بازیگران نقش الی و جوئل سریال The Last of Us مشخص شدند

0 1,859

سر انجام بعد از مدت ها انتظار طاقت فرسا ، نیل دراکمن ، نویسنده و کارگردان خلاق بازی ویدیویی “The Last of Us” (لست آف آس) و یکی از خالقان این مجموعه ، خبر مربوط به استخدام پاسکال را در توییتر خود تأیید کرد.

پدرو پاسکال و بلا رمزی در نقش الی و جوئل

پدرو پاسکال موفقیت بزرگی را به عنوان ستاره دیزنی به علاوه سریال پر طرفدار و موفق “ماندلاوریان” دیده است. او همچنین اخیرا در کنار گال گادوت به عنوان لرد مکسول در “Wonder Woman 1984” ظاهر شد. همچنین نقش آفرینی اش در سریال “Narcos” مورد پسند تماشاچیان و منتقدان قرار گرفت.

بلا رمزی هم بیشتر بابت نقش اش به عنوان لیونا مورمونت در سری« Game Of Thrones» (بازی تاج و تخت) شناخته شده است. رمزی علاوه بر بازی در این نقش در اقتباسی از سری “His Dark Metals” نیز ظاهر شد. همینطور صداگذاری شخصیت اصلی سریال انیمیشن “Hilda” و همچنین بازی در ” The Worst Witch” از دیگر اعتبارات تلویزیونی وی است.

پدرو پاسکال و بلا رمزی در نقش الی و جوئل
پدرو پاسکال و بلا رمزی در نقش الی و جوئل

آنچه از “The Last Of Us” می دانیم (اسپویل)

شخصیت “الی “یک یتیم 14 ساله است که هرگز چیزی جز یک سیاره ویران شده، ندیده است. در سریال ، او تلاش می کند تا غریزه خود را برای خشم و با نیاز او به اتصال و تعلق و همچنین واقعیت جدید ایجاد کند که ممکن است کلید نجات در دنیا باشد. “The Last Of Us” بر اساس بازی ویدیویی به همین نام میباشد، داستان بازی بیست سال طول می کشد و تمدن مدرن نابود شده را روایت میکند.

جوئل میلر، یک بازمانده دردکشیده است، که مامور میشود الی را به  خارج از منطقه قرنطینه شده همراهی کند. آنچه که به عنوان یک کار کوچک شروع می شود به زودی یک سفر وحشیانه تبدیل می شود، به طوری که هر دو باید در سراسر ایالات متحده عبور کنند و به بقای یکدیگر وابسته باشند.

سازندگان سریال چه کسانی هستند؟

“کریگ مازین” ، خالق سریال “چرنوبیل” برای نوشتن و تهیه کنندگی اجرایی سریال نیل دراکمن را همراهی خواهد کرد. “کارولین اشتراوس” همچنین در کنار ایوان ولز ، رئیس استودیوی بازی سازی “Naughty Dog “(ناتی داگ)، تهیه کنندگی اجرایی را بر عهده خواهد داشت.

“اسد قزلباش” و “کارتر سوان” همچنین تهیه کنندگی اجرایی را بر عهده دارند. این پروژه تولید مشترک تلویزیون با Sony Pictures است. PlayStation Productions ، Word Games و Naughty Dog در تولید این سریال مورد انتظار نیز استودیو های همراه پروژه هستند. در ضمن این پروژه اولین مجموعه تلویزیونی از تولیدات پلی استیشن است.

“The Last Of Us” در ابتدا در سال 2013 منتشر شد تا مورد ستایش شدید منتقدان صنعت و طرفداران آن قرار گیرد. سال گذشته گزارش شد که این بازی علاوه بر برنده شدن جوایز بی شماری ، بیش از 20 میلیون نسخه فروش داشته است. “The Last of Us Part II” در ماه ژوئن منتشر شد.

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به نقش آفرینی پدرو پاسکال و بلا رمزی در شخصیت های الی و جوئل چیست؟

به نظر شما سازندگان سریال د لست آو آس (The Last of Us) انتخاب درستی کرده اند؟

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود