لجند Loba برای فصل پنجم بازی Apex Legends معرفی شد + تریلر

0 517

لجند لوبا بازی ایپکس لجندز معرفی شد

امروز بالاخره آپدیت سیزن پنجم ایپکس لجندز آغاز شد و طبیعتا تمامی طرفداران انتظار تغییرات و اضافه شدن امکانات گسترده ای روی بازی را دارند. بدون شک یکی از انتظاراتی که طرفداران دارند، خرید لجند لوبا و علی الخصوص تجربه بازی با آن است. به طور کلی فعلا نمی توان درباره خوب یا بد بودن این لجند به صحبت پرداخت و یا از طریق تریلرها و گیم پلی های منتشر شده از این لجند به قضاوت پرداخت، چرا که همه ما به خوبی به یاد داریم در زمان معرفی و رونمایی از لجند سیزن 4، یعنی رونانت (Revenant) چه هایپی میان طرفداران ایجاد شد؛ اما نتیجه نهایی به طور کلی دور از انتظار بود و آنطور که باید و شاید نتوانست گیمرهای ایپکس لجندز (Apex Legends) را راضی نگه دارد.
در ادامه می توانید جدیدترین تریلر منتشر شده از لجند Loba را به همراه جزئیاتی تماشا نمایید.

تریلر گیم پلی از لجند جدید فصل پنجم بازی Apex Legends

در این تریلر به خوبی می توان ویژگی ها و قدرت های لجند جدید را تماشا کنید، همچنین برخی از جزئیات جدیدی که قرار است در سیزن 5 رخ دهد نیز به خوبی نمایش داده شده است.

لجند Loba چه قدرت ها و ویژگی هایی دارد؟

به طور کلی این شخصیت قهرمان تمرکز ویژه ای روی پیدا کردن حریفان از پشت دیوار و علی الخصوص تلپورت به مکان های مختلف دارد. همچنین از جالب ترین ویژگی های این لجند می توان به قابلیت جمع آوری لوت ها و آیتم ها از راه دور، توسط قدرتی که دارد نیز اشاره کرد. شخصا معتقدم جای همچین لجندی بسیار خالی بود و نبود آن حس می شد.

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی را در سایت پلی مگ دنبال کنید!

آیا فصل پنجم بازی Apex Legends را تجربه کرده اید؟

نظر شما نسبت به لجند لوبا چیست و ویژگی ها و توانایی های وی را چگونه ارزیابی می کنید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود