دلیل قطع شدن سرور های بازی Apex Legends چیست؟ [آخرین وضعیت]

0 108

نکته: سرور های اوریجین (Origin) و بازی ایپکس لجندز (Apex Legends) گاهی اوقات غیر فعال و خاموش می شوند و اکثرا این اتفاق به دلایلی همچون عرضه درون سروری، عرضه آپدیت جدید، تست آپدیت، اختلالات و … مربوط می شود، پس اگر چنین اتفاقی افتاد، خیلی نگران نشوید و به همین صفحه مراجعه کرده و اطلاع رسانی نمایید و در صورتی که مشکل رخ داده برای سایر گیمر های ایرانی عزیز رخ داده باشد، مطلع خواهید شد! به همین دلیل این بخش را ایجاد کردیم تا هر زمان خاموشی سرور ها اتفاق افتاد، در بخش نظرات دلیل آن را توضیح دهیم و به طور کلی بگوییم که دلیل وارد نشدن به بازی، پیدا نکردن مچ، وارد نشدن به لابی و سایر مشکلات که به سرور مربوط هستند، چیست؟

اگر اوایل عرضه بازی ایپکس لجندز (Apex Legends) را به یاد داشته باشید، حتما مطلع هستید که مشکلات بسیار بزرگی برای ایرانی ها وجود داشت و به طور مثال کسانی که در کنسول بازی می کردند، حتما باید با لپ تاپ، وی پی ان را روی کنسول شیر می کردند و یا از دی ان اس های بسیار کمیاب استفاده می کردند تا بتوانند با پینگ نسبتا بد و پکت لاس بالا، به تجربه این بازی جذاب بپردازند. فارغ از اینها، هنوز که هنوزه گاهی اوقات مشکلات مختلفی در سرورهای بازی رخ می دهد که فقط برای ایرانی های عزیز مشکل درست می شود و به همین دلیل خیلی ها پس از اتفاق افتادن اینطور موارد، بسیار نگران می شوند و می ترسند که دوباره اوریجین (Origin) و الکترونیک آرتز (EA) در فکر تحریم ایرانی ها در این بازی محبوب باشند.

امروز می خواهیم دلیل قطع شدن سرور های بازی ایپکس لجندز را بررسی کنیم تا هر وقت قطعی و خاموشی رخ داد، شما دلیل آن را بدانید.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

دلیل شماره 1: آپدیت جدید در راه است

هر زمان که استودیو ریسپاون قصد دارد تا آپدیت نهایی را عرضه کند، چند ساعت قبل از عرضه رسمی و نهایی سرور ها را خاموش می کند، بخصوص در آپدیت هایی که در رابطه با یک ایونت خاص و یا برگزاری سیزن و فصل جدید باشند، زمان قطعی و خاموشی سرور ها بیشتر می شود.

دلیل شماره 2: اختلال در سرورهای منطقه

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که مثلا روی یک لوکیشن خاص، مچ استارت نمی شود و مشکلات مرتبط با آن دارید و به محض تغییر لوکیشن و ریجن، مشکلات حل می شود. این به دلیل قطعی و خاموشی زیرساخت های فنی آن ریجن است که معمولا خیلی سریع حل می شود.

دلیل شماره 3: سرورها شلوغ هستند

این روزها بازی ایپکس لجندز به دوران اوج خود بازگشته است و سرورها بسیار شلوغ شده اند. در صورتی که مشکل سروری داشتید، لوکیشن و ریجن خود را حل کنید که به احتمال زیاد به محض انجام این کار، مشکل شما رفع شود.

دلیل شماره 4: به سرور اتک زده شده است (حمله)

زیرساخت های فنی الکترونیک آرتز (EA) و اوریجین (Origin) بسیار ضعیف هستند و اگر بازی های آنلاین مرتبط با این شرکت ها را تجربه کرده باشید، حتما مطلع هستید که چقدر مشکل سرور زیاد رخ می دهد. گاهی اوقات هکرها بنا به دلایل مختلف به سرورهای بازی Apex Legends حمله می کنند و موجب قطعی چند ساعته می شوند. اما در 99 درصد اوقات، سرور به وضعیت پایدار و عادی برمی گردد.

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

در صورتی که قطعی در سرور های Apex Legends اتفاق افتاده اما ما در این قسمت اطلاع رسانی نکرده ایم و یا کلا ارتباطی با دلایل ذکر شده ندارد، لطفا در بخش نظرات اطلاع رسانی کنید، قطعا با این کار نگرانی خیلی از گیمر های ایرانی نیز برطرف خواهد شد.
پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم 🙂

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود