشته اند و احتمالا هزینه های به شدت سنگینی را روی این اثر سرمایه گذاری کنند.

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به ساخته نشدن فیلم ماینکرافت (Minecraft) چیست؟

از فیلم سینمایی Minecraft چه انتظاراتی دارید؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 3.7]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود