آیا فصل سوم سریال Mindhunter ساخته می شود؟

0 785

هرچند که دیوید فینچر به عنوان تهیه‌کننده اجرایی سریال شکارچی ذهن، امیدوار است روزی به این سریال بازگردد، اما در ابتدای امسال درباره آینده سریال جنایی و تحسین‌شده خود نامطئمن بود. او به تازگی مصاحبه‌ای داشته که ناامیدی‌اش از ادامه ساخت سریال Mindhunter را نشان می‌دهد.

در ادامه به جزئیات بیشتر راجع به این سوال: «آیا فصل 3 سریال مایندهانتر ساخته می شود؟»می پردازیم؛
با سایت پلی مگ همراه باشید.

آیا فصل 3 سریال مایندهانتر (Mindhunter) ساخته می شود؟ (از زبان دیوید فینچر)

زمانی که سایت Vulture از فینچر می‌پرسد که سریال Mindhunter تمام شده یا نه؟ او می‌گوید:«شاید. ببین، سریال شکارچی ذهن برای بیننده‌ها، سریال گرانی محسوب می‌شد. ما درباره فیلم درام و سیاه‎وسفید Mank که از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد، صحبت کردیم. صادقانه فکر نمی‌کنم که با این بودجه بتوانیم بیشتر از دو فصل به سریال مایندهانتر بپردازیم. بهتر است که واقع‌بین باشیم و برابری دلار را درنظر بگیریم.»

نماینده استریم Netflix بلافاصله به درخواست سایت EW واکنش نشان نداد که درباره این موضوع نظری بدهد. هرچند، سخنگوی نتفلیکس با بیانیه‌ای به سایت Vulture به اظهارات فینچر اضافه کرد و گفت: «شاید پنج سال.» (شاید منظور او این بوده که پنج سال دیگر به سریال شکارچی ذهن برخواهند گشت)

جاناتان گراف (Jonathan Groff)، هولت مک‌کالانی (Holt McCallany) و آنا تورو (Anna Torv) از جمله بازیگران سریال Mindhunter هستند. سریال شکارچی ذهن ماجراهای یک نیروی ویژه از F.B.I را روایت می‌کند که سعی دارند با قاتلان سریالی که زندانی شدند، مصاحبه کنند تا بتوانند با ورود به ذهن آنها، از زیروبم ذهن قاتلان امروزی سر در بیاورند. فصل دوم این سریال در آگوست سال 2019 تقریبا دو سال بعد از پخش اولین فصل سریال منتشر شد. فصل دوم سریال شکارچی ذهن روی قتل‌های سریالی آتلانتا و مصاحبه هولدن فورد با چارلز منسون متمرکز است.

کنسل شدن فصل سوم سریال Mindhunter بدون شک یک تصمیم عجیب برای این سریال سطح بالا محسوب می شود
کنسل شدن فصل سوم سریال Mindhunter بدون شک یک تصمیم عجیب برای این سریال سطح بالا محسوب می شود

سریال Mindhunter همه چیز من بود، اما …

فینچر با اشاره به اینکه عوامل سریال شکارچی ذهن حدود شش یا هفت ماه در سال و بیشتر از سه سال را صرف فیلمبرداری این سریال در پیتسبرگ کرده‌اند، می‌گوید:«سریال Mindhunter همه چیز من بود.»

او اضافه کرد:«ما فصل اول سریال شکارچی ذهن را بدون شورانر تولید کردیم و من هم به ناچار این مسئولیت را برعهده گرفتم. بعد از فصل اول هم فیلمنامه فصل دوم سریال را نوشتیم که به دلم ننشست.»

برای همین فیلمنامه را از نو نوشتیم. برای این کار، اول یک دستیار کارگردان به نام کورتنی مایلز (Courtenay Miles) را دعوت کردم که در نوشتن با ما همکاری کند. او در نهایت شورانر سریال شکارچی ذهن شد. ما برای تولید سریال Mindhunter حدود 90 ساعت در هفته کار می‌کردیم. این 90 ساعت می‌توانست تمام ساعات زندگی‌مان را درگیر کند. برای همین وقتی که فصل دوم سریال شکارچی ذهن را تمام کردم، کاملا خسته بودم و گفتم:«نمی‌دانم در حال حاضر از پس ساخت فصل سوم سریال Mindhunter بر می‌آیم یا نه.»

به همین خاطر بود که فینچر به ساخت فیلم Mank رویی آورد و توجه نشان داد. گری اولدمن (Gary Oldman) با نقش آفرینی در نقش هرمن جی. منکویتس به عنوان نویسنده فیلم همشهری کین و تام بروک (Tom Burke) با بازی در نقش اورسون ولز به عنوان کارگردان و بازیگر همان فیلم، در فیلم Mank به ایفای نقش می‌پردازند. سخنگویی استریم نتفلیکس به سایت EW گفت که فینچر به بازیگران سریال Mindhunter اجازه داده تا کارهای دیگر خود را ادامه دهند.

 

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

در صورتی که فصل 3 سریال مایندهانتر (Mindhunter) ساخته شود، چه انتظاراتی از آن دارید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود