لوکاس فیلم بازیگر سریال Mandalorian را به دلیل پست های توهین آمیز اخراج کرد

0 676

جینا کارانو ، که به عنوان یک جنگجوی غیر قابل کنترل در نقش کارا دان  (Cara Dune) برای سریال پر طرفدار دیزنی یعنی (مندلورین)  “The Mandalorian” بازی می کرد ، پس از به اشتراک گذاشتن پست های توهین آمیز در شبکه های اجتماعی ، از جمله یکی از مواردی که آلمان نازی را با فضای سیاسی فعلی مقایسه می کند ، خشم سازندگان سریال مندلورین (The Mandalorian) را بر انگیخت و در پروژه های آینده این سریال که در رابطه با جنگ ستارگان میباشد ظاهر نخواهد شد و از تیم بازیگران سریال اخراج شد.

لوكاس فیلم روز چهارشنبه كارانو را اخراج كرد و پست های رسانه های اجتماعی را كه در آن روز به اشتراک گذاشته بود را “نفرت انگیز” خواند.

سخنگوی (Lucasfilm) لوکاس فیلم ، در بیانیه ای برای مجله مجازی ورایتی گفت: “جینا کارانو در حال حاضر در لوکاس فیلم کار نمی کند و هیچ برنامه ای برای حضور او در آینده وجود ندارد. با این حال ، پست های وی در شبکه های اجتماعی که موجب تحقیر مردم بر اساس هویت فرهنگی و مذهبی آنها می شود ، نفرت انگیز و غیرقابل قبول است.”

ورایتی گزارش داد که کارانو نیز روز چهارشنبه توسط آژانس (United Talent) یونایتد تلنت کنار گذاشته شد.

سی.ان.ان( C.N.N) با لوکاس فیلم (LucasFilm) و آژانس United Talent تماس گرفته و منتظر پاسخ است.

 این پست ها به آلمان نازی استناد و ماسک های طرح نازی را مسخره می کردند

یکی از پست های کارانو ، که به نظر می رسید ، از اکانت کاربر دیگری به اشتراک گذاشته شده بود، اشاره به هولوکاست داشت ، که در طی آن حدود شش میلیون یهودی به قتل رسیدند ، و چگونگی شرایط مشابه شکاف های سیاسی معاصر بود.

به نقل از ورایتی ، بخشی از پست خوانده شده. “چه چیزی متفاوت از متنفر بودن از کسی برای عقاید سیاسی است؟”

او بعداً این استوری و استوری دیگری ، با عنوان “در همین حال در کالیفرنیا”  که به نظر می رسید  از شخصی است که کل سرش با ماسک پوشانده  و جینا آن را مسخره کرده بود را ، حذف کرد.

او هر چهار استوری را که روز چهارشنبه به اشتراک می گذاشت را ، حذف نکرد ، از جمله توطئه ای که جفری اپستین ، مجرم جنسی را محکوم کرد ، که به دلیل خودکشی درنگذشت است.

کارانو در پاییز سال 2020 هنگامی که درخواست هواداران را برای قرار دادن حمایتش در بیوگرافی توئیتر خود  از افراد تراجنسیتی رد کرد ، وارد جنجال شد.

در عوض ، او در بیوگرافی خود “beep / bop / boop” نوشت ، که به نظر طرفداران می آمد افراد ترانس را مسخره می کند.

وی در ماه سپتامبر نوشت  “من می خواهم که مردم بدانند که شما می توانید با لبخند نفرت را بردارید. بنابراین boop برای شما بخاطر سؤتفاهم”.

ورایتی گزارش داد که او بعداً پس از صحبت با همبازی خود پدرو پاسکال ، این کلمات را از بیوگرافی توئیتر خود حذف کرد ، که وی گفت “به او کمک کرد تا بفهمد چرا مردم آنها را در بایو خود قرار می دهند.” وی سپس گفت که از “آزادی انتخاب” حمایت می کند.

کارانو همچنین در مورد پایان دادن به قاچاق رابطه جنسی کودکان با هشتگ #SaveOurrensave را پست کرده بود. از آنجا که هشتگ توسط پیروان توطئه QAnon انتخاب شده است ، فیس بوک که اینستاگرام را در اختیار دارد ، نمایش هشتگ را در برنامه های خود محدود کرده است.

 آینده شخصیت او مشخص نیست

لوکاس فیلم به اینکه آیا نقش کارا دان در فیلم “ماندالوریایی” دوباره بازسازی می شود ، اشاره نکرد. این شخصیت به عنوان متحد قهرمان اصلی پاسکال و دوست گروگو ، که به او “Baby Yoda” نیز گفته می شود ، درسریال نقش مکمل را ایفا کرد.

انتظار می رفت که کارا دان در سری آتی دیزنی ، یعنی  “The Rangers of the New Republic” ظاهر شود. اما با کنار گذاشته شدن کارانو از جهان جنگ ستارگان ، آینده این شخصیت ناشناخته باقی مانده است.

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به این خبر چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود