آپدیت 1.20 بازی Minecraft | بررسی ویژگی ها و امکانات جدید

از آپدیت جدید بازی ماینکرافت چه خبر؟ (شماره 1.20)

0 7,487

12 سال است که به صورت مداوم و منظم برای بازی ماینکرفت بروزرسانی منتشر می شود و جزو محدود بازی هاییست که در صنعت گیم توانسته است روند رو به رشد خود را حفظ کند و روز به روز به تعداد پلیرهای فعال آن اضافه شود. همچنین ناگفته نماند که این درحالیست که خیلی از پلیرها، علی الخصوص در ایران به وسیله تی لانچر (TLauncher) و به صورت کاملا رایگان و کرکی بازی را تجربه می کنند و این در آمار رسمی ثبت نمی شود و به معنای دیگر، مجموع پلیرها، خیلی بیشتر از چیزی است که شرکت سازنده بازی Minecraft اعلام می کند.

در ادامه قصد داریم به صورت کاملا خلاصه و کوتاه به بررسی آپدیت 1.20 بازی Minecraft بپردازیم.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

نگاهی به آپدیت 1.20 ماینکرافت (به صورت خلاصه و کوتاه)

اول از همه نام این بروزرسانی The Trails & Tales معرفی شده است. برخلاف دو آپدیت اخیر که طی دو سال منتشر و گسترش داده شده اند، اما این بروزرسانی بزرگ نیست و بیشتر جزئیات قابل توجه و جالبی را به بازی اضافه می کند.
به طور مثال یکی از همین جزئیات، اضافه شدن تابلوهای آویز است که قابلیت اتصال به یکدگیر را دارند که بیشتر جلوه ظاهری دارد. همچنین شما قادر خواهید بود تا با درخت های بامبو، بلوک های جدیدی بسازید که قبلا تعداد آن بسیار کمتر بود. به معنای دیگر سیستم ساخت و ساز یا کرفت (Craft) با چوب های بامبو، گسترده تر از قبل شده است.

از سورپرایزهایی که سازندگان بازی Minecraft برای بروزرسانی 1.20 در نظر گرفتند، اضافه شدن بیوم Cherry Blossom است که به شکوفه های گیلاس نیز معروف است. این بیوم به مناسبت روز ولنتاین و بدون اطلاع قبلی در این آپدیت گنجانده شده است.

جزئیات های تقریبا زیادی به بازی اضافه شده اند که با کمی تجربه بازی متوجه آنها خواهید شد اما پلیرهای قدیمی می گویند که آپدیت The Trails & Tales یا شماره 1.20، آن چیزی نیست که آنها تقریبا یک سال منتظر آن بوده اند و که خب اگر منطقی نگاه کنیم و با بروزرسانی های قبلی مقایسه کنیم، میبینیم که حق با آنهاست و یا شاید استودیو موجانگ (Mojang Studios) انتظارات را از بازی ماینکرفت بالا برده باشد.

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما راجع به بروزرسانی 1.20 بازی ماینکرفت چیست؟
لطفا نظرات خود را راجع به آپدیت جدید (1.20) بازی Minecraft با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 35 میانگین: 4.1]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود