سیستم مورد نیاز بازی Realm Royale | بررسی حداقل و ایده آل ترین سخت افزار

سیستم مورد نیاز رلم رویال - برای اجرای بازی روی کیفیت پایین (Low) و بالا (High) به چه رم (Ram) و گرافیک (Graphic) و سی پی یو و پردازنده (CPU) نیاز داریم؟

162

بررسی مشخصات سیستم ریلم رویال از لحاظ سخت افزاری

سیستم مورد نیاز بازی Realm Royale: قبلا در سایت پلی مگ راجع به بازی Realm Royale صحبت کرده ایم و ویژگی ها و جزئیات جالب و قابل توجه این بازی را مورد بررسی قرار داده ایم. حتی به سوالات گیمرها، مبنی بر اینکه آیا این بازی یک تقلید کورکورانه از رقیب خود، یعنی فورتنایت (Fortnite) است نیز پاسخ داده ایم. امروز قصد داریم به بررسی مشخصات سیستم ریلم رویال از لحاظ سخت افزاری بپردازیم و ببینیم برای تجربه حداقلی و ایده آل بازی به چه قطعات سخت افزاری (مثل رم، گرافیک، سی پی یو و …) نیازمند هستیم.
در ادامه مشخصات سیستم ریلم رویال قرار گرفته است و می توانید مطالعه بفرمایید.

مقاله معرفی بازی Realm Royale را به هیچ عنوان از دست ندهید!

بررسی مشخصات سخت افزاری بازی Realm Royale

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Realm Royale جهت اجرای بازی

پردازنده: Intel(R) Core(TM) i5-2320 CPU @ 3.00 GHz (4 CPUs), ~3.0GHz
حافظه رم: 6 GB RAM
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 555
دایرکت اکس: نسخه 11
ویندوز: Windows 7, 64-bit
حافظه خالی مورد نیاز، جهت نصب بازی: 5 GB available space
صدا: DirectX compatible sound card

ایده آل ترین سیستم جهت تجربه بازی Realm Royale به بهترین شکل

دوستان عزیز، این بازی هنوز در حالت بتا (Beta) قرار دارد و در هفته ها و ماه های آینده قرار است از نسخه کامل این بازی رونمایی شود و به همین دلیل از ایده آل ترین مشخصات سیستم ریلم رویال جهت کسب بهترین تجربه از این بازی اطلاعاتی وجود ندارد. البته در همین حد کافیست که بدانید هر چه سیستم شما قوی تر از حداقل سیستم مورد نیاز باشد، روی گرافیک بالاتری بازی را تجربه می کنید.

در ادامه توضیحات تکمیلی مربوط به مشخصات سیستم ریلم رویال قرار گرفته است.

  • توضیحات تکمیلی راجع به سیستم مورد نیاز بازی Realm Royale

همانطور که مشخصات سیستم ریلم رویال را مطالعه کردید، برای تجربه بازی شما به سیستم قوی نیاز نخواهید داشت و در صورتی که بازی از فاز بتا (Beta) نیز خارج شود، ما این پست را بروزرسانی می نماییم. در پایان باید بگویم که علاوه بر عدم نیاز به سیستم قدرتمند، به اینترنت قوی نیز نیاز نخواهید داشت که می توان گفت این یک ویژگی بسیار مثبت و خوب برای ما ایرانی ها محسوب می شود.

سیستم مورد نیاز بازی های جدید در سایت پلی مگ (کلیک کنید)

آخرین اخبار بازی های ویدیویی را در سایت پلی مگ دنبال کنید!

دوستان عزیز، سوالات خود را راجع به سیستم مورد نیاز بازی Realm Royale و نصب شدن این بازی رو سیستم شما (با توجه به اطلاعاتی که از سیستم خود ارسال می کنید) در بخش نظرات بپرسید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود